Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Rossmann powinien zareagować na sytuację z Ewą Tylman.Jak mąż pracownicy centrali potrzebował krwi to o tym trąbili i pisma pisali. to samo było, gdy inna pracownica potrzebowała krwi. co roku wysyłają nr kont dzięki, którym możemy przekazać 1% podatku na chore dzieci pracowników centrali. Teraz zaginęła dziewczyna "tylko" ze sklepu, więc kierownictwo rossmanna w Polsce ma to gdzieś. WSTYD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.55 Nie tylko ty tak uważasz !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretynizm tu panuje jedna drugä poucza, jedna madrzejsza od drugiej,niedobrze mi się robi czytając wasze swary głupie. Nic mądrego nie macie do powiedzenia oprócz wiadomych niezmiennych stałych A wywody na pół strony. Za kogo się uważacie że pozwalacie sobie na wyzwiska i obelgi wobec bliźniego swego.hejterki zaspyziałe co to nie one bo anonimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Jestem Kierownikiem. Tak, tak zlinczujcie mnie za to. :D Powiem tak : bardzo lubię moją załogę, wszystkich bez wyjątku. Są dni, kiedy mam ich dość, są też dni kiedy oni mają mnie dość :D Razem jakoś dajemy radę. Są lepsze i gorsze dni. Z pewnymi założeniami firmy się nie zgadzamy, ale staramy się nie utrudniać sobie wzajemnie pracy . Być może jednak któraś z moich koleżanek napisała o mnie coś miłego, typu "suka w czerwonym" czy coś :D. Tego nie wiem. Wiem tylko, że moje miejsce pracy, to moje koleżanki i życzę każdemu, by mógł powiedzieć " jest ciężko, jest różnie, ale jest ZESPÓŁ ". Pozdrawiam moje kofane :* ( Lisa, Cio i całą resztę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosc tej pracy i dziewczyn na sklepie sa chore na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.45 Popieram! pisze ze mamy otwierać własne interesy tylko zapomina ze takich jak my rząd antypolski ni wspiera ulgami podatkowymi tak jak jej ukochanej firmy w której pracuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież nie ma juz tęczy na placu Zbawiciela xd Ja tez mam dość tej pracy, ale kredyt sam sie nie spłaci, jeszcze 4 lata. Mam nadzieje, ze w Nowym Roku znajdę inna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO wyżej to było w przenośni wiem ze nie ma ,Bartoszewskiego też nie ma ,ale stokrotka lewacka wie o czym jej napisałam. Nienawidzę tego przemądrzałego lewactwa!-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kierowniczki wyżej, czy spodziewasz się oklaskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie czerwone szmaty jest naprawdę bardzo krzywdzące ponieważ są kierowniczki spoko ,wyrozumiałe i życzliwe aczkolwiek wymagające ,Jedna durna to wymyśliła a inne powtarzają !Jak możecie wszystkie wrzucać do jednego wora? ja przeszłam 3 kierowników i ok 2 były patologiczne ale tą którą teraz mam to ze świeczką szukać !w życiu bym nie chciała iść na inny sklep NAWET gdybym miała bliżej !Teraz wchodzę do sklepu i mi głupio bo się zastanawiam czy ona to czyta czy nie ,a jeżeli tak to wstyd mi .Tak się nie pisze dziewczyny .Chcecie pisać to piszcie ale jakoś inaczej,tak by czytający nie odbierał tego w sposób ogólnikowy . DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.23-Jeżeli to ty jesteś moim kierownikiem to przepraszam cię za koleżanki -)my o tobie mamy inne zdanie-)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie żyje. Zatrzymano jej kolegę . Prawdopodobnie przyczynił się do jej śmierci. Ciało znaleziono w wodzie. Podaje stacja tvn SZOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposób on się przyczynił do jej śmierci? Rutkowski miał rację twierdząc ze facet jest mocno podejrzany skoro na przesłuchanie przyszedł z adwokatem. Co wiedział jej brat i jej chłopak? kto zna odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie żyje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co z tym faktem zrobi Góra ich pracownica zamordowana przez ich pracownika po imprezie S ponsorowanej za ich pieniädze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra Ewa nie zyje tak się bawi załoga z jednego sklepu. Miejmy nadzieję ,ze rossmann przestanie sponsorowac te imprezy.Wspołczuje rodzinie ,płakac mi sie chce na samą myśl.Fajny kolega nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal nie rozumiem co ma finansowanie spotkań integracyjnych do tego? Owszem była tam ale nikt jej nie zmuszał do picia alkoholi, była dorosła kobieta z rozumem. I to czy ktoś Indie na spotkanie to jest decyzja, nie musiała iść. I czemu firma ma sie angażować? Czy jak ktoś zaginione np z innej firmy to ona ma te zrezygnować ze wszystkiego bo to ich pracownik? Może maja nam jeszcze nie płacić, bo przecież za to możemy wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona po imprezie zaliczyła kilka lokali jeszcze więc czemu obwiniacie integrację z firmy i co ma jedno do drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bazuję na informacjach podanych w mediach A tam mówią o zaliczeniu lokali mówią źe wracali z imprezy integracyjnej osób z firmy w której pracowali . Więc uważam że w tym przypadku częściowo Ross ponosi za to odpowiedzialność bo w imprezie uczestniczyli pracownicy. To nie było tak do końca prywatne wyjście osób tylko ze sobą pracujących W tym przypadku zostały wykorzysyane finanse firmy przeznaczone na integrację.W tym przypadku była pełna do tego stopnia źe chłopak tak się zintegrował że prawdopodobnie odebrał dziewczynie to co miała bezcenne ŻYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ukonczeniu 18-go roku zycia kazdy bierze za siebie odpowiedzialnosc,nasza firma nie ma nic wspolnego z tym co sie wydarzylo.Pieniadze ktore wykorzystujemy na integracji starczaja na pizze,deser,kawe czy ewentualnie jedno piwo ,nie bawimy sie na dyskotekach tylko w pizzerni.Impreza integracyjna nie oznacza balangi do rana tylko spotkanie pracownikow na ktorym mozemy poczuc sie swobodniej posmiac sie czy pogadac.Ogarnijcie te chore umysly,trzeba byc totalnym baranem zeby zrzucac odpowiedzialnosc na nasza firme.wspolczuc rodzinie, ale taka sytuacja moze zdarzyc sie kazdemu i wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur...ludzie co ma Rossmann do śmierci czy nie tej dziewczyny, ktoś jej kazał wracać nocą na piechotę, miliony ludzi znika i jakoś nikt tego nie roztrząsa, współczuję jej rodzinie itd ale oskarżanie Rossmanna o ta tragedię jest śmieszne, równie dobrze mogła wracać z innej imprezy i tez mogło jej się to stać, szkoda dziewczyny ale bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolony z pracy
Kiedy będą pieniążki 550 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie waszą integracją tak jak i w miejscu pracy nie potraficie ze sobä współpracować i brać odpowiedzialności jedna za drugä tak i po pracy . Co to za tłumaczenie źe wszyscy są dorośli.już pisałam źe my jak wychodzimy to wszyscy razem organizując wspólny bezpieczny powrót do domu. To właśnie jest integracja każdy za kaźdego odpowiada i bierze odpowiedzialność . Są zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci widział że tonie i nie udzielił pomocy.zasłaniał się niepamięcią. INTEGRACJA.DOBRE SOBIE. Jak najbardziej jestem za aby firma zrezygnowała ze sponsorowania imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, już tyle razy było pisane o tych pieniądzach, nawet sama komuś odpowiadałam a tu dalej pytanie: kiedy kasa? Już mam dosyć lenistwa niektórych osób, więc odpowiadam: kasa będzie jak będzie, a lenie którym nie chce się cofnąć 2-3 strony nie dostaną kasy wcale! Dziękuję, do widzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:40 Sama masz chory umysł i jesteś totalnym baranem. Impreza organizowana przez rossa, za pieniądze rossa, w której uczestniczą pracownicy rossa, a ty bezczelnie piszesz, że rossmann nie ma z tym nic wspólnego ??? Weź się ogarnij ty wyprany mózgu. Oni nie poszli imprezować z własnej woli, to nie było prywatne wyjście do klubu, tylko wszystko było zorganizowane przez rossmanna i dlatego Ross ponosi częściową odpowiedzialność za to co się stało. Częściową odpowiedzialność - nikt tutaj nie pisze, że to jest tylko i wyłącznie wina rossa, ale po części na pewno Ross jest winny. Przestanie odwracać kota ogonem ! Usprawiedliwiacie każde świństwo rossmanna. Kasjerki są głodne ? To nie wina rossmanna, tylko kasjerek, bo nie chcą dorabiać. Jest mobbing ? To wina kasjerek, bo nie chcą tego zgłosić, rossmann jest niewinny. Koleżanka zginela po imprezie integracyjnej ? To jej wina, bo za dużo pila. Rossmann jest zawsze niewinny i za nic nie bierze odpowiedzialności. A właśnie że to rossmann jest odpowiedzialny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinM
To smutne Bardzo współczuje rodzinie i znajomym Ewy. RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tobie przedszkolaku firma kaze tam pic alkohol czy wracac o najbardziej niebezpiecznej porze do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze sluzbowe wyjscie .firma nie nalewa nam do gardla alkoholu, to juz sa nasze wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma jako jedna z nielicznych dba o to,aby pracownicy mogli sie razem zintegrowac,lepiej poznac. I nie hejtujcie teraz tej wypowiedzi... Uczestnicy takich spotkan to osoby pelnoletnie,odpowiedzialne za swoje czyny. Rossmann daje mozliwosc , pracownicy wykorzystuja ofiarowane fundusze. Przeciez nikt z zarzadu nie kazal im wlewac alkoholu do gardel... orzekanie ze NASZA firma jest odpowiedzialna za ta tragedie jest niedorzeczne. Wstyd mi za Was...kolezanki po fachu...! Kolega Adam Z. Ma juz zniszczone zycie...prawdopodobnie na wlasne zyczenie. Chodza plotki ze ona dostala awans na stanowisko na ktore on sie rowniez ubiegal... Ehh...czyli czyn celowy...motywowany zazdroscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to, że rossmann ma się przyznać do morderstwa, bo wiadomo, że kierownictwo nawet nie wiedziało o tym spotkaniu. uważam jednak, że skoro Ewa pracuje w firmie, awansuje (czyt. jest oddaną pracownicą), rossmann powinien zapewnić rodzinie choćby opiekę psychologa, którego teraz na pewno potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×