Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wiedzom wiedzom ha ha hab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.19 czego ty nie rozumiesz? co tu jest do rozumienia ?dostaniesz wysyłkę z ankietą i kopertę zwrotną idioto bo tak trzeba powiedzieć wypełniasz to i odsyłasz w kopercie zwrotnej i nic nie płacisz bo jest wszystko opłacone a kopertę w której ci to wysłano wyrzucasz rozumiesz ?w-y-rz-u-c-a-sz ! Do 21.05 Teraz chyba wiesz dlaczego jest jak jest a tak między nami kto tych ludzi tu zatrudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie już może w Waszych regionach co w temacie ankiet dotyczących layoutów? Ciekawi mnie czy zmieni się coś w temacie wykonania layoutów zgodnie z terminem,jednocześnie utrzymując założony plan i wydajność.... Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem pracy w firmie i uczciwie powiem,że wielokrotnie udało nam się wykonać wszystkie layouty w czasie, choć bywało to bardzo, bardzo trudne.Jednak w czasie promocji na kolorówkę absolutnie nie skupiamy się na zmianie ustawienia szamponu z półki 1 na półkę 2, tylko na obsłudze klienta i zarabianiu kasy aby sprostać założonej wydajności i planowanemu obrotowi,który oczywiście w czasie promocji -49% jest o wiele wyższy niż zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My obrotu nie zrobilismy.Dowalono nam prawie tyle co w grudniu,a klientki jakos noespecjalnie rzucily sie na artykuly.Uwazam,ze robienie planogramow nie ppwinno byc liczone w nasza wydajnosc.Tak samo bylo ze zmiana desek na promo,kto teraz zmienia czynnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do23.22 z tobą nie gadam do21.05 ale mi właśnie chodzi o tą pieczontke z poczty jak będę to odsyłać to będzie widać z jakiego miasta jestem chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kier.i tez się zgadzam iz layouty w czasie takiej promocji to porażka!!!! I też musiała się tłumaczyć z ich nie wykonania wszystkoch. Centrala powinna po pracować trochę na sklepach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:22 Masz rację. Ja nie wiem czy niektóre osoby znają słowo ankieta. Wypelniam, wsadzam do koperty, mozna nawet sobie poslinic koperte, potem ubrac sie ,buty tez załozyc, isc , biec do skrzynki z napisem Poczta Polska i wrzucic do malego okienka w tej skrzynce. Rany jak ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej ale mi nie chodzi o to chodzi mi o pieczontke czy wy tego nie rozumiecie ?będzie pieczontka na kopercie z moim miastem i się dowiedzą z kąd jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczontke kup słownik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum powinni zlikwidować ze względu na poziom ortografii a piszące posłać do szkoły podstawowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie wiedzą jak zatrudniają osoby ktore nie znają podstaw ortografii. ( pieczontka, z kad ... ludzie to sa podstawy :|) Jeżeli srasz w gacie, bo ktoś zobaczy z jakiego miasta jesteś to tej ankiety nie wypełniaj, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi co bylo w piśmie o tym Facebooku :D? Bo jestem na zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.26 Co się czepiasz dziewczyny skoro Komorowski nie znał ortografii ,Wałęsa nie znał ortografii i mimo to zostali prezydentami to dlaczego ona nie może tu pracować jako kasjerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tylko pieczatka ktora jest jako jakby umowa miedzy rossmannem a poczta. Takie same pieczatkii jakis numer na nich jest na wszystkich kopertach. Porownywalam z koperta kolezanki. Nikt nic sie dowie.Chyba ze sama wpiszesz z jakiego jestes sklepu. Ja mialam taki pomysł, ale jakos zrezygnowalam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę. Podałybyście tutaj dziewczyny terminy wypłacania premii inwentaryzacyjnej ? Odkąd ja pracuje to była 20 grudnia 2015, potem po 3 miesiącach 20 marca a teraz ma byc nie po 3 a po 4 miesiącach 20 lipca. Nie rozumiem jak to jest liczone. Z góry dziękuję wam za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zadnej pieczatki z miastem. Moze sie okazac , że niektore regiony nie dostana tych ankiet. Dostajesz dwie koperty. Jedna jest do Ciebie zaadresowana a druga do ktorej wkladasz ankiete jest juz zaadresowana do Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było żeby zrobić sobie sweet focie na kasie i wrzucić na profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18,21 dzięki o to mi chodziło a co do błędów to każdy robi jak by tak o ścisłość chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popłakałam się . Wszyscy błędy robią i jeszcze Komorowski został wmieszany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wyplata,jooooopiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś w nocy zakładają nam w sklepie kamery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas się żegnać Rossie drogi , czas juz skończyć dla przestrogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann Pa pa pa pa pa jutro składam wypowiedzenia dwa . I cieszy to mnie ogromnie , oby się on nie upomniał o mnie . Szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź idź spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem juz wam wali na dekiel . Książkę napiszcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie wypłatę? ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111111111
jak wyglada przesuniecie na inny sklep w tym samym miescie? czy stawka taka sama czy daja wieksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jaki sklep idziesz jeżeli idziesz na wysokoobrotowy to stawka za godz moze byc większa,chyba że mają taką samą jak Ty to nie ulega zmianie. Premię sa wyższe i oczywiście dodatek sklepowy dostajesz co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatek sklepowy chyba nie wszystkie sklepy w Polsce wysokoobrotowe maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×