Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny bylo 10 boxów z czego 2 z kuwetami ,których nie zrobiłyśmy.Całe 8 zrobiłyśmy we dwie w cztery godziny bez chłopaka .A bylo 1000 pozycji niestety.Kiero juz godzinę po dostawie dzwonila na sklep "macie zrobic całą dostawę".Masakra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam to licza boksy czasowo tyle i tyle czasu to wam zajmie jest was troje a to jeszcze layout!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak jest wam ciężko, to zostawcie ta prace. Ja wiem,że żyć za coś trzeba ale tak dlygo się nie da. Ja właśnie zostawiłam ta chora firmę :-) będzie tylko gorzej.. Ks nic nie robią, cała robotę oddalają Inni pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast ubolewać nad boksami to proponuje od razu wziąć się do pracy ,a wtedy się wyrobicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno wziąć się od razu do pracy jak się jest na K1 Pani mądralo .A pytalam tylko po to by wyzbyć się poczucia ,że się nie wyrabiamy (tak twierdzi kiero).Wiec po Waszych wpisach śmiem twierdzić ,ze poszło nam dobrze .Dzieki za dobre słowa a te zle przemilczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak się wypowiadają KS i ZKS które maja jedna nockę w miesiącu i to tez nie zawsze, one na pewno wiedza jak się pracuje na nockach, jak się przewala towar i w ogóle dźwiga ciężary, śmiech na sali, a zawsze się wymądrzają i zawsze jeszcze cos dodatkowego dowala co byśmy o normalnej godzinie nie wyszły albo żebyśmy się przypadkiem nie nudziły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Jestem zks i nie mam przywilejów.. Pracuje jak wół, musze zrobić wszystko za ks,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jesteś wyjątkiem bo u Nas cala robotę odwalają kasjerki i asystenci, a te dwie udają ze pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątek Hehe robie wszystko za ks a nawet więcej. I czasami ponosze za to konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej.Chcialas sie wykazac i pokazalas,jak wiele obowiazkow mozesz przejac.Komus ....w domysle ks....zrobilo sie bardzo wygodnie z twoim podejsciem. Latwo przyzwyczaic sie z chlebka do bulek,a uwiez mi,ks z buleczek nie zrezygnuje.Nie robcie dziewczyny wiecej ponad to,co musicie.Bo jesli pkazecie,ze potraficie ogarnac kilkanasie obowiazkow,to wszystkie za wszystko bedziecie odpowiedzialne a inni beda miec czyste raczki. Ja nie pisze tu,ze macie sie opier.....,aby bylo jasne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks. od chyba roku nocki nie miała. Srednio ma 1na dwa lata.... I nikt z tym porządku nie zrobi. A to wszystkie wk********. Wielce wymyślają procedury..przepisy a wszyscy to w dup..maja. Ja od 3miesiecy nie mam tygodnia bez dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mam robić coś za kiero czy kogokolwiek. Każdy bierze kasę za siebie więc niech pracuje za siebie, a zwłaszcza kiero bo ten bierze najwięcej a najmniej by chciał robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robimy bo nie mamy wyboru, przeciez Kiero nie zrobi 10 rzeczy na raz ale Ty musisz, lepiej zamiast Ks zatrudnili by jakąś kasjerkę której chce się pracować i problem byłby z głowy, bo Księżniczka tego nie zrobi, tamtego nie doniesie, na kasę tez nie usiądzie, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo teksty typu nie bedzie dosuniety sklep itp to zadna nie pojdzie do domu, a co mnie to ze ona tylko jeden dzial potrafi dosunac a inni caly sklep o**************laja za wszystki. Trzeba o odpowiedniej porze to robic a nie wymyslac i wciaz z wywalonym jezorem sie wraca do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.51 A ty moja droga uwierz! aby wskoczyć na jakieś stanowisko wyżej aniżeli kasjer trzeba mieć szkołę jakąś ukończoną-UWIERZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierzycie,że można stracić pracę za nic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie babola je..lam,szybko pisalam,ale mniejsza z tym...Moim zdaniem ukonczenie szkoly,czy studiow nie gwarantuje bycia inteligentnym,bystrym i pracowitym.Moj ks nie ma zielonego pojecia jak wyliczyc 50% z danej kwoty,a po studiach jest.I co??Potwierdza sie zasada 3 Z ,ZAKUC,ZDAC,ZAPOMNIEC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedys studia to był przywilej a teraz to każdy debil może je skończyć, u nas większość dziewczyn po studiach, ale ja się nie pcham na awans bo po co za te marne grosze wypruwać se flaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda studia może zrobić dziś każdy ,taki jest poziom zgadzam się z przedmówczynią i tak zrobili taki sondaż wśród studentów-ludzie co oni wygadywali !masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dla mnie czlowiek po studiach to zaden zaszczyt.Pamietac nalezy rowniez o tym,ze nie wrzucam wszystkich do jednego wora pt.MAM WYZSZE JESTEM MATOL. Sa rowniez tacy co znaja sie na rzeczy jakowa stidiowali...Ale takich jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzę że można stracić szybko, ale czy na pewno za nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy, że sie kiero nie podobasz nie jesteś jej przydupasem ,nie donosisz, śmiesz mieć swoje własne zdanie i już ona znajdzie sposób aby sie ciebie pozbyć ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo KS myśli , że sa głównymi kierowniczkami jakiegoś banku, firmy z "Ameryka" i zachowują się jakby były ważniejsze od prezydenta Polski. A one są zwykłymi cwaniarami sklepu juz nie perfumeryjno-drogeryjnego tylko SPOŻYWCZO-NABIAŁOWEGO (jogurty, soki Marwit)-WEDLINIARSKO (kabanosy, salami)-ALKOHOLOWE GO(wina, piwa)-SEX SHOPOWEGO(wibratory plastikowe i wibrujace nakładaki na penisy) DROGERYJNO (od deo po preparaty antygrzybiczne i przeciw wszom) i PERFUMERYJNY ( bez testerów tych droższych firm). Zaczęłam się wstydzić, że sprzedaję marchewki, wibratory, piwo, itd.OBCIACH ZROBIŁ SOBIE ROSSMANN- WARZYWNIAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossman chwyta się brzytwy ,by nie paść na psy ,nawet kosztem renomy którą rzekomo kiedys miał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest tej drugiej premi za wyrobienie obrotu na sklepie wysokoobrotowyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego kosztem nas nie dają podwyżek, każą robic ponad siły czlowieka. Zamiast zatrudniać jak kiedyś hostessy do promocji produktów, musimy My polecać impulsówki za darmo. Jak nie to zabranie premii. Przeciez kiedyś przychodzili przedstawiciele szaf-kolorówek i to oni wykładali, porządkowali kolorówkę. A teraz oszczedzają i znowu My to musimy robić. Powydłużali godziny otwarcia sklepu tak, że nie mam na nic czasu w domu. I niech mi nikt nie p********** " to zmień pracę". Ja pracuję normalnie, nie obijam się , nie chodzę na zwolnienia ,a że tam na górze jakiś idiota dowala nam ponad normy fizyczne to juz nie moja wina. Niech tamten zmieni pracę na klawisza w więzieniu. I zamiast na KS wybierać osoby zrównaważone psych. to wybierają nieroby, niedojdy, umysłowo chore z zaburzeniami osobowości. Przecież np. do prac różnych na stanowiska gdzie rządzi sie ludzmi są badania psychoteniczne. Dlaczego nie ma szkoleń z zakresu jak normalnie rządzić załogą. Ja swojej KS nienawidzę szmaty. NIe jestem wazeliną i nią nie zostanę. Jak mogę donieść na koleżankę??? Wolę przemilczeć niż isć i nakablować. A moja KS przeklina na sklepie, czepia się smiesznych rzeczy a na ważniejsze nie patrzy (nie moge pisać bo ktoś moze się kapnąć i oczywiscie donieść jej). Chore, chore, chore to zaczyna być coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby 13:33 Dokładnie tak zgadzam się w 100% i tracisz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest tej drugiej premi za normalny obrot w sklepie wysokoobrotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej wypowiedz swieta racja i swiete slowa, alleluja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem wredna z natury, ale czasem nie mogę się powstrzymać z komentarzem. Do pani pytającej o premię - ile razy można mówić a raczej pisać, że każdy sklep ma inną premię? Zależy jakie obroty macie miesięcznie. Skąd ktoś na forum ma wiedzieć ile wyrabiacie, ile masz przepracowanych godzin (stawka w tabeli jest dla pełnego etatu) itp. Naprawdę nikt na Twoim sklepie z funkcyjnych nie może Ci tej tabelki wydrukować? Nie wiem jak niektóre sklepy funkcjonują, nie do pomyślenia jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×