Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poderwać laskę będąc les?

Polecane posty

yyyy no ja się z tym godzę, jakbym się ne godziła nie byłabym asem orientacja przylega do ciała jak płeć i jest czymś konkretnym może tamta dziewczyna była heteroseksualna ale homoromantyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aseksualizm to brak pociągu fizycznego; osoby aseksualne mają potrzeby kochać kogoś, być blisko ale niekoniecznie uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, więc mój przykład z facetem był trafiony:) zapraszanie asa do łóżka to jak śmiechowe podrywanie hetero kobiety przez les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogła być "homoromantyczna" skoro pisała że jest hetero i że pierwszy raz coś takiego przeżywa w stosunku do kobiety. myślę, że czasem tak się dzieje tzn. u kobiet, bo u facetów się z czymś takim nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma żadnej pewności, że jest hetero ale prawda taka, że zawsze to wywołuje śmieszność to nie ma nic wspólnego z tolerancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie wiadomo ile ta hetero jest faktycznie hetero ;) no i czy autorka nie będzie dla niej właśnie takim wyjątkiem albo czy nie będzie chciała trochę poeksperymentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic wspólnego z tolerancją to by nie miało gdyby tamta wyraźnie powiedziała autorce, że jest 100% hetero i dała do zrozumienia, że nie życzy sobie żadnych dwuznaczności, a mimo to autorka próbowałaby dalej... natomiast teraz jedynie próbuje subtelnie zwrócić jej uwagę nie wiedząc jak tamta zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię, że ten temat nie ma nic wspólnego z tolerancją, taka osoba jest śmieszna i już, wiem to od wielu osób, że prawdziwe hetero kobiety zawsze mają bekę z takich les.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka napisała, że tamta jest NAJPRAWDOPODOPBNIEJ hetero, co znaczy, że 100% pewności nie ma, a jeśłi ona daje jej znaki, to jest coś na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie interesuje mnie ten temat, ale co tam :classic_cool: poza tym często osoby danej orientacji mają urojenia, że inne osoby też takie są kiedyś pewien facet podrywał mnie ewidentnie w danym celu, a ja sobie wmawiałam jakieś przytulanki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokenside Twój post z 00:11. Tylko zauważ że to ta hetero podrywa homo w moim wypadku. Ja poza patrzeniem nic nie robię? A patrzeć to może każdy na każdego.. i nic to nie musi oznaczać.. to ona się klei do mnie. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Wolę być pyskatą lesbą niż aseksualnym niczym.. to jest dopiero chore. I jakie to ma znaczenie facet czy babka jak i tak nie pójdziesz z nim do łóżka? Równie dobrze może być to dziecko albo pies, a jak sie uprzesz to nawet i krzesło :D. Nie czując do kogoś pociągu fizycznego, nie można kochać. Co najwyżej darzyć przyjacielską miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywołuje bekę to może właśnie wśród nietolerancyjnych kobiet :O jakby jakaś les, nawet znajoma, mnie podrywała to bym delikatnie powiedziała jej, ze nic z tego, bo nie interesują mnie kobiety i tyle. ale nic dziwnego w tym jak dla mnie nie ma, bo przecież skąd mogła wiedzieć? zresztą nie każdy mówi otwarcie o swojej prawdziwej orientacji przy znajomych czy rodzinie (jeśli chodzi o bycie bi czy homo). jak ktoś nas interesuje to najlepiej zapytać tego kogoś osobiście. choć też nie każdy ma odwagę spytać wprost, woli uprzednio subtelnie "wybadać" tą osobę. nie wiem z czego robisz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie beka prosto w twarz:O tylko po prostu, beka. a nie że "haha lesba":O uspokój się, lesbijski pyskaczu:( nie dość że lesbijka to jeszcze jakieś absurdalne pretensje do mnie, że napisałam niewygodną prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakie to ma znaczenie facet czy babka jak i tak nie pójdziesz z nim do łóżka? Równie dobrze może być to dziecko albo pies, a jak sie uprzesz to nawet i krzesło ] x trochę mnie przeraził ten fragment:-P nie wiem o co Ci chodzi, ale wydaje mi się, że facet po to jest heterokobiecie, żeby z nim zaspokoić żądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ostatnie posty są z 00:40 i 00:25 - piszę, bo chyba mylisz mnie z innym gościem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nadal nie wiem co w tym "bekowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja postawa w tym temacie jest żałosna brokeninside. Nie mamy o czym rozmawiać.. Jakby to była prawda to tamta laska nie robiła by mi nadziei.. Poza tym ludzka psychika jest dużo bardziej złożona niż Ci się wydaje.. Wyrażając swoje zdanie poprzedzaj je słowami WEDŁUG MNIE etc. Rada na przyszłość, bo wypadasz komicznie gdy sie Ciebie słucha. Taka nie jest prawda, taka jest prawda WEDŁUG CIEBIE. Każdy ma własne poglądy, zdanie i ogólne pojęcie. Ty NIE JESTEŚ KAŻDYM. :D I wcale się nie unoszę, po prostu drażni mnie tępota umysłowa, zwłaszcza w takie dni jak ten..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beke to mają gimbusy z gimbazy. A tu jest mowa o inteligentnej i dojrzałej kobiecie o dobrym serduszku, szanującej innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Przepraszam, ale nie miałam czasu, dopiero teraz zajrzałam na kafe, ta co pisała o wczoraj to ja. Jeśli chodzi o wygląd to uwielbiam brunetki -też jestem brunetką, a reszta jest dla mnie bez znaczenia :) ale myślę, że gdyby zastukało uczucie z wzajemnością to pewnie pokochałabym i blondynkę, bo dla mnie generalnie liczy się charakter i osobowość, a nie fizyczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to raz piszesz że jesteś Asem raz Hetero zdecyduj się. Bo jedno wyklucza drugie panno wszechwiedząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem asem z pociągiem romantycznym i estetycznym do mężczyzn. Boże, ale lesby są nudne :-p w sumie nie zależy mi na ich sympatii na forum, to OSTATNIA grupa, od której oczekuję przytulanek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe czy takiego znajdziesz, który nie będzie chciał Cie rżnąć. Chyba że innego Asa (o ile to u facetøw w ogóle możliwe) ew. Impotenta, ale taki to Cie nawet nie przytuli..Powodzenia Ci życzę :P Sama nie będąc 'normalną' wyzywasz i nie tolerujesz innych mniejszości. To jak strzał w stopę.. 'Pociąg estrtyczny' buahaha.. ciekawe jak rozładujesz ten pociąg. Nie masz pojęcia o czym piszesz, to są uczucia Ci obce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No ciekawe czy takiego znajdziesz, który nie będzie chciał Cie rżnąć. x trudno znaleźć, bo mam piękne budzące zmysły ciało i zniewalającą osobowość:-P x Chyba że innego Asa (o ile to u facetøw w ogóle możliwe) ew. Impotenta, ale taki to Cie nawet nie przytuli.. x impotent ma g****o do asa, asów pełno, przynejmniej w necie, są fajni i przytulaśni na pewno:) x Powodzenia Ci życzę jezyk.gif x dziękuję:) x Sama nie będąc 'normalną' wyzywasz i nie tolerujesz innych mniejszości. x no i?:D Ty nie czaisz, to że ona ją wyśmieje to nie znaczy, że jest nietolerancyjna, tylko że to po prostu jest BEKOWE:D naturalnie bekowe x To jak strzał w stopę.. 'Pociąg estrtyczny' buahaha.. ciekawe jak rozładujesz ten pociąg. Nie masz pojęcia o czym piszesz, to są uczucia Ci obce smiech.gif x ? patrząc na przystojnych mężczyzn? wątpię, czy jego trzeba rozładować tak jak to wasze seksualne g****o. dokształć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to jak jesteś lesbą to wyobraź sobie podrywającego Cię faceta, i napisz SZCZERZE czy nie byłoby bekismiech.gif chyba że jesteś lewackie lgb g****o to s*******ay z forum natychmiast. " x :O przecież napisałam, które posty są moje, jestem hetero, ale nie widzę nic dziwnego ani bekowego w tym jakby jakaś kobieta bi czy les próbowała mi dać do zrozumienia, że jej się podobam jakby jakiś facet mocno ci się spodobał, mimo że gdzieś tam zasłyszałaś, że jest ponoć homo, acz nie miałabyś pewności co do tego i on wcale nie wyglądałby na geja, zaczęłabyś z nim rozmawiać, może próbowałabyś delikatnie flirtować i okazałoby się, ze jest jednak homo to uważasz, że miałby powód do tego aby mieć z ciebie bekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby jakiś facet mocno ci się spodobał, mimo że gdzieś tam zasłyszałaś, że jest ponoć homo, acz nie miałabyś pewności co do tego i on wcale nie wyglądałby na geja, zaczęłabyś z nim rozmawiać, może próbowałabyś delikatnie flirtować i okazałoby się, ze jest jednak homo to uważasz, że miałby powód do tego aby mieć z ciebie bekę? x tak:) bo to po prostu jest śmieszne, jak kosmita. nie wiadomo wtedy czego ta osoba od Ciebie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"asów pełno, przynejmniej w necie" ile? na jednym forum? :D nawet na tym forum o wiele więcej jest kobiet niż facetów. tak sobie wmawiaj, że pełno, statystycznie homoseksualistów jest więcej niż aseksualistów, a ci drudzy nie stanowią nawet 1% społeczności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, po 1 nie muszę być z asem, mogę przytulać seksualnego i też będzie fajnie, po drugie czekam na miłość, a nie jej szukam więc może magicznie się zdarzy, że akurat wpadnę na asa:) po trzecie, mężczyźni się rzadko do aseksualizmu przyznają z wiadomych powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo czego chce. druga strona też to wyczuwa, a to, że ją ten "podrywający" nie kręci to już insza inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mówię o necie, nie o realu :D nawet na tych forach więcej jest kobiet bez orientacji niż facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×