Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A co oznacza "mają mnie na starcie"lesbą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z rossmana lubią sex jak kon owies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się te d***** oburzyly ze ktoś im napisał prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rosman stara się zalegalizować prostytucje. To dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy od ilości klientow jakich miałam - byłam w 4 związkach ze sponsorami - zależy czy będę asystentka? Co jest brane pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom twojej inteligencji,czyli nadajesz sie,jestes w grupie liderow!!Forum,jak wiekszosc uczestnikow,zeszlo na psy.Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dajcie spokój z tym. Gościu, który pisze o sponsoringu itp. to forumowy nieudacznik, jego życie to to forum, nie istnieje nic innego, całe dnie tu siedzi obrażając ludzi, bo do niczego innego się nie nadaje, prawdopodobnie nie ma pracy, znajomych. To smutny, zgorzkniały i niezaradny człowiek - jemu trzeba tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj 7:21 Tylko w umowie o pracę i na rozmowie nie ma mowy o mobbingu i nadużyciach o których tu mowa moja droga cwaniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Rossmannie 9 lat i jestem w szoku, nie wierzę w to co czytam. Nigdy nie zdarzyło mi się przeczytać takich okropnych opinii. Nigdy się z takimi nie spotkałam. Jest mi wstyd że takie osoby pracują w tej samej firmie. Żebyście tylko później nie beczały i nie wylewały jadu jak zostaniecie zwolnione. Leserom już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTAŃCIE ODPISYWAĆ NA TEN GŁUPI TEMAT . To pisze idiotka, która została zwolniona i chce nas zdenerwować!!!!! Jak nie będziemy odpisywały to pójdzie sobie gadać do lustra. NO BĄDŹCIE MĄDRE. Pogadajmy jak z przygotowaniami do inwentaryzacji. Zaczynacie już coś w tym kierunku??? U mnie w W-wie to pod koniec pażdziernika. A tylu złodziei było, że kiepsko to widzę. Ochroniarze niestety się nie spisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest wysokość "premii świątecznej" i kiedy jest wypłacana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia świąteczna 550 zł netto do 5 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje w Augustowie? Jest ktoś z tamtych stron na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w listopadzie inwentaryzacje, wiec jak na razie żadnych przygotowań. Za to myśle znowu o zmianie sklepu, może kiedyś trafie na normalna ekipę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Jestem z Augustowa i potwierdzam. Z koleżanką kochamy obciagac i to co się dzieje czasami z klientami to aż mi się robi wilgotno między uda mi. Naszą kierowniczka zresztą pytała się nad i to kiedy przyjmowała nas do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam udowadniac że w czasie studiów uprawialam sex za pieniądze. Dopiero wtedy mnie przyjęto do rossmana. Zielona Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.36 Ja też tak myślałam kiedyś jak Ty. Ale tak szczerze pracując wśród tylu dziewczyn to uważam, że nigdy nie będzie fajne. Kobiety chyba z natury są zawistne, zazdrosne . Rzadko zdarzają się takie normalne. Ja Ci proponuję to co ja robię. Przychodzę do pracy robię swoje mówię cześć wychodząc i już. Staram się być miła, ale mało rozmawiam. Mam ze 3 koleżanki w moim sklepie, które są bardzo mi życzliwe i tylko im mogę coś powierzyć. A nie wiesz czy czasem z deszczu pod rynnę nie trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile towaru mamy pod szufladami.....Straszne jest to, że za chyba 50 zł do ręki będę musiała przepracować 12 godz. A mam pytanie do Was.. kiedyś kierowniczka kazała swojej pracownicy zostac aż 14 godz na inwentaryzacji bo mówiła, że dopóki się nie skonczy to musi tyle być. Czy można tak zrobić??? Mi się wydaje , że dłużej niż 12 godz. nie można. Pamiętam, że tamta dziewczyna to była już zielono-szara ze zmęczenia. Boję się, że i to mnie np. może spotkać. Jak się bronić przed tym? Moze ktoś życzliwy będzie wiedział?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli udowodnisz ze masz klienta to Cię zwolni wcześniej. Ale tak jak napisałem musisz mieć klienta :) Ja bardzo lubię moja kierowniczke jest super babka. Rozumiem że czasami trzeba zejść z masy aby osbuzyc osobiście klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się obinasz to możesz siedzieć za karę ponad 12h. Kierowniczka wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.54 Nie będziesz wiesniaro w butach za 2 duchy mówić mi gdzie mogę pisać a gdzie nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zazdroszczę, ze masz chociaż 3 osoby z którymi możesz pogadać. Ja dosłownie nie mam z kim. Chyba tak zacznę robić, zrobię swoje bez zbędnego gadania i do domu. Po co sie denerwować. A ekipę miałam fajna, ale każda poszła na inny sklep bo kierownik był nie do wytrzymania i sie rozpadła. A dzięki nim przychodziłam do pracy z chęcią, jak oczywiście nie było kierowniczki na zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:14 Wstyd to ci nie powinno być, że dziewczyny piszą co się dzieje na sklepie - tylko wstyd powinno być firmie, że na to przyzwala. Niestety będzie coraz gorzej a to dzięki wspaniałej pani rekrutującej, to ona na stanowiska ks i z-ks wybiera takie "gwiazdki", za to te nowe kasjerki co teraz przychodzą to chyba z pola ściągane, ostatnio do nas przyszła dziewczyna (z rekrutacji) która miała problemy z komunikacją międzyludzką, klientka coś się zapytała a ona "eeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyy aaaaaaaaaaaa" na kasie to samo, pani rekrutująca chyba długo jej szukała, oczywiście dziewczyna już nie pracuje. Potem się dziwią, że nie ma kandydatów na osoby funkcyjne a z czego tu wybierać. Przecież ludzie na sklepie tworzą wizerunek tej firmy, klienci tylko z nami mają kontakt a poziom ludzi zatrudnianych z roku na rok jest ostro zaniżany, na ks i z-ks awansują laski po zawodówce, które wiedzą, że nic lepszego nie znajdą, więc trzymają się rękoma i nogami, próbują wykazywać się kosztem innych, stosując mobbing i wyzysk. Czasami jest mi wstyd za te dziewuchy i wstyd, że pracuję w tej firmie, ale już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za zawód rekruter?1-wsze słyszę o tym banale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wikipedii piszą ze bez rekrutera to firma nie ma szans na rozwój to chyba jakaś ważna osoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiedy trzeba złożyć wniosek o pieniążki na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka i przez zachowanie Kasjerki coraz rzadziej odwiedzam te drogiere. Roszczeniowe Babska które ciągle narzekają i obrażają klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:08 a kochasz się z klientami po pracy? Ilu masz sponsorów kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko d***** mają szansę na pracę w rosmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego od razu twierdzisz ,że może mnie dłużej zostawić bo się obijam??? Akurat nie oplaca sie nikomu obijac bo wtedy mozna szybciej wyjsc do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×