Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
mogła dostać PO (pełniąca obowiązki)i potem wróci na swoje miejsce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracownik będzie się upierał, że chce wrócić na sklep w którym pracował przed przejściem na macierzynski firma nie może go nie przywrócić tam do pracy. Jest to jej obowiązek, zatrudnienie czy awansowanie innego pracownika nie ma z tym nic wspólnego. Ale przeważnie z pracownikiem się dogaduje i idzie tam gdzie jest akurat miejsce. Tak samo można się dogadać i wrócić tam gdzie się pracownik przeprowadził, jednak gdy nie ma miejsca w sklepie w tej miejscowosci firma może odmówić gdyż nie ma obowiązku przywrócić pracownika do sklepu który on wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba się określić i być w kontakcie z firma jakie sie ma plany . A nie taka ani be ani me a potem pretensje . Sklep wiecznie nie będzie w oczekiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.21,a idz w cholere,nikt za toba tesknic nie bedzie.Wszyscy szczesliwi,bo nie trzeba po tobie i za ciebie robic.Do wyzej,brawo.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się upominać nie pracując o pare czekoladek.Mi by było wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co jak tylko wstanie musi coś mądrego napisać na forum... Ciekawe czy Ty chciałabyś zostać tak potraktowana przez firmę jakbyś zaszła w ciążę! Mam nadzieje ze jesteś tylko kasjerka bo nie daj Boże żebyś miała coś do powiedzenia w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze do osoby z 6:38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to wszystko zwolniła na miejscu pana rossmanna i przyjęła od początku ale nowe kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy POTRAKTOWANA PRZEZ FIRME??? Jeszcze cie nikt nie potraktowal.Drugie TYLKO KASJERKA...masz cos do kasjerek??Sama nia jeates wiec nie sraj we wlasne gniazdo.Kasjerka taki sam pracownik jak asystent czy kiero.Tworzysz sztuczne getta w swojej glowce.Wiesz,wczesnie wstaje,bo mi mamusia sniadanka do lozeczka nie przynosi...Sama sobie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie byłoby wstyd zeżreć czekoladki przeznaczone dla kogoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego, że nie zdegradują nowej zastępnczyni. Jak to nie ? Przeciez poprzednia zastępczyni musi wrócić na swoje stanowisko. A osoba która ją zastępuje chyba jest tego świadoma, że tamta wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ankietami bo u mnie dziewczyny podostawały do domu? POdobno na temat atmosfery w sklepie i opinii na temat kierowników sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestem juz styrana ta promocją ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kr to tępa c**a . Podesłała mi Kreta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreciska do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takich jak ty kasjerek coś mam,nie chciałabym mieć takiego samoluba w załodze.... to może napisz czy byłaś kiedyś w ciąży pracując w tej firmie? Miałam nie jedna dobra pracownice i zawsze miała zapewniony powrót ale dopóki ns tym świecie są tacy ludzie jak ty co to tylko narzekać umieją jak to oni mają w życiu ciężko i pretensje do każdego... A sama jesteś sobie winna bo taki masz charakter problemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu docenili asystentów, poprzez podwyższenie stawek. Uważam że należy nam się te 2tys co miesiąc. Ku chwale dla Rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie o ankiety. U mnie nikt nic nie dostał :( Jak to wygląda? Jeśli dostajecie je pocztą to wiadomo przecież, kto gdzie pracuje, więc nie jest to anonimowe. Może ktoś odpowiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys to ja mam jako kasjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.27 O kim,jak o kim,ale samolubem nie jestem.Nie znasz mnie wiec nie oceniaj.Pytanie o ciazy,a raczej styl zadania pytania sugeruje,ze jestes mloda,rozpieszczona dziewczynka ktorej pewnie w glowie ciuszki i paznokcie.Piszesz MIALAM PRACOWNICE,jak juz cos to mozesz MIEC MIESIACZKE,nie jestes Bogiem ani wladca aby LUDZI MIEC.Zacytuj w ktorym momencie narzekam i pisze,jak mi ciezko??!!Raczej napisze,ze jestem dumna z siebie bo sama zarabiam i jestem niezalezna od nikogo.Nie czekam do kolejnego przyslowiowego 10 tego,bo wydalam cala pensje w galerii albo na fryzjera i sztuczne paznokcie.Problemow to raczej ty sie doszukujesz w firmie,nie ja.Podejrzewam,ze jestes jeszcze mloda,glupia i nic nie wiesz o zyciu.Moze jak urodzisz to dojrzejesz i bedziesz patrzec inaczej na zycie czego z serca ci zycze.Na tym koncze polemike z toba,mozemy popisac za jakies 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko może za trzy lata rzeczywiście będzie można z Tobą podyskutować :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam żadnej ankiety nie dostałam... Ktoś w mazowieckim ma? Czy to tylko taki żarcik którejś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako asystent nie mam żadnej podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie dzis wyplata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jest dopiero 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Na początku czerwca idę na rozmowę na zastępcę kierownika , jestem wieloletnim asystentem więc moje pytanie brzmi: czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie ? O co pytają ? Bardzo proszę o odpowiedz osoby które były na podobnym spotkaniu lub słyszały coś na ten temat. Liczę na pomoc a za głupie komentarze Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie przygotuj się na pytania: 1. jak przekonasz zespół koleżanki do siebie (budowanie autorytetu) po awansie.. 2. co zrobiłabyś żeby zwiększyć sprzedaż (brakuje Ci np. do planu 2000 tys. jest 25 danego m-ca - co robisz?) 3. dlaczego Ty nadajesz się na to stanowisko a nie np. Krysia:) 4. Jaki jest Twój cel? 5. Gdzie widzisz się w pracy zawodowej za 5 lat 6. Jakie są Twoje mocne strony:) 7. jakie masz wady? 8. Jaka była Twoja największa porażka zawodowa? I POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje bardzo za odpowiedź . Miło że można jeszcze czegoś normalnego dowiedzieć się na tym forum . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i daj znać jak poszło:) może zapamiętasz jeszcze inne pytania:) to tylko zbiór moich doświadczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×