Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poderwać laskę będąc les?

Polecane posty

ja nie wyczuwałam, dopiero później skonsultowałam z innymi kobietami, że ten facet to bardziej mógł chceić seksu. podejrzewam, że dla seksualnych osób jest tak samo - neutralne lub najwyżej śmieszne jest podrywanie przez płeć, od której tego nie oczekujemy. x ja mówię o necie, nie o realu smiech.gif nawet na tych forach więcej jest kobiet bez orientacji niż facetów x no i fajnie, ja nie lubię większości, jest zawsze głupia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, ty sama jesteś w tej chwili ograniczona i nietolerancyjna :O a czy druga osoba jest jasnowidzem, że ma wiedzieć kto jest na 100% hetero, kto na 100% homo, kto bi, a kto np. w 90% hetero, a w 10% homo etc.? :O :O albo ma jakiś radar w sobie wykrywający czyjąś orientację? póki tej kwestii nie skonfrontuje z drugą stroną to nigdy się tak naprawdę nie dowie. wyjątkiem mogą być tu geje, gdzie często na pierwszy rzut oka widać, że to gej po zniewieściałym zachowaniu, głosie i gestach etc., choć równie dobrze może być i metroseksualnym bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale ja tylko chciałam przypomnieć o pewnym elemencie rzeczywistości, żeby autorka nie okryła się śmiesznością i hm zaznaczyć, że nie lubię tego zjawiska projektowania na innysch swojej orientacji, co w sumie jest niezależne. chcę ustrzec autorkę:) i nie ma to nic wspólnego z nietolerancją, wrzaskliwe lgbt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol to że ty nie wiedziałaś że jakiś facet chciał od ciebie seksu to nie ma to nic wspólnego z twoją asowatością, tylko z głupotą i brakiem realistycznego spojrzenia na świat :D w piwnicy nie mieszkasz, widzisz zachowania seksualnym w okół siebie, w tv, wszędzie i wiesz, ze 99% jest seksualnych. każdy hetero podrywany przez homo (i odwrotnie) szybko skapnie się, że jest podrywany, chyba, że jest jakiś autystyczny i upośledzony społecznie to wtedy możliwe, że się nie zorientuje, bo będzie na to zwyczajnie za głupi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo może chciał przytulić tylko jednak:) a jakby mi powiedział, że chciałby, żebyśmy na golasa sobie coś wsadzali tobym mu parsknęła śmiechem w twarz, a potem przytuliła czule, żeby się nie poczuł upokorzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest śmieszny, a lesbijki seksu nie umieją i muszą kupować sztuczne członki, nie ma więc o czym gadać i się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to autorka nic nie projektuje, tylko próbuje dociec jak to faktycznie z jej znajomą jest i określić sytuację między nimi. to prędzej ty projektujesz na nią, że projektuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesbijki mają jeszcze paluszki a ja jednak wolałabym posiłkować się sztucznym członkiem niż być gejem i wsadzać jakiemuś pena do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 Nie ma pojęcia o sexie, co dopiero o lesbijskim, więc nad czym tu z nią debatować. Sztuczny penis czy jakikolwiek inny nie jest niezbędny żeby zadowolić partnerkę. Liczy się też namiętność, dotyk, pocalunki, a nie sam akt penetracji :D Ale skąd takie dziecko może o tym wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najważniejsze są pocałunki i dotyk. Nigdy w życiu nie chciałabym się kochać z kobietą która założyłaby coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FACEbook bez FACEtów. Bezz.pl Szukaj kobiet o podobnych zainteresowaniach. Podziel się ciekawymi linkami na tablicy. Skorzystaj z komunikatora i zacznij rozmawiać. Bądź na bieżąco z wydarzeniami dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety LES jak was rozpoznać, jestem hetero lub byłam, sama już nie wiem. Żadna kobieta mnie dotykała, mimo że chciałabym tego. Może nie widzę tego co powinnam widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczka90133
wysyłajcie zdjecia na kasia90133@wp.pl powiem Wam czy moglabym mieć na was ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam czytam i ten temat mnie przyprawia o młodści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkika
Nie jestem les ale wiem jak to jest z kobieta i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ona mi patrzy w oczy gleboko i mnie obserwuje to jak moge to odebrac?ma zaje..te oczy i moge patrzyc godzinami w jej oczy,ale czasami sie pesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem Gabi mam 19l i jestem les lubię różne perwersje chętnie poznam dziewcynę taką jak ja .Najlepiej z Konina zainteresowane laski zapraszam do siebie 669859210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×