Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
nie zajmujcie się pisaniem o takich głupstwach typu kiedy będzie wypłata, bo co to za różnica czy 09 czy 12 i tak za nią nic sensownego nie kupisz, a jeśli ci brakuje na życie to idź do opieki społecznej, pewnie się zakwalifikujesz na pomoc społeczną .. hmmm z takimi dochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce ktoś ten kod na baczyńską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nieuważnie przeczytałaś. Otóż jest różnica kiedy wypłaci. Tak rossmann w ogóle nie powinien płacić pracownikom, po co?, lepiej żeby pracowali za darmo, a jak już otrzymają te głodowe pensje to dziób na kłódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata będzie w piątek, jest napisane że ma być do 10 wiec nie może być 12 chyba że nas o tym uprzedza wcześniej ale raczej takiego pisma nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej jutro puszczą przelew nie kazdy bank ksieguje w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mam, kiedy poszliscie na zwolnienie jak dowiedzieliscie sie ze jestescie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś numer do kadrowej? Proszę to bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam w 10 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam ok 5-6 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny kod na Baczyńską 273872330336129860 powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszłam na zwolnienie od tego samego dnia jak lekarz potwierdził ciąże nie chiałam ryzykowac bo u mnie na sklepie takie osoby nie maja zycia ktore sa w ciazy sa gnębione przez kierowniczke bo jej przeszkadzaja tylko....a obowizakow dochodzi 2 razy wiecej bo niby to lekkie i proste rzeczy tylko daje do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki to będą w tym roku? Ktoś wie coś? Słyszał może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki? Chyba snisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana Rossmanna -Niech pan im da już jak najszybciej tę wypłatę to będzie przynajmniej od jutra z 5 dni spokoju i ciszy na tym forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam do 7 miesiąca ciąży. Dobrze sie czułam. Ciąża to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od zawsze jest tak ze jak dzień wypłaty wypada w weekend to pieniądze są w czwartek bo nie wszystkie banki maja księgowanie odrazu tylko następnego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co miesiac to samo ,ile wy pracujecie ze niewiecie kiedy wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata w Pko juz jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w PKO juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepiej jest iść od razu na zwolnienie, dziewczyna w ciąży nie może pracować więcej niż 4 h dziennie, siedzi tylko na kasie wiec wybaczcie ale taka osoba trochę zawadza, ja bym od razu poszła, z tego też względu ze i kasa wtedy większa i nie uzerasz się z klientami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata jest ile macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie do dziewczyn które się orientują odnosnie l4 w ciąży . Jestem na l4 ciazowym od maja br i złapałam się na nagrodę inwentaryzacja. Czy kolejna inwentaryzacja na której mnie z ozywistych względów nie będzie nadal mi się należy? ? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie należy Ci się, bo nie przepracujesz okresu rozliczeniowego wliczanego do tej nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mi właśnie chodziło. Dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok o to mi chodziło. Dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej dziewczyny w ciąży idź jak najszybciej bo wtedy liczy ci się średnia z 12 ostatnich przepracowanych miesięcy. Im później pójdziesz tym mniej kasy dostaniesz! Rossmann i tak płaci tylko przez miesiąc a potem dostajesz kasę z ZUS więc pracodawca nie będzie miał pretensji. A na twoje miejsce znajdą sobie zastępstwo i ty nie będziesz musiała się męczyć i koleżanki w pracy, którym ciężarna po prostu zawadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz bzdury ja mając 3/4 etatu pracuje swój etat (czyli 4godziny będą przy 1/2etatu) mogę dodatkowo pracować 2godziny (czyli przy 1/2 etatu wyjdzie 6godzin) dziennie czyli w moim przypadku jest to 8godzin. A nie opłaca się pracować w ciąży ze względu że nie pracujesz nocek które sa wiecej płatne. No i jesteś do niczego niepotrzebna więc masz mało zmian :) Niestety to jest rossmann... magazynu w ciązy nie wywieziesz, chyba że podpaski :/ bo ciężkie rzeczy będziesz dłużej robiła (obciążenie dozwolone dla kobiety w ciąży to 1,5kg na rękę) bo nie podniesiesz kartonu np. z domestosem. Ja poszłam w 6tygodniu na zwolnienie po pierwsze właśnie z powodu przydatności do pracy, każdy kierownik patrzy na to inaczej i znam też takie co do 6miesiaca pracowały bo kierownik znajdował im zajęcia ale godzin miały niewiele, co za tym idzie wypłaty marne. Mi się udało i dostaję jak na Rossmann wysoką pensję kilka wysokich premii w ciągu roku otrzymałam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy teraz bedzie premia za obrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×