Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ha Ha u mnie na sklepie asystenki same nocki mają , nie raz cztery pod rząd padają na pysk bo muszą po nockach do pracy przychodzić żeby swoje etaty mieć. Co do premii inwentaryzacyjnych to za duża przepaść między kasjerem a kierownikiem i nam na nich nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na okresie próbnym raczej socjał nie przysługuje.raczej nie ma kasy na święta i paczek dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i przysługuje wszystkim i paczki i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gora postanowi cos zmienic,bo jak narazie to dba o kierownikow a nie szeregowych praciwnikow.Gdyby premie byly rowne,to i stosunek nasz do pracy bylby rowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej czy ktos wie jak zablokować powiadomienia które dostaje na pocztę o nowym wpisie na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki czy wiecie już może czy szykuje się jakaś większa promocja w niedługim czasie na kolorówkę? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie coś na pewno za niedługo. bardzo dużo kolorowki w dostawach przyjeżdża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież co roku jest akcja na kolorówek w listopadzie, wiec nic w tym dziwnego, ze przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na zwolnieniu ciazowym przysluguje mi paczka na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka paczka na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy umowa która dostajemy na inwentaryzację obejmuje obydwa dni tzn. dzień inwentaryzacji i dzień przed nim? (oczywiście bez logowania)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja na kolorówkę chyba w drugiej połowie listopada. Na próbnym dostaniesz kasę na święta, co do paczki na dziecko to nie wiem, ale pewnie też. Paczka na święta? Chodzi Ci o paczkę z testerów i gratisów? Jeżeli jesteś na l4 ciążowym to raczej nie dostaniesz, ale znam sklepy w których dziewczyny na l4 dostawały. Wszystko zależy od KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie dostajemy żadnych paczek, Łódź pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 2dni?zlecenie obejmuje samą inwentaryzacje.u nas nie ma czegoś takiego żeby dzien wczesniej dymac bez logowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, kasa za inwenture,która była na początku miesiąca będzie w tym miesiącu czy w następnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była kasa za inwenture w zeszłym tygodniu przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weekendy wolne sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa na swieta nie nalezy sie osoba ktorw pracuja mniej niz 3 miechy wiec.sie nie nalezy. Tez tak mialam. A w listopadzie sa jakies premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa na święta należy się pracownikom Na okresie próbnym, wszystko zależy od ks czy da Ci wniosek, bo ja na próbnym nie dostałam wniosku bo niby się nie należalo a w zeszłym roku było pismo ze się należy. Nie dostają tylko osoby na bezpłatnym urlopie Jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez nie dostajemy paczek, wiec jak dla mnie takie z d**y pytanie czy sie dostanie na l4. To nie jest obowiązek, tylko dobra wola ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
ile jest czasu na złożenie zwrotu na baczyńska ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale np. jeżeli miałam inwenturę na innym sklepie 11 to dostanę pieniądze w tym czy w następnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak na innych slkepach,ale u nas np w sobote pracowałam do 16 a po wylogowaniu i zamknieciu sklepu nadal trwalo przygotowanie do inwentaryzacji i w ramach tej samej umowy w niedziele byłyśmy na inwenturze.koleżanki które przyszły w sobotę w swoin dniu wolnym również w ramach jednej umowy pracowały dwa dni, najpierw porządkowały a później liczyły.wielkiej matematyki tu nie trzeba ile dostałyśmy za godzinę naszej dwudniowej pracy za podpisaną umowę inwentaryzacyjną. Grosze drogie panie GROSZE. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W.dniu inwetaryzacji tez mam na 8 i uwierzcie mi,nie bede 16 godzin w pracy.Koniec z tym wyzyskiem. Druga spr.po co ktos pisze o podwyzkach i sieje tylko zamet??Sprawia ci to satysdakcje??Sado macho jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak z tymi podwyżkami!będą wkoncu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje na okresie probnym 2 miechy. O ile ks jest spoko, to asystentki to jakos dramat. Takiego wywyzszania sie to ja juz dawno nie widzialam. Dziewczyny w moim wielu, ale kontaktu zlapac sie nie da. Kochane, czy wiedza w ss to jakas scisle strzezona tajemnica? Dowiedziec sie czegokolwiek i zeby ktokolwiek ci cos wytlumaczyl graniczy z cudem, a mina asystentek kiedy o cos pytasz przypomina mine kota srajacego na pustyni. Nic nie wiem, ale kazdy wymaga, zeby wszystko bylo perfect zrobione. Moze po prostu planuja nie przedluzyc mi umowy? I tak nie zaluje, bo to oboz pracy. Nie raz mi sie zdarzylo 6-8h bez lyka wody i toalety. Chociaz zaluje. Bony na swieta by sie przydaly i sama bym sie pozniej zwolnila. KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt zametu nie sieje sa podwyzki od 1listopada o 1zl na godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie sieje zamętu..podwyżki to sprawa realna i pewna .o 2 zl brutto do godziny.Dostaniecie aneks to sie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też pracowałyśmy dwa dni na umowę inwentarazacyjną (sobota) i niedziela dzień inwentaryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
jaki jest czas po zakupieniu baczynskiej na jej zwrot lub wymianę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×