Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
W esesmanie wszystko jest mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa juz wyniki w rossmakuj swiat,coz moge napisac.....hhhhuuuuuurrrrraaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie można po 12 h.. U nas ciągle tak pracujemy Wszystkie prócz ks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zalogować nie mogę wiec nie wiem, zreszta jakoś wyniki mnie nie interesują. Co do godzin, my pracujemy max po 9. Mało kiedy zdążają się dłuższe zmiany, no chyba ze ktoś weźmie na zadanie albo l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wplynie jakas premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zrozumieć...Nie mozna pracowac 12 godz. a u nas w sklepie tak pracujemy i to bardzo często. Padam na ryj a KS krzyczy..szybciej, bardziej wydajnym trzeba być. To dlaczego Kadrowa i regionalna widząc tyle 12 nic z tym nie zrobi???? Wychodzi na to, że na piśmie jest , że nie można a w rzeczywistości mozna. Nie mozna tyle dzwigać według BHP a i tak dzwigamy. Nie może być mobbing a jest codziennie itd. itd. TO JEST CHORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , wiecie może czy firma robi coś na dzień dziecka dla dzieci swoich pracowników ? Pracuje tu bardzo krótko i nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze pani,czy tonik tez jest objety promocja?? Tak,tonik jest objety.Wszystko jest objete co dotyczy pielegnacji twarzy oprocz kremow dla mezczyzn i maseczek. A krem Nivea ten niebieski tez?? A czy ten krem jest do pielegnacji twarzy?? No, tak-odpowiada klient. To po co te durne pytania JA SIE PYTAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Ci mówiłam, że nie ma nic na Dzień Dziecka. Będziesz miała 12 godzin pracy tak abyś nie mogła widzieć się z dzieckiem i będziesz za karę musiała pracować z ulubioną Naszą koleżanką co usta smaruje sobie burakiem zamiast szminki panią "menager kierownika". Pa, do zobaczenia w pracy ;)* Jak wytrwasz do grudnia psychicznie to dostaniesz na Mikołajki coś. Ty wiesz kto pisze do Ciebie :) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest coś na dzień dziecka organizowane przeważnie jest wcześniej pismo bo ilość miejsc jest ograniczona(jak niektóre osoby tu pracujące)i trzeba się wcześniej zapisać :) więc jak coś zapytaj swojego kiero albo zastępce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ale premia wplynela nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze czemu nie ma premi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche to nam wszystko zabiora razem comiesieczna pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najwyzszy czas opuscic ten tonacy okret ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakiej premii piszecie? teraz nie ma przecież żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest u Was na dostawach ?Czy zawsze macie chłopaka na dostawy ?Bo u nas niby chłopak jest ale notorycznie zjawia się w dzień następny bo tak mu pasuje ...... My za to we dwie po 10 boksów musimy rozwalić i przerzucamy tą jego chemie .Czy tak może być?? I na dodatek,wieczne pretensje ze cała dostawa ma,być zrobiona!!!! Ale czy rozładowanie 8 boksów w 4 godziny we dwie to naprawde powoli ..?.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 boksów w cztery godz? masz na myśli rozłożenie towaru na półki i zwiezienie reszty do magazynu czy tylko zwalenie towaru na podłogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie można przyjmować dostawy bez chłopaka, jego zadaniem jest dźwiganie ciężarów itd ta firma to juz sie robi totalna porażka, jak oni traktują pracowników, ale jakby KS miała nockę to szybko by sobie chłopaka do pomocy znalazła albo przynajmniej ze dwie dziewczyny, wku...mnie firma w której Ci co nie robią nic dostają kokosy a Ci co zapier...to nawet im kasy do następnej wypłaty nie starczy SSmann jeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym konkursie rossmakuj świat wygrywają dziewczyny z Płocka. Np. Na 15 osób 7 wygrało z Płocka. ( walka o kretę). Dla mnie to nie jest normalne. Oszustwo i nic więcej. Ma minimalną liczbę transakcji i więcej nie siada na kasę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie ile w tym miesiącu jest godzin na cały etat ? 160 czy 144 ? Bo nie wiem czy 3 i 24 maj jako ze są w niedziele są nam wliczane jako dzień wolny do wybrania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 godzin ma cały etat w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:04 Mam na myśli przerzucanie chemii i wykładanie reszty na,półki oczywiscie i zwożenie reszty na magazyn .A nasz chłopak od dostaw niestety jest tez na innych sklepach na dostawach.Wiec co druga dostawa jestesmy same .I dlatego moje pytanie czy wyłożenie tylu boksów na dwie w 4 godziny to jest dużo czy mało ?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy, co w tych boxach jest. Bo jesli 4 stendy, to dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zewnątrz wygląda jak upchany kartonami box ....a w kartonach wszystko jak w kuwetach .....masakra .Jeszcze te kremy powrzucane byle jak byle każde puste miejsce wypchać.....kończ się promocjo .Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny przelicznik to boks na godzinę plus czas rozładunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w boksie osiem kuwet z sama drobnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie rozumiem jak Wasza Kiero może pozwalać na to żeby nocka była bez chłopaka, co Was obchodzi ze ona ma inne sklepy, daje się ogłoszenie i zatrudnia drugiego, my mamy dwóch którzy przychodzą na zmianę i maja sie ze wszystkim wyrobić, bo nie wyobrażam sobie żebym na nocce, po której i tak wychodze zje....jak dziki osioł, miała jeszcze dźwigać chemie, żart jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drobnych, rozrzuconych, upchniętych, rzuconych na siłę, zalanych, pozgniatanych, bez korków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 boksów w 4 godziny nierealne chyba że boksy to sama chemia i koty. Ten przelicznik 1 godzina =rozłożenie 1 boska to wymyślił ktoś kto albo nigdy nie widział dostawy albo widział boska z samą chemią. U nas nigdy nie patrzymy na ilość boksów a na ilość pozycji bo realniej można oszacować czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 8 boksów i 8 boksów - to nigdy nie równa się taka sama dosta. Czasem rozłożymy 8 a nie damy radę 5 boksom. A jeśli chodzi o towar w boksach no to jakiś żart jest otwierasz a tu wszystko się sypie, produkty są pogniecione, porozwalane, pozalewane czesto po pół kuwety to są dla nas ogromne straty już nie wspomnę o myciu i ratowaniu tego co się da ile czasu tracimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×