Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Och wielkie halo,tam dzwoniła gdzie wyliczaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Dokładnie Wydrukować pasek płac w tecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy promo dzielicie na perfumerii? Podobno nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzielimy na magazynie, ale nie mamy czasu na fiszkowanie wiec rozkładanie promocji idzie nam jak krew z nosa. Na dodatek te powalone Polki trzeba robić, nie wiem co to za idiota wymyślił, ale je robimy juz w ciagu dnia. Ogółem długo nam sie schodzi, bo zostajemy do 23 i rano na 6 jeszcze przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w ogole nie dzielimy, bo najzwyczajniej nie mamy na to czasu. Pólki i stendy robimy dzien wczesniej, a rano 3 przychodza na 6. Ja trzymam sie tego, ze mnie nie oszukuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas lizusy biora do domu i dziela promocje, ida w trakcie pracy kupic pani kierownik jakis ciuszek jakiegos loda na miasto a ta nadumana kretynka palcem caly dzien nie kiwnie i tak jej mydla oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś wie, gdzie szukają kierownika SS w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niezłe debilki przecież nie można takich materiałów firmowych jak fiszki wynosić ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu od razu obrażasz? na pewno nie biorą fiszek tylko same cenki, kto by potem się taszczył z reklamówkami fiszek. Co do tego jak wydrukować pasek z TETY - wejdź sobie na swoje konto i tam jest opcja raportowanie albo coś z raportami , nie pamiętam, w każdym razie klikasz w to, masz podświetloną siebie i klikasz wydruki a następnie koperta utajniona czy jakoś tak. ustaw sobie datę na np. ostatni dzień maja i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też włazod**y biorą promocję do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robienie promocji w domu - kolejny przykład jak roSSmann wyzyskuje pracowników. wydajność jest tak podkrecona ze nie ma czasu na wykonanie obowiązków w pracy i trzeba brać robotę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chodzi mi o kartki z promocją a nie plastiki, nie wolno wynosić takich rzeczy takich materiałów zwłaszcza promocyjnej poza sklep, powodzenia, mam nadzieję, że rewizja dopatrzy się tej nieprawidłowej nadgorliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rewizja się dowie to ks dostanie dużą premie i awans za to ze SS nie musi placic za pracę wykonywaną w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też promo jest brana do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę że nie tylko u mnie na sklepie tak funkcjonują z rozkładaniem promocji. U mnie to leci poklei dziś ty za tydzień tamta i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to prawda że od lipca bedziemy pracowały tylko po 8h dziennie i możemy wyrobić tylko swoje 3/4 etatu i nic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to bedziemy mogły pracować nie dłużej niz 8 godz. Chyba, że zaistnieją takie zdarzenia jak L4, urlop na żądanie. Wtedy trzeba bedzie to zgłaszać do regionalnej. W sobotę i niedzielę już Rossmann się nie martwi. W te dni możemy i po 12 godz.pracować. Logiczne? Prawda? Nie mówię, żeby ciągnąć po 11 godz. ale czasami lepiej mieć np. po 2x 12 godz. i mieć wiecej wolnego a teraz będziemy musiały codziennie przychodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie ale przez 2 tyg a 2 tyg wolne, jesli mamy tylko swoje 3/4 robic. a nowe osoby zatrudnione na pol etatu to wogole odpoczna . przeciez to wychodzi max 130h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalyscie po 12 godzin skomlalyscie,ze zmeczone jestescie.Teraz bedziecie wypoczete,a skomlic bedziecie,ze mala wyplata.Trzeba bylo zamknac dziob i nie jeczec.Same jestescie sobie winne.Mnie tez wiele rzeczy wku....ia ale nie skomle na forum,do ktorego KAZDY moze zajrzec,a ze gora zaglada wszyscy juz zauwazyli.Wiec zanim zaczniesz bluzgac POMYSL!!To nie boli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna etat zwiekszyc z 1/2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, bo każdemu co innego pasuje.Nie można wszystkim dogodzić.W ross zatrudnionych jest zbyt wielu pracowników, jedni są z większych miast i narzekają na nawał pracy,inni tak jak ja - z małej miejscowości i każda dodatkowa godzina jest cenna. Nasza kierowniczka zapowiedziała, że musi dodatkową osobę zatrudnić bo mamy za dużo godzin a nie powinnyśmy bo ponoć są skargi że zatrudnione jesteśmy na 1/2 etatu a wyrabiamy prawie cały. Tak szczerze to nie rozumiem skąd te skargi bo przecież praca to nie hobby i wszystkim zależy jednak na kasie.. Ale to nie koncert życzeń. Ważne że praca jest fajna i zgrana załoga.Trzeba się cieszyć z tego co się ma, jeśli nie ma się innych możliwości pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skargi pewnie stąd, że skoro się wyrabia więcej godzin to i należy się większy etat a nie oszukiwanie takie, że ma się umowę na 1/2 a robi cały w czym problem dać te większe etaty? w oszczędnościach na kimś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwne jesteście jak myślicie ze wprowadzili 8 godz. dzień pracy bo się o nas troszcza. Chodzi o to zeby mniej placic, skoro naziści tak czytają to forum i się przejmują naszym narzekaniem, to czemu nie walcza z mobbingiem i innymi patologiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Patola i Mobbing jest na takim poziomie ze chyba nawet oni tego nie ogarniają, musieliby pozwalniać polowe tej firmy, oczywiście praktycznie same wysokie stanowiska. Lepiej dać Kierownikowi za nic nie robienie kupę kasy, robol sie nie zbuntuje, jeszcze podziękują za mniejsza pensje, a ja się pytam ku...jak ja za te marne grosze co mi płacą co miesiąc mam się utrzymać, co za p***b..kraj ze pozwala na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas dziewczyny pracuja ponad 5 lat wiec 3 umowa powinna yc na /czas nieokreslony wiec SS rozwiazuje z nimi umowe a na drugi dzien zawiera znowu na pol etatu;/ dziewczynom koncza sie umowy na 3/4 a nowe dostaja na pol.. przeciz teraz to lepiej isc do kerfura lub biedronki na kse niz tu na pol etatu robic i klepac te durne formulki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gów.......o prawda. Nie pisz głupot. Po 2 umowie na czas okreslony dają umowę na czas nieokreslony. Nikt nikogo nie zwalnia i nie zatrudnia na 1/2. Nawet są przypadki jak pracownik jest dobry to z 1/2 podnoszą ci na 3/4 etatu. A jeżeli chodzi o te etaty to ogólnie uważam , ze szkoda, ze nie dają na cały etat. Ale jest taka polityka Ross. i co z wiatrakami chcesz walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie czy ktoś z was bral pozyczke na jaki czas najdluzej mozna wziasc i jaka kwote? czy odsetki sa duze?z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja naszej kadry kierowniczej jest jak sytuacja naszego rządu - zgnilizna. Do wymiany, nie ma co naprawiać, to idzie w złym kierunku. Od nas dziewczyny zaczynają uciekać, ciekawe kiedy się obudzą, bo w pewnym momencie będzie za późno i sami zasiądą za kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Beata
Hej Dziewczyny. To prawda z tymi 8 godz ? Ma ktoś pewność ? Bo u mnie kierowniczka nic nie mówiła o zmianach. Mam nadzieje ze nie bo dojeżdżam do pracy prawie godzine i lepiej mi siedzieć 11h niż codziennie po 8:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie nie będzie można wyrabiać więcej niż swój etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×