Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Pamiętacie na jakiej stronie trzeba sie zalogować, zeby mieć ta zniżkę 20% na Baczyńska? I jest termin do kiedyś trzeba zniżkę wykorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś potrafi poważnie odpowiedzieć na pytanie kiedy sie dostaje paczke na urodzenie dziecka i jaka jest procedura ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam jak dziecko miało 52 miesiące. Pieluchy i mleko w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO jest SUCZKI NIE MACIE O CZYM PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita z cycem
przyznać się która jest z Łodzi i pracuje w Manufakturze bo mam kilka pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem ,żeby otrzymać 20% zniżki to trzeba być zalogowanym na pracujęwrossmanie.pl.Ale to dopiero za kilka dni .Dziś sie logowałam....jeszcze nie ma tej zakładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuje za info, jestem tam zalogowana i myślałam, ze gdzies na innej stronie trzeba bo tam nic nie było. A tylko obiło mi sie o uszy o tych zniżkach. Poluje na torebkę ale i tak po zniżce to duża kwota, bo 130 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:01 Widzę,ze też podoba Ci się ta torebka za 169,99 zl .Rabat mógłby być większy .Ja chyba nie skorzystam ...ale oby więcej takich akcji dla,pracowników.Mogliby zrobić akcje -49% dla nas na jakiś asortyment ....nie tylko dla klientów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No podoba mi sie, juz usłyszałam od rodziców ze jak chce to mi kupią na gwiazdkę. Ale do świat daleko i może cos innego sie trafi fajnego. Maz tez mówi kup sobie, ale jak dla mnie to za dużo :/ Ale popieram, mogliby cześciej cos robić tylko dla pracownikow, przecież my tez robimy zakupy i to nie małe, czasem nawet gratisu nam nie dadzą, bo nie bo jestem pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to tez zalezy od sklepu i od kierowniczki .U nas jak zrobisz zakupy za,ponad 100 zl to też dostajemy gratis....oczywiście jak coś jest .Bo z tym jest różnie.A według klientek my musimy coś dać za takie duże zakupy .Nauczyły sie ,że juz przed,zakupami,pytają "Co jest za gratis do zakupów za ponad 100zl "Jakbyśmy cudownie mnożyły te rzeczy pod kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takim odpowiadam, ze nie mamy nic ,sa tylko gratisy do aktualnej promocji, ale nie sa wydawane jako gratis do zakupów powyżej 100zl. Jak cos mam to daje, ale tylko takim co sie sami o to nie upominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w Jeleniem Górze mamy obowiązek dawać gratisy dla zakupów od 70 zl. Wy od 100? Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam i 2 Kasjerki z mojego sklepu ogłaszają się na roksa.pl rzeczywiście wyszło że to prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Czy wszystkie Kasjerki z rosną na to prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks pozwala kupic cos za 1 grosz powyżej 100zł. Gratisy jak zostaną to raczej nie rozdajemy tylko zbieramy na paczki swiateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby, która cały czas obraża kasjerki z rossmanna nazywając je prostytutkami. Z pewnością wszystkie te wpisy o prostytucji, sponsoringu etc pochodza od jednej osoby. Żal mi Ciebie i jest mi przykro, że trafiłeś/ trafiłaś na to forum. Musisz być naprawdę sfrustrowanym człowiekiem. Współczuję i mimo wszystko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po prostu nie zwracajmy uwagi na te głupie wpisy jakiegoś psychola.Odpisujmy na własne posty .Z,czasem mu sie znudzi ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nic nie jest odkładane na paczki czyli zapewne ich nie bedzie, zmieniłam sklep i kierownik jest taki, ze nawet my nie możemy nic przy nim dostać w gratisie za zakupy. Ale i tak myśle o przeniesieniu, muszę tylko zagadać czy bedzie miejsce tam gdzie chce iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie można tak się dawać robić z siebie ofiary do pomiatania, o ile paczki na święta nie są obowiązkiem, a dobrą wolą ks (oczywiście za zgodą kr) o tyle gratis z super klienta należy nam się przy zakupach powyżej 100 zł, tak samo jak i innym klientom. Nie można zapominać, że nie tylko jesteśmy pracownikami tego kołchozu, ale też klientami, które w równy sposób powinny być traktowane. Wiem, że odezwą się głosy dziewczyn, że nie znam waszych KS, że gdyby doliczono do ich rachunku gratis to by miały piekło. Pewnie tak jest i nie chce się z tym kłócić. Mogę tylko współczuć i cieszyć się, że w tym względzie ks u mnie nie robi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratisy nie są dla was! Ja jestem kierowniczka i zwolniłam dziewczynę za branie gratisow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kupujemy coś i w danej promocji jest gratis to należy się mi jak i klientowi. Natomiast jeżeli chce coś kupić i nie należy mi sie gratis to nie mogę sobie tego wziąść. A jeżeli ks robi problemy to iles tam pieniędzy zamiast u siebie na sklepie to zostawiłabym na innym Rossmannie i jako klient dostałabym gratis normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zwalniasz ludzi za gratisy, jednak większość gratisów, rzeczy za grosza i super klienta wynoszą ks i z- ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi ross skonczcie z tą głupią reklamą w tv bo nie idzie już na to patrzeć zakupów się odechciewa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:35 Po co odpowiadałaś na ten idiotyczny wpis, nie widzisz że to ta sama osoba napisała co pisze o prostytutkach ? To ćwok z magazynu w Łodzi, on raz się podaje za klientkę, innym razem pisze że jest ks, ale nie napisze ze jest z magazynu, bo ostatnio jak o tym napisał to go poniżyłam i zrobiłam z niego pośmiewisko. Lamus nie może tego przeboleć, on sie czuje mega upokorzony i dlatego jego wpisy maja na celu obrażanie i prowokowanie, wiec najlepiej je ignorować i nie odpowiadać. Niedawno pisałam, że w magazynach SS tylko umysłowo chorzy pracują i ten leszcz tylko to potwierdza swoimi wpisami, żadna normalna osoba nie pisałaby takich głupot, bo normalne osoby mają poczucie obciachu. On poczucia obciachu nie ma i pewnie myśli że te jego prostackie wpisy kogoś obrażają - niestety, żeby nas obrazić to trzeba się bardziej wysilić, ale on jest zbyt prosty żeby napisać coś bardziej wyrafinowanego... Ehhh... Gdybym wiedziała że moje posty na jego temat tak go upokorzą i poniżą, to pewnie bym pisała trochę łagodniej, nie wiedziałam że on jest taki przewrażliwiony na swoim punkcie :) Mam nadzieję, że to upokorzenie które on teraz odczuwa, kiedyś mu minie... Chociarz kto wie, on jest tak chory psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze My zostawiamy więcej kasy w Ross niż klienci, a kto kupuje uszkodzone przez klientów rzeczy, no my chyba nie? Oni tylko potrafią zepsuć i spier. ...żeby ktoś nie kazał płacić, a sami z półki biorą tylko te nie uszkodzone rzeczy, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7:52 Myślę, że typ nie zrozumie ani jednego słowa z tego co napisałaś, żeby matoł zrozumiał, trzeba się zniżyć do jego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję uszkodzonych produktów. Płacę więc wybieram pełnowartościowy towar. U nas też KS robi problemy jeżeli chodzi o gratisy chociaż przewertowalam procedury nigdzie nie ma zmianki o zakazie wydawania gratisów pracownikom jeżeli robią zakupy już po pracy lub w dniu wolnym. Zapytam kr jak będzie z wizytą żeby rozwiać wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:02 Wiem, że on raczej nie zrozumie bo jest chory psychicznie, dlatego mój wpis był skierowany do koleżanki która nieświadomie odpisuje temu baranowi. Dziwi mnie to, że tyle dziewczyn nie potrafi rozpoznać które posty napisał magazynier, widać gołym okiem że wszystkie jego wpisy mają prowokacyjnych charakter i mają na celu wkurzanie nas, wiec łatwo rozpoznać że to on je pisał. Mam nadzieję, ze wkrótce nikt nie będzie odpisywać na jego bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent z kilkuletnim stazem. A mnie przeszkadza juz twoj belkot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:09 Jak ci przeszkadza to spadaj z tego forum. I mam do ciebie jeszcze jedną prośbę - nie porównuj moich wpisów do wypocin tego ćwoka z magazynu, bo jego wpisy to totalne prostactwo i wieśniactwo. Ja też czasami potrafię coś ostrego napisać, ale nigdy nie pisałam takich obciachowych postów jak on, więc nawet nie porównuj moich wpisów z jego belkotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×