Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klempa55

Wieczorem...w lesie

Polecane posty

Gość gość
Właśnie Muszka... Mucha, cho do śpiwora (gdziekolwiek jesteś...) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciz, piżamkę zawsze można zdjąć, nie bój żaby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciz, właśnie przecież o bzykanie nam chyba chodzi... :DMagi :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magi, przyniósł wino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku na innym temacie jesteś bohaterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prosze , krótka macie pamieć kretynki. Ale jak sie nie ma z kim pisać to i wilk dobry co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze troche innych smakow nalewek Nalewki http://www.sklep-ballantines.pl/blog/wp-content/uploads/2014/06/nalewka-owocowa-pani-krysi.jpg Tylko sie nie upijcie bede o 22:00 zeby mi wszystkie trzezwe byly uciekam na trenig Serce mi sie krajalo ze tak bez niczego w tym lesie:( Wiecie ze Wilk was lubi wszystkie bez wyjatku i z glodu i pragnienia nigdy nie da umrzec:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku wrócił do łask bo z tematu ciotek wszyscy faceci dawno pouciekali :) lepszy rydz niz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe która pierwsza wywali z tego tematu heheh. Wilku zaproś żonkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent ma rację, Desperatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent Temat o Gromi i inne tak jak obiecalem zglosilem do usuniecia juz kilka dni temu na redakcja kafe Choc do nas dzisiaj nie czas na klotnie Wrocilem do dziewczyn jak zaczeli je atakowac wiec to niesprawiedliwy osad z Twojej strony Ciebie jakos nie widzialem wtedy:) Ale nie klocmy sie dzisiaj jest milo usiadz znami napij sie i baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1496 bracie ;) , trochę masz rację, pomarańcze trochę maja rację, Wilk ma trochę rację, wszyscy macie rację... :P Mogę za siebie tylko mówić - nie umiem za bardzo się na niego gniewać, taki los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwulicowi ludzie w jednym temacie. Zero szacunu. Ciagnie swój do swego. A ty frajerze nie uzywaj wiecej słowa honor i poszanowanie kobiet bo ci stanie w gardle ością. Wieczorem...w bagnie, tak to sie powinno nazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nigdy (prócz naszego przedpotopowego sporu na bacówce) nie było między nami istotnej waśni, ani w niczym mi Wilk nie uchybił. Jeśli Wadi nie widzi problemu w obecności Wilka "u nas", to ja tym bardziej. Nie potrafię jakoś wiązać dłużej urazy z takim miejscem jak forum internetowe. Nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska Mówie o sprawie z Amstafem anie o tym temacie to po ataku na was zalozylem mu temat Teraz wyjdzie z tego co mowisz ze nie bylozadnych chamskich atakow i wlasciwie temu ze Amstaf wpadla i zwyzywal a pozniej caly ten chamski zalew to winny jest WILK Moze chamstwa na mnie wylano za to spacyfikowanie Amstafa moglabys docenic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, zapomniałeś, gdzie jesteś :) To forum internetowe człowieku (tylko), więc nie ekscytuj się nadmiernie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wadi, proponuję jako następne: "Wieczorem... w bagnie" (proszę, proszę, proszę!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska Nie chce psuc milego wieczoru ale nie mowia o tym temacie wiecie kiedy sie pojawilem u Was po przerwie jak wpadl do Was Amstaf zwywal od k***w i najgorszych wtedy nie bylo Agenta i nie widzialem go tez pozniej Do dzisiaj place za to cene i nie zaluje Wiec moglabys docenic bo nikt inny nie mial odwagi zeby sie za wami wstawic wtedy Amstaf nie byl 2 miesiace temu tylko calkiem niedawno juz zapomnialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie gadac co chcecie, na potrzebę chwili nie włożę niebieskiego ubranka i napisze z pomarańczy: rozumiem zaciekłą walke o zdychajace tamaty i całe ero, ale sa pewne granice. Facet obraził na tym forum wiele osób, wielu założył tematy 💤, skłócił tutaj wielu wiec nie p.i.e.r.d.o.l Eve , że to tylko forum a ty Ciekawska byloby nieraz miło, gdybys potrafiła miec jakikolwiek pogląd. zdyskredytował tu juz chyba wszystkich facetów, mnie tez próbował. Jeżeli chce zostac tu sam i miec z was harem to powodzenia. Myslałem, ze jesteście madrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może jeszcze dodam do wypowiedzi Wadi (z którą zgadzam się całkowicie), że to właśnie jest forum otwarte. Mogłabym więc szwędać się po nim do woli w poszukiwaniu "samców", ale nie jest mi to w ogóle na rękę, ponieważ odpowiada mi właśnie nasz mały, duszny babiniec ;) Czasem się szwędam, ale bynajmniej nie w poszukiwaniu portek :classic_cool: Wbrew ciasnym pomysłom niektórych naprawdę nie jest to celem mojej bytności na Ero :) I wbrew twierdzeniom pomarańczy, nie pragnienie portek, jest powodem mojej akceptacji Wilka :D xWadi, w kwestii nazwy tematu oczywiście podporządkuję się w pełni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdyskredytował tu juz chyba wszystkich facetów, mnie tez próbował"xGościu, więc na potrzeby chwili proponuję jednak włożyć niebieskie ubranko, a wtedy pogadamy konkretnie i może coś zaradzimy ;)xI nie wiem jak reszta, ale ja o nic nie walczę :) Lubię ten temat, lubię Osoby tu obecne, więc będę z nimi utrzymywać ten miły dla mnie kontakt. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pchnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maaamuuusiuuu! jak tu pięknie! i jak kolorowo! wszystkie ciepłe kolory tęczy:) A jak pięknie pachnie! drzewa,liście,szyszki... zaraz!szyszki powinny pachnieć szyszkami... chyba...,zaraz...zapach ci/pki? hmmm...,szyszki chyba nie powinny pachnieć ci/pką...,a może? ale co by cip/kowe szyszki w lesie robiły?może ktoś je tu przyniósł?no tak! najpierw używał/a(?) a potem przyniósł...,ale że do lasu?szyszki? hmmm...dziwne..., las pełen dziwów...,a może las pełen... niespodzianek? Hallooo,jest tu kto?... chyba nie ma...,ciii...coś słychać zza krzaka...,chwila!przecież nie ma wiatru,dlaczego ten krzak się tak rytmicznie kiwa?dlaczego słychać takie dziwne jęki?jakieś dziwne zwierzę?nie no,zwierzęta tak nie jęczą...,a może?co tam się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niezbędnym minimum jest usunięcie tematu o Gromi"xTo jest akurat prawdą. Pisałam o tym do Wilka na jego temacie, że to musi zniknąć (pisał o tym też Nowy w Mieście za co mu chwała). Nie wiem, w czym jest problem, jeśli on naprawdę zgłosił to do usunięcia, to nie wiem, czemu to wciąż wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk obrońca?! uciśnionych kobiet. Tego nawet Ruciński nie przebije. Niestety lista chętnych do czytania wypocin skraca się w postępie geometrycznym. Starzejesz się mentalnie wilku niazadrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwólcie, ze dalej z pomarańczy. Pazurami bronicie swojego stanowiska i okej, mnie to brzydko mówiac wali, na waszym temacie nigdy nie pisałem ale nie trzeba czytać "wilka i ciotek" by sie orientować przez podbijane non stop tematy. Myslę podobnie jak Agent, odrobina zdrowego rozsadku nie zaszkodzi, mimo, ze to ero. I zamiast idiotycznych nalewek mogłybyscie postawić raz " kawę na ławę". I jeżeli ktos na tym forum jest trollem to własnie Wilk. Jemu zal tematów, które przepadły? Niech pomysli, ile on zdusił w zarodku i ile fajnych osób tu zajechał. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×