Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma reguły ale powinnaś dostać lada moment .My miałyśmy inwenturę 4 października i kasa byla już 16 na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak piszcie ile dostałyście podwyżki, to piszcie od razu czy jesteście kasjerkami czy asystentkami, czy pracujecie w dużym czy małym mieście, bo moja ks nic nie mówi, a chciałabym wiedzieć ile mogę się spodziewać od 1listopada :) Raz piszecie że będzie 50 gr, potem że 1,5 albo 2 zł, a teraz że 1,60. To ile w końcu dostaniemy ? Dziewczyny z małych miast dostaną kilka groszy, a warszawka 2 zł ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kasjerką w niskoobrotowym sklepie i my wlasnie dostaniemy o 1,6zl/h Podwyżka obejmuje kasjerów i asystentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sama podwyżka dla kasjerek i asystentek ? A pracujesz w dużym czy małym mieście, bo to czy sklep jest nisko czy wysoko obrotowy chyba nie ma znaczenia, liczy się wielkość miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w małym mieście zapewne zalezy kto jaką ma stawkę.Może jesli ktos pracuje dluzej niż ja ma wyższą stawkę i dostanie mniej podwyżki .Nie wiem jak to jest spytajcie Waszej kiero ...choć byloby to niesprawiedliwe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KS nie moga mowic o podwyzkach,polecenie z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie 1 listopada już niedlugo będą aneksy ....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje za najwyższą zaszeregowana stawkę, Warszawa, wysokoobrotowiec, asystent. Też zastanawia mnie jakiego rzędu będzie ta podwyżka w moim wypadku. Bardzo dziwne ze nie ma jeszcze nic oficjalnie, że nie przyszły jeszcze aneksy do umów skoro podwyżka obowiązuje z początkiem listopada. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski mam do Was pytanie jedno jak Wam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie i nie pójdziecie do innej pracy?tylko oczerniacie wszystkich? to KS jest najgorszy a Wy zawsze najmądrzejsze najwspanialsze itp A po drugie jeśli już tak wrzucacie na ludzi bądźcie tak odważne i się podpiszcie i napiszcie konkretnie kto Was tak krzywdzi bardzo że ponad 100 stron gorzkich żali na forum. Są też normalne sklepy i normalni KS i os.funkcyjne a Wy tymi durnymi wpisami robicie tylko krzywdę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:08- ja byłam 5-go na inwentaryzacji a pieniążków nadal brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kierownik1 Może na początek sama się podpisz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:55 Dlatego napisałam ,że nie ma reguły bo w zeszłym roku my też dlugo czekałyśmy na przelew ....ale napewno dostaniesz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie do konca miesiaca maja na to czas i zwykle tak 29-30go mi przychodzilo. Oby jutro juz bylo bo wrzesien byl slaby i wyplata juz sie dawno rozplynela, a auto zatankowac trzeba za cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej-to idz na autobus będziesz mieć taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann przegral sprawe w sadzie.A o co byl oskarzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z kartami benefit? Pod koniec września skladalam elektronicznie wniosek o karte benefit, wniosek został pozytywnie rozpatrzony i od listopada mogę już korzystać z karty. Ale gdy weszłam do tych elektnicznych wnioskow patrzę a tam pojawił się kolejny wniosek benefit XII na grudzień. Dziewczyny może wiecie czy te wnioski trzeba uzupełniać każdego przed każdym miesiącem? Czy wystarczy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ten druk do jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ten druk jest. To automatycznie tam w "skakuje":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny za odpowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją pitole, znowu jakaś durnota weszła na forum i znowu ta sama litania pretensji: "jak się nie podoba to się zwolnijcie", "jak jesteście odważne to się podpiszcie", " durnymi wpisami robicie krzywdę "... Kurwa, ile można czytać to samo i samo... Ile razy trzeba tłumaczyć dlaczego się nie zwolnimy, forum jest anonimowe a debilka domaga się żeby się podpisywac i jeszcze ma czelność się pultać, że swoimi wpisami robimy normalnym sklepom i normalnym ks " krzywdę "... No co za debilka, ciemnota i kretynka... Kobieto jak chcesz wiedzieć czemu się nie zwolnimy, dlaczego będziemy anonimowe i dlaczego robienie " krzywdy" sprawia nam frajde, to sobie poczytaj to forum. Na poprzednich stronach znajdziesz odpowiedzi na swoje kretyńskie pytania, teraz będa 2 dni wolne (1 i 11 listopada) to pewnie znajdziesz czas żeby sobie poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik1
:))))durna i pusta osoba jesteś Ty powodzenia w życiu Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś durna i pusta, o czym dobitnie świadczy twój kretynski wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross1
I dziwić się, że klienci nie mają do nas szacunku, skoro mogą czytać to forum i widzieć jaki poziom reprezentują sobą niektóre osoby pracujące w Rossmannie. Dla mnie ta praca też nie jest spełnieniem marzeń, ale w dzisiejszych czasach ciężko o pracę i trzeba szanować to, co się ma. Są miesiące, w których śmieję się, że Rossmann zacznie mi potrącać za czynsz, bo jestem w pracy więcej niż w domu, ale są też strasznie słabe. Niestety sama mam umowę na 1/2 etatu (chociaż pracuję już kilka lat w tej firmie), ale mimo braku docenienia, którym byłoby dla mnie podniesienie wymiaru etatu pracuję sumiennie, bo za lenistwo może i zapłacą, ale prędzej zwolnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupełnie nie rozumiem.. dlaczego Państwo się tak wzajemnie obrażacie? praca w Rossmannie nie należy do najłatwiejszych, ale żeby pluć takim jadem pod adresem koleżanek? Ba, często pod adresem osób, których nawet nie znacie. Jestem kierownikiem, popełniam błędy jak zastępca, asystent czy kasjer. Potrafię się do tego przyznać. Każdy z nas je popełnia. Ale czy nie właśnie nie po to tworzymy zespoły, żeby wspierać jednostki? A wzajemne posyłanie sobie obelg nam nie pomaga. Szanuję każdą osobę z którą pracuję. Szanuję również pracowników innych sklepów. Ale jak czytam wpisy na tym forum, czasem mi wstyd za poziom jaki reprezentujemy. Tak moi drodzy, MY, bo może myślisz, że oceniasz innych, ale przez wszystko co piszesz ( obelgi, słownictwo itd ) jesteśmy oceniani MY, wszyscy pracownicy rossmanna. Niestety wypadamy blado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bo ja dosyc swieza w sprawach rossa. Powiedzcie mi prosze co przysluguje na swieta. Wiem, ze paczka dla dzieciakow, ale czy jakies bony (jesli tak to jaka kwota), zapomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czy zeby dostac te bony (o ile sa) to musze przepracowac jakis okreslony czas? Czy tylko byc juz po okresie probnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby na okresie próbnym dostają też coś na święta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny orientujecie się może Czy będąc na urlopie macierzyńskim tez dostane podwyzke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na 1\2 etatu po przepracowaniu wiekszej ilosci godzin,jest oddawany dzien wolny czy jest placone,i o co chdzi z karta benefit,czy ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×