Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do 9.55 Jeśli uważasz że nasze forum to szambo, to po co je czytasz ? Nie podoba się to won i wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie największe podpie...to asystentki, dupowłazy Kiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Info z kadr premia będzie wypłacana w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać do swojego wpisu z 12.54 - jak chcesz wiedzieć czemu tu pracujemy i się nie zwolnimy, to się cofnij do strony 46 i przeczytaj wpisy z godz. 10:42-47. Miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13.03 dzięki, teraz już wiadomo kiedy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie co sklep to obyczaj. Ja awansowałam 6miesiecy temu do wszystkich zwracam się uprzejmie tak jak przed awansem i oczywiscie wydaje polecenia, ale nie jak do zwierząt ale jak do ludzi. Niestety znam też przypadek dziewczyny w moim sklepie która dostała awans 2 miesiace temu (wewnętrzny sklepowy) i powiedziała do kasjerki z którą dopiero co była na jednym stanowisku "chyba wiem lepiej kto tutaj został asystentem" miałam ochotę podejść i jej strzelić za takie odzywki. Ja jestem zdania ze jesteśmy równe, a różnimy się tylko pensją i ilością obowiązków. Siadam na kase tak samo jak kasjer, fejsuje tak samo, dowożę towar, stoję na kolorówce. Dodatkowo rozplanowuje dzień, zamykam dzień, nabijam dziury, robię ZICi, przyjmuje dostawy i niestety ale jako asystent układam też grafik, rozdzielam zadania między pracownikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety czasami niektórym ludziom uderza woda sodowa do głowy, zwłaszcza jak dostają awans, jestem kasjerem, mam dlugi staż ale nie pcham się na to stanowisko, bo jest ono troche niewdzięczne, co z tego ze troche wyższa pensja, skoro tyle na glowie, nie dość ze maja swoje obowiązki, to jeszcze Kiero wychodząc do domu dokłada jeszcze swoje, takze dziękuję bardzo za taki awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam we wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54 Co kierowniczusio, co jeszcze mądrego napiszesz, ty tępa kobieto z mięsnego, myśli taka ze jak wyłoniła sobie lata pracy na ważenia kaszany i salcesonu to może przejść i kierowniczyc w rosły, tępa krowa. Nie masz o tym zielonego pojęcia, idź go szkoły. Bo nawet matury nie masz. Asystentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U to widzę że nie tylko moja tępa kiero nie ma matury!!!! brawo dla góry, kto taki chłam przyjmuje na stanowisko kierownika? kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie kiero to larwy zaszczute żądzą pieniądza i żądzą pomiatania swoimi pracownikami. Prędzej czy później każda taka się staje. Za co one dostają 100% premii inwen przecież to my liczymy ZICI stoimy na perfumerii i pilnujemy wszystkiego. ochrona, kasjerki które siedzą na kasach mają oczy dookoła własnej głowy żeby mieć wszystko pod kontrolą, kiedy kiero siedzi w biurze przy kawce i jeszcze dostaniesz zjebki że nie dałaś cynka że nadciaga do biura regionalną albo ktokolwiek wyższy rangą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Kadrowa powiedziała że premia w czwartek będzie wypłacana więc jak widać same nie wiedzą i każdemu mówią co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak wypłaci w czwartek to niektóre banki zaksięgują w piątek, tak jak zawsze jest z wypłatą która przelewana jest szybciej - myślcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi kadrowa powiedziała, ze wysylaja w srode. moze poprostu zalezy to od kadrowych(jedne naliczaja wczesniej, a inne pozniej) ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonił ktos do kadr w sprawie premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do asystentek-jaką macie stawke za godzinę?od czego ona zależy?są jakieś zasady?czy od widzimisię regiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta gruba k/i/e/r/d/a ze sklepu 290 z Torunia wróciła już po ciąży do pracy? Mam nadzieje że roztyła sie do tego stopnia że nie będzie mogła zmieścić sie w tym wąskim przejściu prowadzącym na zaplecze ;) buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że kadrowa różnie mówi ja dziś dzwoniłam i mi powiedziała, w piątek lub w poniedziałek. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawka godzinowa asystenta jest rozna od 11 do 13 zl brutto za godzine.Zalezy od umowy,miasta w ktorym pracujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja mam 14,20 na asystenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dużych miastach takich jak wawa wrocław kraków czy trójmiasto stawki zaczynaja się od 15zl do 20zł i to jest zależne od stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kasjera miałam 12,40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz i zacieszasz ryjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na wyplacenie premii maja do konca lipca wedlug regulaminu Kiedy bedzie wyplacona zalezy od kadrowej, dla jasnosci kadrowych jest kilka kazdy sklep moze miec inna, stad jedne osoby dostana np. w sr inne w pt a inne czw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A inne wcale...Pytanie z innej beczki,czy sa tu asystenci,ktorzy maja pelen etat?? Oprocz bylych wirtualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam pytanie: jestem w ciąży, z końcem roku kończy mi się umowa, czy mogę liczyć na przedłużenie umowy o pracę na 2/3 lata? była któraś z Was w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kiero do taka tepota ze sama nic nie potrafi robić na kompie, no jakieś tam proste rzeczy umie - przemieszczać myszką po kolumnach i wie gdzie jest enter, szmata leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też nie ma matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do możesz liczyć na umowę przedłużoną do dnia porodu, później to ich dobra wola i rzadko przedłużają na więcej. A macierzyński wypłaci Ci ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszła premia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×