Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Fajna jest z Sally Hansen ta złota albo nail rehab x. Złota jest bezbarwna a ta druga daje lekko pomarańczowo mleczny kolor. Eveline największe dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj na rossmann to my. No pani Agnieszko , miało być pro w stosunku do pracownika a wyszłomw sposób zadufały i z głową podniesioną za bardzo do góry. Zupełnie nie w duchu spotkania . Cała reszta spoko. Nie trzeba było się tak wywyższać , ludzie tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? O co pytaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O g****o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Sally Hansen "nail rehab ", osobiscie używam i jest rewelacyjna. I pod lakier też sie nadaje. Osobiscie polecam wiekszosc produktow z Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam gówno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie może jeszcze zaległe urlopy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja mam 8 dni, w lutym biorę 5 a w marcu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na dzien kobiet szykuje sie jakas promo z kolorowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gubik
Jak własnie czytałem na tym forum rossmanna gowork.pl/opinie_czytaj,1612 to tam tez pisali o urlopach to co Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22,35 ale wcale nie musisz tak brać jeżeli nie chcesz możesz wziąć to np. w czerwcu .NIE DAJ SIE OSZUKAĆ .Będą ci wpajać ze musisz to wybrać do marca ale to nie jest prawda .Poczytaj w kodeksie pracy dokładnie do kiedy masz prawo to wybrać bo o ile pamiętam do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba rossmann oprócz tego ma jakieś swoje wewnętrzne przepisy i dlatego trzeba do marca brać. Co zrobić? Jak każą to trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ta eveline pomogła, i to bardzo, a próbowałam wcześniej wszystkiego, tabletek, odżywek, nawet terapii z nailtek, tak kiedyś polecanej mi przez kosmetyczki i nic, miałam ciągle paznokcie krótkie, rozdwajające się jak tylko 1mm od palca odrosły, cienkie i łamliwe, po zużyciu jednej buteleczki już widać było znaczącą poprawę, więc nadal stosuję jako bazę pod lakier, już któryś rok i jest ciągle dobrze, łamią się bardzo okazjonalnie i nie bez ingerencji, mają ładny kolor . Zdaje sobie sprawę, że ma szkodliwy składnik, jedna po takiej poprawie ciężko mi się tym mocno przejąć. Klientki tez mówiły ze fioletowa killys jest dobra. Co do formaldehydu na naszej półce jest tylko jedna która w składzie go nie ma, z klientką kiedyś szukałam- niestety teraz już nie pamiętam która, ale sprawdzę jeszcze raz. Co do sally hansen to prawda, ze mają bardzo dobre produkty do paznokci, mają jednak też totalne niewypały- top coat No Chip jest sprawdzonym przeze mnie, moją mamę i przyjaciółkę niewypałem- po dwóch niepochlebnych bardzo opiniach postanowiłam zrobić eksperyment- jedną rękę wykończyłam tym top coatem, drugą tanim z wibo, no chip nie dotrzymał nawet pół dnia, wibo 3 dni. Dobrze wiedzieć, że ta złota jest dobra, nigdy nie wiedziałam co o niej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kiedyś dziewczyna sie postawiła co do urlopów, że chce zaległy w czerwcu na to regionalna..."nie spełnia pani wymogów firmy". Wez walcz z bykiem....Trzeba stulić mordę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odżywkach z Bielendy jest wielki napis "bez formadehydu" więc może o tych właśnie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych z Bielendy nie mamy (jeszcze-mam nadzieje) na sklepie, więc to jakieś inne, bardziej zakamuflowane ;) ale dziękuje za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do01.09 co tu pisać w sumie masz racje .Gow,,,, a nie firma dbają a rzekomo dbają o swój wizerunek! do wszystkiego mają pretensję nawet do tego ze dziewczyna czyta książki i ośmieliła się porównać chowająca się kierowniczkę w krzakach do kapo który tez chował się w krzakach i UWAGA oni nie mają pretensji to tej kierowniczki co siedzi jak jakiś snajper w krzakach godzinami by upolować jakąś kasjerkę która odpocznie na minutę tylko właśnie do tej która czyta książki i wyczytała ze w gdzieś w obozach tez tak robili !to jest polityka ,szkoda pisać cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy więcej pracy w Rossmannie w Polsce gdzie patologia goni patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u was wygląda wybór do paczek testerów perfum? Czy mogą to być aktualne w sprzedaży czy wyautowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej, powiedzcie mi czy na zastepcę kierownika jest również rozmowa kwalifikacyjna czy poprostu awans np.z asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rozmowa tylko musisz spełnić jeden warunek wytrzymać w krzakach minimum 4 godz przy 11stopniowym mrozie cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak jest jakas akcja promocja na dzien kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie myślcie tylko o sobie ,indywidualnie bo JA mam zle ,bo ja muszę zostać pomyślcie czasem ogólnie !np. co zrobicie dla dobra stada!bo my jesteśmy wielka rodziną jak stado na sawannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze jest. Będziesz siedzieć 12 h w pracy z racji święta kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie testery perfum do paczek?? My nic nie dostajemy bo przecież jest zakaz paczek. Czy to tylko nasz region nie ma? Szkoda, bo nie stać mnie aby znać większość kolorówki, kiedyś jak dostawałam paczkę to mogłam polecić z czystym sumieniem produkt który mogłam używać a teraz trzeba" lać wodę" .może jednak" góra " zmieni zdanie i da jakiś tester podkładu, cieni, pomadki raz na rok...firma nie zbiednieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Now właśnie o to mi chodzilo czy to tylko jeden rejon nie dostaje już kolorowki do paczek czy reszta tez. My z kolorowki w zeszlym roku dostawalysmy testery cieni i pomadek oraz perfum a teraz z tego dzialu mozemy wybrać jedynie ,perfumy ktore wypadly z layoutu i sa na oucie czyli najczesciej te z najnizszej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie robić a nie malować się i macie polecać rzeczy Rossa i to nie ma znaczenia czy to coś jest dobre czy złe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest z umowami? ktora umowa jest na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u was jest z rodziną zatrudnioną przez pracowników speawujących kierownicze stanowiska ? Jak są traktowani ? Czy macie przypadki ze starają św was zastraszać ?bo ja jestem zazenowana takimi zachowaniami . Mamy laske która jest rodzinka kr i tylko tego używa na argument swojej ch...ej pracy która poprawia po niej 5 osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×