Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
czy ktoś wie jak zablokowac powiadomienia o nowym wpisie które mi przychodzą na pocztę mam mase;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wie, jak zablokować powiadomienia które przychodza na pocztę o nowym wpisie na kafeterii. Nie wiem jak to zablokować Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszlam na.zwolnienie szybciutko zaraz po tym jak lekarz potwierdził, ze jestem w ciąży 5-6 tydzien. ta praca nie jest warta żeby tak ryzykować. No i wyplate na l4 mialam.wieksza niz przed pojsciem na zwolnienie. Idz najszybciej.jak.bedziesz mogla. Nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrali paczki na święta z gratisów.... świat jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz gorzej w tej firmie sie dzieje,coraz gorzej.Obowiazkow dokladaja,ale czlowiek nie jest robokopem i nie moze byc w kilku miejscach jednoczesnie wykonujac rozne czynnosci...Ciezko widze grudzien z taka iloscia personelu przy tylu obowiazkach...ale nic nie trwa wiecznie:))Zawsze powtarzam,ze trzeba sie szanowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiazenie dla kobiet w ciąży to 3 kg. 2 sprawa za nocki płaca wiecej nahaja tak aż 1 zł, szalone kwoty wychodzę miesięcznie co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata do d**y nie rozumiem jak oni to liczą. Byłam we wrześniu na dwutygodniowym urlopie i miałam niezłe godziny a wypłata do d**y. Przy tylu samych godzinach i bez urlopu a wypłata większa dziwne trochę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości sto razy był walkowany temat ze ss kantuje na wyplatach. Wypłaty to loteria. Ktoś ma mniej (najczęściej kasjer), żeby ktoś miał więcej. Wiadomo kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zabrali paczki świąteczne??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas i tak tych paczek by nie było, wiec mi bez różnicy czy one sa zabrane czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy któraś z Was wie może co trzeba zrobić żeby dostać paczkę z wyprawka dla maluszka. Właśnie urodził mi się synuś i nie wiem jak to załatwić, a co w ogóle znajduje się w takiej wyprawce ?? z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz przeczytam o tych cholernych paczkach dla dzieci to zwariuje. Temat gorszy niż wypłaty. Dostaniesz ja po kilku miesiącach po urodzeniu Twojego dziecka. Zgłoś się do swojej ks i po sprawie. A co jest w paczce to przewertuj kilka stron wcześniej któraś pisała, a nie czekasz na gotowe ze ktoś po raz setny napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co odpisujesz na moj post skoro tak cie to drazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby ktora zrobila wpis o 14:49 Dziewczyno troche kultury skoro ktos grzecznie pyta a Ty nie masz ochoty odpowiadac to nie rob tego. Ja tez urodzilam niedawno dziecko i chetnie bym sie dowiedziala co jest w takiej wyprawce a nie mam czasu wertowac kazdej strony zeby to sprawdzic, a poza tym forum chyba sluzy ku temu zeby na biezaco zadawac pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża promo była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promo wcale nie tak duza bywalo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo dzis wydajnosc dzienna byla wieksza niz 580??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zwolnienie ciążowe poszłam w 5 tyg, nie chciałam ryzykować. Wypłatę na zwolnieniu miałam wyższą niż kiedykolwiek wcześniej. Paczkę z wyprawką moje dziecko dostało jakoś po 4 miesiącu. Byly tam pampersy rozmiar 4, oryginalne Pampers i Babydream, książeczka, jakaś zabawka, kosmetyki Johnson i Babydream, chusteczki nawilżane Pampers, zabawka do kąpieli i chyba tyle pamiętam, juz trochę czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sram jyz tym rossmanem.. Syf,bagno,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 latka
Coraz gorzej w tym ross. Każą nam na chama wciskać klientom te żałosne impulsy. Jakieś rozliczania na koniec dnia ile impulsów sprzedała dana osoba ? ile klientów kasowała? Nic na siłę. Klient z chęcią kupi produkt za 5 zł a nie za 20 zł więc może w końcu trzeba się zastanowić co daje się za impuls na kasę. Zapraszam " górę " na jeden dzień do kasowania na kasie. I wiecznie wszystko tylko szybko, szybko. Do WC nie można iść a nie wspomnę o przerwie. Może człowiek z głodu umierać i nikogo to nie wzrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje tylko 3 lata,ale.jest coraz ciezej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje 6miesięcy i Kurxa mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich cwaniar i prostaczek ks - zła karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że przesadzacie....szczególnie te które piszą że rosmann was oszukuje na wypłatach. Czy zgłosiłyście to gdzieś? Czy tylko potraficie oczerniać pracodawcę który daje wam miejsca pracy, ubezpieczenie i wypłatę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale on nam nie DAJE wypłaty-my na nią pracujemy i to ciężko.To jest ich psi obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SS kantuje na wypłatach. Jakiś czas temu pisałam o Biedronie, przy okazji artykułu w Gazecie Wyborczej, gdzie było napisane, że w latach 1995-2005 Biedrona celowo zaniżała wypłaty pracowników, nie płaciła za nadgodziny i nawet powstało stowarzyszenie, które domaga się zapłaty ponad 300 mln zł, bo na tyle jest wyceniana kwota zaległości wobec pracowników. Stowarzyszenie nie może pójść do sądu, bo po 10 latach sprawa jest przedawniona, ale oni cały czas wysyłają pisma np. do PZPN i innych instytucji sponsorowanych przez Biedrone, robią im czarny PR i w ten sposób starają się skłonić ich do zapłaty zaległych pensji. Z Lidlem jest podobnie, w 2004 roku PIP postanowił zrobić kontrolę w połowie sklepów i co się okazało ? We WSZYSTKICH skontrolowanych filiach błędnie prowadzono pracownicze karty pracy i w 60 proc. filii źle naliczano nadgodziny i zaniżano ich stawki. Do tego dochodziło notoryczne przedłużanie czasu pracy poza umowę bez wypłacania należnych nadgodzin. Jaskrawy przykład udokumentowany przez PIP stanowił przypadek pewnej kasjerki, która podpisała umowę na trzy czwarte etatu i takie otrzymywała wynagrodzenie, a w rzeczywistości pracowała 14 godzin na dobę. Notorycznie odmawiano przerw w czasie pracy, a swoisty rekord pobił w tej „dyscyplinie” pewien kierownik działu, który pracował nieustannie przez 25 godzin! Skoro Biedrona z Lidlem kantowaly, to dlaczego myślicie, że SS nie kantuje ? Jedyna rożnica pomiędzy SS a dyskontami jest taka, że naszej firmy jeszcze nikt nie złapał na gorącym uczynku. Prawda jest taka, że zachodnie sieci handlowe oszukują, wyzyskują i robią co chcą, bo wiedzą że Polska to republika bananowa, tutaj można wszystko, bo PIP, policja i sądy są żartem i nic nie mogą zrobić. Od poczatku 2014 r. do sierpnia 2015, Lidl został ukarany 25 razy i każda z tych kar wynosiła średnio 1200 zł. Takie "kary" nałożyl PIP, założe się że dla Lidla 1200zł to ogromną kwota i na pewno taka kara była dla nich bardzo bolesna. Buhahaha !!!! U nas nie tylko centrala źle nalicza wyplaty, ale jeszcze ks i kr robią machlojki w PEP, bo np. chcą mieć lepszą wydajność albo mszczą się w ten sposob na kasjerkach. Nie twierdzę, ze każda wypłata jest źle naliczana i że każda z nas dostaje okantowaną wypłatę, ale podejrzewam ze większość wypłat jest, niestety, celowo błędnie naliczana. Inne sieci handlowe robiły przekręty z wyplatami, więc SS też robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centralo prosimy o pismo do sklepów żeby tez kierownicy mieli rozkładanie promocji bo do tej pory robią to tylko asystenci i zastepcy PROSIMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie u nas ks tez nie rozkłada promocji bo to jest duźo roboty :gondole wykładanie fiszek półki i gondole za dużo dla pań w czerwonych fartuchach przecież one tylko mają rodziny My nieeeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha mądrze napisane niech się wezmą do pracy te czerwone s.ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×