Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dwa lata z rzędu premia była wypłacana 16, 3 lata temu 18, takze miejmy nadzieje ze jutro będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni premie inwentaryzacyjna to licza z rzech ostatnich miesiecy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Dzieki za odpowiedz. A ile razy jest inwentaryzacja w roku i ta premia o której rozmawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak liczą średnia i z tego wypłacają w zależności od stanowiska proc ks oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow...17 zl jako kasjer...no jest o co Walczyc...jednak riznice w zarobkach sa ogromne... Moze kiedys bedziemy rowno traktowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za inwentaryzacje 3 razy w roku - grudzień, marzec, lipiec. Ks 100% zks 66% As i kas 33% Ale to są % gołych wypłat, bez premii i dodatków, czyli jeśli w ostatnich 3 miesiącach zarabialaś 900zł, to nie dostaniesz 300 zł, tylko ok. 230. Jak zarabialaś 1500zł, to nie ostaniesz 500zł, tylko ok. 370. Oczywiście sklep musi mieć wydajność i takie tam, ponadto nie można być dłużej niż 45 dni na L4 w okresie rozliczeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki czy ktoś w Toruniu już ma premię za inwenturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze jeszcze nie ma premii za inwenture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie za inwenture wpływają później ok15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równo traktowane w czym? Ja pracuje w Wawie jako kasjer i życie tu jest na prawdę droższe. Mam porównanie, bo przeprowadziłam sie z małej miejscowości 30 tys. Tam zarabiałam minimalna krajowa i mi starczało na wszystko, nawet na wyjścia ze znajomymi. A w Wawie czasem przed 10 mam pusto na koncie. Jest tu o wiele drożej wiec tego nie porównujcie, bo to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dopiero w pon wplyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież powinny być do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj że jest o wiele drozej. Jedzenie jest często tańsze, bo w Wawie jest dużo różnych sklepów (super i hipermarkety, dyskonty), jest konkurencja, można tanio kupić mięso, owoce itd. W małych miejscowościach często jest tylko biedronka i nic więcej... Rzeczy takie jak prąd, gaz, woda z kranu itd. też wcale nie są o wiele droższe, tylko minimalnie droższe niż w innych miastach. Jeżeli w swojej małej miejscowości mieszkałaś z rodzicami i oni płacili rachunki i kupowali ci jedzenie, to nic dziwnego że minimalna krajowa ci starczała. Teraz pewnie wynajmujesz pokój i dlatego przed 10- tym często masz pusto na koncie, bo wynajem mieszkania jest rzeczywiście droższy niż w innych miastach, bilet na autobus też, ale ogólnie to wcale drozej w Warszawie nie jest. Moim zdaniem różnice w zarobkach są zbyt duże, rozumiem że laski z większych miast zarabiają więcej, ale zeby aż o tyle więcej ? 5 zł/h różnicy to o wiele za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nikt nie ma pretensji do ciebie, że zarabiasz więcej bo to nie ty ustalasz takie stawki, tylko jakiś debil w centrali tak postanowił. Ale twierdzenie że w stolicy jest o wiele drozej jest bzdurą. Jest drozej, ale nie o tyle drozej żebyś zarabiała aż 5 zł więcej na godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mieszkałam z rodzicami i sama wszystko opłacałam. Jak tam Wam złe to sie przeprowadźcie do Wawy i po problemie. Bo widać, nie da sie uświadomić, ze tu jest życie droższe. I ceny jedzenia niestety sa droższe niż w małej miejscowości :) jak jestem u rodziców to sie dziwie, ze ni dość ze maja taniej to i lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bank PKO BP jest juz premia za inwenturę. Zaraz lecę po prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie w stolicy jest tańsze, bo ja też pracuje w małej miescinie, ale moja siostra z mężem i dzieciakami już od wielu lat mieszkają w stolicy więc wiem jakie są ceny tu i tam. W małych miastach nie ma dużych sklepów tylko same sklepiki prywaciarzy i biedronka, to jakim cudem w małej miejscowości jest taniej ???? Jedzenie w Wawie jest o wiele tańsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba kupujemy w rożnych miejscach. U rodziców w małej miejscowości jest sklep na sklepie, market na markecie i ceny sa niższe. Zeby kupić dobre mięso w Wawie muszę jechać w sumie pod Wawe, w tych śmierdzących mięs nie kupuje w markcie. Jak Twoja siostra kupuje to jej sprawa, ja tego nie tknę :) I druga sprawa nie ja sobie ustalam stawkę godzinowa, wiec nie miej pretensji do mnie. A zycie w Wawie i tak jest droższe i mów sobie co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wplynela dzis ta premia wkoncu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałam że nie mam do ciebie pretensji, bo to nie ty ustalasz stawki.. A co do sklepów to nie wierze, że małej miejscowości jest "sklep na sklepie i market na markecie". Kłamiesz, w małych mieścinach nie ma dużo sklepów bo to się po prostu nie opłaca. Śmierdzące mięso to jest właśnie w mniejszych miastach, bo tam jest sprzedawane od producentów którzy nie bardzo dbają o standardy produkcji. W dużych sieciach mięso pochodzi od dużych i profesjonalnych producentów i dlatego jest lepszej jakości. Jak ty zajadasz mieso produkowane w stodole lub garażu to twój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wplynela kasa za inwenture w PKO BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO kasę już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra widzę nie ma sensu dalsza rozmowa, bo jak zawsze wiesz lepiej co jest u moich rodziców i jakie mięso kupuje. ( a kupuje prosto od zaufanego rzeźnika ). Ja prezenty mam juz kupione, ale kasa zawsze sie przyda na sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) pytanko jeżeli w sierpniu poszłam na zwolnienie ciążowe to należy mi się premia inwentaryzacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zwolnienie nie może przekraczać 45dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12,32 ale jakie mięso te z uboju rytualnego czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Mbanku ma ktos premie inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w mbanku nadal nie mam...o tej porze pieniazki zawsze byly...dajcie znac jak sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×