Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość RAFAŁ RYTEL
jak sie nie podoba to won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szkolenie pracownika dostaje sie 80 zl brutto,jakby ktos chcial wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do7.11 z kredytem i kartą debetową to ci się proponuje zaprzyjaźnić bo to będzie twój towarzysz całego życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki które podał "rytel" zgadzają sie w moim wojewdztwie.kasjer trochę więcej bierze,nawet 1800,asystent 2100,i to nie warszawa!a po podwyżce jescze więcej,u nad młody kasjer dostaje 14zł na gidzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viva la France!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak ciuchutko więźniowie dirka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 22:41. No jakoś u nas asystent tyle nigdy nie zarobił.... Bujną wyobraźnię ktoś ma... 1800 max. No, jak w grudniu dostaje się te 500zl to fakt, wychodzi ponad 2tys... Ale to raz w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
boją się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zabawny:)i pocieszny:)i komiczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotikozz
Ktoś wie na czym polegają nasze nowe podwyżki? Dostał ktoś aneks do umowy w związku z tym? Zastanawia mnie dlaczego to jest owiane tajemnica. Pracuje kilka lat i nigdy się z czymś takim nie spotkałam, kierownik również nie wie nic-jak utrzymuje, zastanawia mnie to mocno dlaczego nikt nic nie wie. Od pisma od prezesa firmy jest cisza w kwestii ile,co, dla kogo. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te 80 zł brutto za szkolenie nowego pracownika to na pasku widoczne jest jako premia uznaniowa, czy może jakoś inaczej? Szkolilam pracownika w październiku i na pasku z wypłaty nie mam żadnego dodatku. Harmonogram szkolenia do kadr wyslalam, info do regionalnego też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie może, kiedy przychodzą paczki dla dzieci? Czy na Mikołaja już są, czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy dawno aneksy do umowy, ks dostała je na spotkaniu regionu. Wiec to żadna tajemnica. Paczki zazwyczaj były na początku grudnia, przed mikołajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do której będziemy pracować we Wigilię bo mówią ze do 18 prawda to???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szkolenie nowego pracownika dostałam miesiąc później 80 zł brutto, na pasku było to wyszczególnione jako premia uznaniowa. U nas aneksy do umowy z podwyżkami kierowniczka rozdała po spotkaniu regionalnym. Dostałam o 1,30 więcej więc jestem zadowolona i dodało mi to powera do pracy:) A może jest tu jakaś rozgarnięta dziewczyna która opisze/wyjaśni składniki wynagrodzenia wyszczególnione na paskach. Np. jak się oblicza: - wynagrodzenie ponad wymiar - dodatek za dni wolne -dodatek za prace w noc - wynagrodzenie za urlop (zawsze mnie bulwersuje że jest tak niskie) Próbuje rozkminić zasady naliczania tych składników i i za każdym razem co innego mi wychodzi. Jeśli ktoś to kuma to serdecznie proszę o rozjaśnienie :) Może jak będziemy wiedziały co i jak się nalicza to skończą się żenujące posty typu "ross to złodziej i oszukuje na wypłatach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopata nie zna kultury i szacunku do innych osob,To pusty drapieznik,pasozyt,Nie jest wrazliwy na druga osobe,Potrafi byc chamski,nie obchodzi go to ,czy rani druga osobe,Zalezy mu tylko na wlasnych korzysciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Słuchaj - kwoty , które podał Rytel są prawdziwe. Kasjer ma ok 10 zł na rękę za 1 h ( często ma większą stawkę ). Więc przy 150 h daje 1500 zł. Teraz po podwyżkach wyjdzie więcej i to mówię ja - czyli osoba ze stawką jedną z mniejszych jeśli chodzi o region i w małej mieścinie. Asysten ma ok 12 zł za 1 h jak nie więcej ... Więc sory - jeśli masz małą pensje to jedynie z powodu małej ilości godzin. A co do godzin.. zatrudniając się dostałaś umowę na pół lub 3/4 etatu , zgodziłaś się więc nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina1239
Te miesięczne zarobki to chyba w dużych miastach. Jesli chodzi o podwyżki to na 100% KS nie mieli nic do powiedzenia na temat wysokości podwyżek. Po spotkaniach regionalnych dostali aneksy do rozdania i tyle. Dlaczego u nas nie ma dodatku za wysługę lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwoty, które podał "Rytel" nie są prawdziwe. Kr zarabiają ok. 1000 zł więcej od ks, więc nie mogą zarabiać 10000 Ks zarabiają pomiędzy 3000-4000, w zależności gdzie pracują. Podobno na ścianie wschodniej nawet 3000 nie mają, tylko mniej... AS zarabiają 1200-2400, też zależy gdzie pracują. Kasjerki 900-2100... W ogóle nie ma sensu pisać, że Ross płaci 1500, albo 2000 itp., bo wszystko zależy od tego gdzie się pracuje i ile godzin. Pisanie, że jak ktoś ma 10 zł na godzinę, to dostanie 1500, też jest nieprawdą, bo 10 zł brutto x 150 h = ok. 1200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Czy jeżeli klientowi spadnie perfum lub podkład na podłogę i się on zniszczy to powinniśmy policzyć za to klientowi przy kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, mam pytanie gdzie mogę napisać skargę, orientujecie się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:42, absolutnie Nie , było pokazane w szkoleniu E-lerningowym, że mamy podejść do klijenta i powiedzieć ze nic sie nie stało, a produkt idzie na"likwidacje"ps ( ale na każdym sklepie jest inaczej )pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jeżeli małe dzieci biegaja sobie jak na placu zabaw i rzucaja sobie np.pudrem to co w tej sytuacji??? Wiadomo, że każdemu może niechcący coś spaść, ale np. jeżeli założę wrotki i będę jeżdziła po sklepie to wzrasta prawdopodobienstwo, że mogę i wjechać w całą szafę z pudrami i wtedy to likwidacja będzie , ale to na kilkaset złotych. I też mam siedzieć cicho? Czy jeżeli takiej osobie zwrocę uwagę to dostanę naganę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podchodzę wtedy do klienta i km sam sie pyta czy musi za to zapłacić, to odpowiadam ze ni mogę go do tego zmusić ale miło by było gdyby zapłacił za szkodę która zrobił. Oni sa bezkarni, mogą niszczyć wszystko idzie w lt a my pózniej nie dostaniemy premii inwentaryzacyjnej, bo wyszłyśmy w którymś tam progu. Najgorsze sa matki z dziećmi, w ogóle nie patrzą co te dzieciaki robią, rzucają byle czymś, nawet do Polki z winami podchodzą a te maja to w d***e. Ale jak butelka spadnie i gowniarzowi łeb rozwali to bedzie na nas, ze nie zwróciliśmy uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rolkami nie wolno wjeżdżać na sklep, na drzwiach jest naklejka. Firmie opłaca się gdy wychodzimy w 3 progu, podobno towar jest ubezpieczony więc i tak bilans wyjdzie im na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś stawka 10 zł brutto w rossmannie raczej nie istnieje - a jeśli tak , to niby gdzie? najniższa to 11.38 zł brutto ( tyle ja mam ) i np robiąc 120 h mam 1200 na wypłate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaka jest najniższa stawka w Rossie, ale ja mam 10,10 brutto. Byc może ktoś ma jeszcze mniejsza stawkę... Mała miejscowość na wschodzie polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś no to teraz mnie zaskoczyłaś - serio 10 zł brutto ? ale już po podwyżkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed podwyżką, nawet nie wiem czy w ogóle jakąś podwyżkę dostane, bo nie widziałam aneksu, ks nic nie mówi... Z tego co tutaj czytam, to wychodzi na to, że nie wszyscy dostaną podwyżki, niektóre dziewczyny dostały po 20gr brutto, inne też nie mają aneksów... Nie zdziwie się jak się okaże, że na moim sklepie nikt nie dostał podwyżki, albo będzie tak że tylko kilka dziewczyn dostanie, a reszta zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Ja jeszcze też nie dostałam aneksu. Pracując goły etat przy stawce 7-8 zł na godzine netto no to lipa. Chyba , że ktoś zatrudniając się chce mieć gołe pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×