Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jakiś czas temu znieniłam pracę, jaka jestem zadowolona nowy grafik podany do wiadomości na tydzień przed końcem miesiąca tak aby można było nanieść poprawki w zależności od potrzeb, małe poprwaki na bieżąco jeżeli gdzieś zabrkło zakładki 15 minutowej i to na dzień wcześniej a nie w ostatniej chwili.i co ważne kierownik który zna się na swojej pracy, jak z tobą rozmawia to nie mówi że nie rozumie co do niego mówisz, jak to miało miejsce w rossie.kiedyś ks wielka pani w wioski powiedziała że niespodziewała się że bedzie pracowała z ludzmi na tak niskim poziomie.gdzie wszystkie dziewczyny mają jakieś tam studia bądż się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO BP jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata będzie jutro bo jutro jest 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wypłata w PKO BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata zawsze powinna być wypłacana do 9 czy To ciężko to zrozumieć?zawsze to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata ma zostać wypłacona do 10 każdego miesiąca, wiec musza zrobić dzisiaj przelewy aby inne banki zdążyły zaksięgować wpłatę do jutra, praktycznie co miesiąc wyplata jest 9, chyba ze 10 wypada w weekend albo dzień wolny od pracy to wtedy jest wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyn ktore byly lub sa w ciazy, jak naliczne jest l4 w ciazy i caly ten okres, srednia z 3 miesiecy czy te gole pol etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnia z 3 ost miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyladowalam na L4 wlasnie i pytanko premia za ostatnia dynamike mi sie nalezy tak, bo caly ten luty marzec kwiecien mam przepracowany, dzieki za odp pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czaje tych wyplat mialam wiecej godzin a wyplate dostalam taka jak.by bez premi za obrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalall
Na logikę... przepracowane - to dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalall
Jeśli nie zgadza Ci się wypłata - sprawdz pasek, który możesz wydrukować z Teta Web, nie musisz czekać na pasek od kadrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna ta wypłata. Miesiąc temu miałam tyle samo godz,a dostałam taką samą wypłatę jak dziś, a byłam w maju na urlopie 7 dni i jeszcze ta premia za obrót..... coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pasku nie jest wyszczególniona premia. Dziwnie liczą,może ktoś to ogarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się cos nie zgadza. 150h, premia za obrót i coś nie gra.. jakby czegoś nie dodali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak to jest premia za dynamike powinna byc wyplacana po za wyplata do 20-ego prawda? tak gadala kierownica nasza wiec skad glosy ze premia razem z wyplata? Bo jak z wyplata to juz wogole mi sie nie zgadza kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia jest na 100% z wypłatą, bo w marcu też tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko się zgadza. Najprościej wydrukować pasek z Tety i zadzwonić do swojej kadrowej - ta pracują świetne babki - na pewno pomogą ( ja miałam trzy i każda była sympatyczna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziwna ta wyplata, u nas wszystkie laski dostały taka sama mimo ze kazda miała inna liczbę godzin i inne etaty, nie wiem o co tu chodzi ale po raz kolejny ostro nas w ch...robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA dostałam wypłatę jakby bez tej premii którą udało nam się wyrobić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SS kantuje na wypłatach, tyle razy ten temat był poruszany na forum a wy zdziwione jesteście... dla tej nazistowskiej mafii jesteśmy "polnische schweine", więc po co nam mają placic uczciwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to zależy czy dostalaś premie za obrót czy za dynamikę. Z obrót premia jest liczona od przepracowanych godzin. I szczerze to są to małe pieniądze (zalezy też ile sklep wyrabial obrotów w tych miesiącach) No a premia za dynamikę jest fajna ;) Bo o wiele większa . Lecz też zależna od godzin i wyrabianych obrotów. W regulaminie jest tabela, gdzie podane sa kwoty premi. Pozdrawiam esesmanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann nie oszukuje. Tylko trzeba wiedzieć jakie premie sie naleza i za co. I kiedy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noz k... jasna oszukuje bo u nas jednej sie nie zgadzalo i 150zl jej musieli oddac i co i dziwne ze jakos nam premie wyplacaja do 20 a innym z wyplata kto tu sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowaross
Tak z innej beczki jestem nowa na nowo otwartym sklepie powiedzcie mi jak u was wygląda szykowanie promocji jak organizujecie sobie pracę by poszło to sprawnie bo u mnie zawsze nie wszystko jest zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SS oszukuje totalnie. Nie chodzi tylko o premie, przecież nawet w tych miesiącach kiedy nie ma żadnych premii, laski piszą że mają źle naliczone wypłaty. Tak jest każdego10 dnia miesiaca na forum, nawet zanim te premie były wprowadzone, to zawsze było narzekanie że z wypłatami coś nie tak. Dla mnie to nic dziwnego że ta premia nie jest wyszczególniona na pasku - chodzi o to żeby okantować kasjerki i asystentki, dać im mniej niż się należy. I nawet nie doradzajcie dziewczynom żeby zadzwoniły na infolinię, bo te panie co tam siedzą są co prawda bardzo miłe, ale to dla zmyłki, bo łatwiej uwierzyć komuś miłemu i ich rozmowy z nami są nagrywane dlatego są takie miłe; poza tym one są wytresowane żeby wciskać kity i mydlić oczy, nawet jak ewidentnie wypłata jest źle nalczona, to one i tak twierdzą że wszystko jest ok. Powtarzam: ten temat nie jest nowy, był obecny zanim były premie za obroty/dynamkę, nawet na porzednim forum (tym które miało ponad 1000 stron i zostało skasowane) laski często o tym pisały. Jedyny powód dla którego twierdzicie że SS nie oszukuje jest taki, że wam wstyd, że pracujecie w firmie która oszukuje swoich pracowników - nie dziwie się wam, też bym chciała mieć poczucie że pracuje w solidnej firmie która nie robi przekrętów, ale fakty są takie że SS to mega złodzieje, mafia żyjąca z wyzysku pracowników i wasze zaklinanie rzeczywistości nic tutaj nie pomoże... Lepiej pogódzcie się z faktem że pracujecie dla złodziei, nie tylko ja tak uważam, ale wiele innych dziewczyn które często o oszukańczych wypłatach pisały. Zresztą dla mnie to jest logiczne że firma okrada pracowników z pensji - skoro kodeks pracy jest nagminnie łamany, zasady BHP nie są przestrzegane, nie ma związków zawodowych (czyli nie ma nadzoru nad tym co się dzieje na sklepach, magazynach, itp.), to dlaczego was to dziwi że firma kantuje na wypłatach ??? Skoro można olewac prawo pracy, bhp i inne tego typu rzeczy, to logiczne że można też okradać pracowników z pensji, skoro powiedziało sie "A", to czemu nie powiedzieć "B"... Prawda jest taka że SS to państwo w państwie, Inspekcja Pracy, policja, sądy, są totalnie niewydolne, Polska to repubika bananowa i prezes dobrze o tym wie, dlatego w tej firmie jest tak jak jest... Mam nadzieje że się nie obrazicie na mnie, nie chciałam nikogo urazić, napisałam ten post bez agresji, bluzgów i plucia jadem, wystarczy że na sklepach jest wystarczająco dużo chamstwa i prostactwa itp., więc nie ma potrzeby zeby to wnosić na forum... Dziekuje za uwagę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska z mojego sklepu dzwoniła kiedyś do księgowości zapytać jak wyliczaja to wszystko i nie udzieliła jej odpowiedzi,twierdząc ze to tajemnica. Dziwne trochę,bo każda by chciała wiedzieć za co jej płacą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalall
Wypłatę nalicza kadrowa a nie księgowa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×