Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ile godzin najdłużej siedzicie na 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy podpisujecie godziny przepracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trzech latach jest za darmo, ale po trzech latach potrącania kasy na nią z twojego konta....a więc wolę tą kasę sobie odłożyć i iść prywatnie, na to samo wyjdzie....w ciąży cały czas się też nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u Was w okresie lipiec - sierpień też nie ma urlopów dwutygodniowych? Pracuję 6 lat i co roku mogłyśmy skorzystać z 10-ciu dni urlopu w okresie wakacyjnym, a w tym roku tylko 5dni. Kierownik poinformował że to nie zależy od niego, niby decyzja odgórna. Czy wszędzie tak jest czy jednak kierownik robi nas w ,,bambuko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli dostanę upomnienie, za źle wypowiedzianą formułkę o impulsach, albo naganę od kierownika sklepu( bo przyjdzie tajemniczy kapuś od regionalnej, który o niczym nie ma pojęcia), lub kierowniczki regionalnej, co tym samym pozbawi mnie premii z inwentaryzacji ( upomnienie jest ważne pół roku, a nagana rok - a więc przez rok nie oglądacie premii, na którą naprawdę zasłużyliście), to składam wypowiedzenie w przyspieszonym tempie....i tak pani Marta wróci z powrotem do Tych na ten swój sklep z półtora milionowym obrotem....tam szogun będzie szpiegować swoich na miejscu, bo służbistki muszą siedzieć na tyłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11;57 takie ich procedury weszły w 2014 roku...ludzie nie mogą się ze sobą pokrywać urlopami, bo za mało pracowników...u mnie na sklepie mamy po dwa tygodnie, ale nas jest 8 osób, ktoś, kto w tym roku ma urlop w lipcu lub sierpniu, w przyszłym roku go nie będzie miał w tym terminie, tylko czerwiec lub wrzesień. Urlopy letnie się zaczynają w czerwcu( a nawet w maju) i kończą we wrześniu, a nawet w październiku.....przed 2014 rokiem było tak, że szła dziewczyna od początku czerwca na urlop i w drugim tygodniu czerwca szła za nią druga i tym samym nie było dwóch kasjerek, teraz też tak jest na sklepach wysokoobrotowych, gdzie jest 16, a nawet 20 osób. Kierownik regionalny nie chce, aby chodzono na urlop po dwie... to kierownik regionalny za to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na sklepie mamy urlopy letnie po dwa tygodnie, a jest nas 10 osób stałych pracowników....jeżeli w tym roku mamy urlop w lipcu lub sierpniu, to w przyszłym roku będzie trzeba się pisać na urlop czerwiec i wrzesień, aby inni mogli iść w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie cieszcie że macie po 2 tygodnie , sklepy w sezonie w miejscowościach nadmorskich nie mają 2 tygodni tylko 7 dni i co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.49 Tak i te wasze powiedzenie czytaj ze zrozumieniem cha cha wymiotować mi się chcę jak to czytam My wiemy no ale WY WIECIE LEPIEJ i jak to Komorowski powiedział prawda jest po naszej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko to już śmiechu warte zatrudniaja ofermy bo nie chcą uczciwie dac całego etatu i zarobić. Z tego co tu piszecie to eter należy się asystentem to fakt im się obrywa mają bardzo dużo pracy i nikt tego nie docenia. Niech coś w końcu zrobią a nie tylko dokładają roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do11.57 Nie tłumacz tym baranom bo oni tego nie zrozumieją tak im wbido ze się opłaca i w takim przekonaniu zyją a ty mówiąc prawdę się im narażasz tylko .Pan Lis Tomasz w jednym ze swoich programów powiedział tak o swoich telewidzach że im nie można mówić prawdy bo jak się powie prawdę to te BARANY wezmą i przełączą na inny program i stracimy oglądalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lux medu. Jeśli pracujesz krócej niż 3 lata opłacasz abonament (chyba coś koło 66 zł), jeśli pracujesz dłużej niż 3 lata to wartość abonamentu jest doliczana do twojego dochodu(dlatego jest na pasku wynagrodzeń) i od tego płacisz podatek (więc zabierają ci ok 30% z kwoty 66 zł czyli ok 20 zł). Jeśli ktoś nie potrzebuje chodzić do specjalisty to nie ma sensu jej mieć (12 x 20 to 240 zł na rok), ale jak potrzebna jest wizyta to szybko się ona zwraca gdyż ta kwota to ze 2 wizyty prywatne. Decyzja zależy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko dobra wola ks aby dać każdemu urlop latem 2tygodnie.u nas tez nie kazdy ma bo tak sobie wymyśliła a reszta chodzi po 4godziny do pracy i wyrabia gołe etaty jakby ktoś w tym czasie nie mógł iść na urlop który mu się należy .mało tego ktoś ze sklepu jedzie nad morze pomagać!żeby jakiekolwiek godziny wyrobic.tym centrala powinna się zająć bo kazdy ma prawo do 2tygodniowego urlopu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo to tylko kiero i z-ca będą chodzić na urlop bo za ciężka pracę będzie im się należało śmiechu warte ta firma ma swój kodeks pracy bo nawet jakieś wewnętrzne ustalenia czy normy muszą być zgodne z kodeksem. Czy my na prawdę nie zaslugujemy na godne traktowanie i na godną płace za pracę. Co z tego że dają premię niech dadzą etaty i podwyżkę a nie mniejsze sklepy mają więcej na godz bo są w większym mieście a co nas to interesuje ja składam cv gdzie indziej nie mam siły psychicznie ani tym bardziej fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapierdziela czlowiek caly rok,ciągle podnoszą poprzeczke i nawet nie mamy prawa isc latem na 2 tygodniowy urlop!!!to też jest forma mobingu!!wsadzcie sobie gdzies te urlopy w kwietniu,wrzesniu itp!!!!powinnismy sie zebrac i ci wszyscy ,którzy nie maja urlopu latem,powinni isc na zwolnienie!!znając zycie i tak miałby kto pracowac w tym czasie,moze wkoncu wyrobiłby cos więcej niz goy etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy zaczęłam pracę w tej firmie byłam dumna że w niej pracuje na dzień dzisiejszy jak się mnie ktoś pyta nie wiem czy mówić prawdę czy ubarwić rzeczywistość ta firma z roku na rok coraz bardziej nas wykorzystuje i probuje nam zamknac buzie konkursami i premiami tak jakbyśmy caly rok na to nie pracowały nalezy nam sie to . A to że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach i rządzą to wina regionalnych powinni rozmawiać z wszystkimi pracownikami ale co mam to da skoro one jeżdżą razem na szkolenia i centaury nic nam to nie da. Może w końcu coś zrobią bo 1/2 czy 3/4 etatu to jest obejście prawa na początku to myślałam że te etaty to są też po to żeby sprawdzić czy ktoś się nadaje czy nie i ze za dobra uczciwą pracę dostanie się cały niestety pomyliłam się już mi się nie chce i szukam czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję wypowiedzenie po premii inwentaryzacyjnej . Mam prace od września . Rejon pani A C , powód ; mała ilośc godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zapisy na wyprawkę szkolną były już miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wchodzi w skład wyprawki szkolnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co słychać na Skarbka z Gór? Karolcia awansowała największego tłumoka Na asystenta tylko że na inny sklep? brawo gruba bedziesz dalej siedziec na tłustym dupsku ! KR M.I dalej wpada w szpileczkach i wpisuje notatki za nie ukłonienie się jej? a może daje kolejne wypowiedzenia bo Karolcia znowu chce wymienić skład? od zawsze powtarzam że karma wraca tam gdzie trzeba. Dobrze ze Z-CA Milenka łapy połamała ZA SWOJE DONOSICIELSTWO a ochroniarz fure rozbił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rosmannie praca wyglada coraz gorzej.10 lat temu jak zaczynalam chodzilam do niej z usmiechem na twarzy a teraz chodze bo musze.ale ile jeszcze wytrzymam to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkalka
Najlepiej ma merch. Za nic nie odpowiada, nic go nie nteresuje. Staniki wypchane podkładami, lakierami i wszystkim co się zmieści. A Ty pracowniku roSSmanna martw się o chociaż 2 próg. Kiero niech częściej zmienia mechów. W sklepie w którym pracowałam był co miesiąc nowy. Pozniej chodza i smieja się w twarz, ze druga pensje wynoszą w cyckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w przyszłym roku będą rossmany czynne do 23 lub 24 a kiedy dostawy rozłożyć promocje zrobić i tak zap.... jak mroweczki. Nie wspomnę też ze powrót o tej porze to już tylko nocne albo prywatny transport :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś może składał wniosek o pożyczkę i wie kiedy jak coś zaczynają wypłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawskie regionalne chodzą po nocach po sklepach szpiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×