Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Umowa może być zawarta w zakresie dwóch dni . Najpierw ja przeczytaj a potem pisz głupoty . Juz podpisałaś ze piszesz ze jest w zakresie jednego dnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie co w tej firmie jest nie tak czy źle obsadzone stanowiska czy może źle zarządzanie odgórnie bo jest coraz gorzej więcej wymogów a placa w miejscu stoi. A teraz jeszcze to iz złodziej może wszystko nawet gdy się nie godzi wejść na zaplecze to może sobie iść do domu czyżby chcieli nas pozbawić premii inwentaryzacyjnej? Płaca w tej firmie jest nie adekwatna do pracy i mówię tu o "starych dobrych " pracownikach starasz się nie masz przerwy obcinanie są godziny bo wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa głupoty to jest sama prawda. Umowe juz podpisywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w moim opisie jest napisane ze podpisuje umowe na jeden dzien a pracuje w dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was tez jest taki problem z grafikiem ?ze kierowniczka łaskawie wydrukuje 31szego na następny miesiąc i to jeszcze tylko na tydzień i tak kapie po tygodniu i 20 razy go zmienia ???tak sie nie da żyć!!!przecież my jakieś życie poza rossmanem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie,jak funkcjonuje u was wygrywanie konkursu na dziury?dostałyście jakieś paczki z testerów?bo owszem u nas paczki super dostały przysupasy(same perfumy z górnej półki),osoby najmniej związane z pracą nad tymi dziurami.a reszta dostała dosłownie wypsikane la rive.bysmy nawet nie wiedziały ale osoby które dostały lepsze paczki opowiadają o tym tu i tam i wiesci szybko się roznoszą.więcej drogie kierowniczki następnym razem darujcie sobie te "kości dla psa".udław si tym droga pseudo kierowniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grafik jest normalnie,nie w ostatniej chwili na miesiąc,zawsze tak było.co do dziur to słyszałam ze pracownicy sami wybierają sobie perfumy do paczek ale to zależy od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już od paru dni jest grafik na caly październik i rzadko się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Chciałem się zapytać czy wiecie jak obliczana wypłatę jak jest się na l4 ciazowy czy jest to średnia z 3 miesięcy? Czy z dłuższego okresu.. No i czy na takiej wypłacie lepiej się wychodzi bo jeszcze przecież liczy się sobota i niedziela....Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia jest z ostatnich 12 miesiący, zazwyczaj lepiej sie wychodzi na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia z 12 miesiecy. Licza sie do nie wszelkie premie, wiec wychodzi ona lepiej niz jak bys w ciazy pracowala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia z 12 miesiecy. Wliczaja sie do tego wszystkie premie wiec lepiej sie oplaca isc od razu na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki z testerów, a co to? Niektóre sklepy nie pamiętają kiedy wzięły ostatnio. Nawet wygrane po impulsowej mają zablokowane i nie mogą wziąć, bo KR nie pozwala. Tak że cieszcie się, że w ogóle coś dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:21 tia . Sobota i niedziela i Wielkanoc 2017 . Szara masa ci się zgrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na l4 ciążowym wyliczana jest średnia z ostatnich 12 miesięcy ( liczą się wszystkie premie) oczywiście że lepiej wychodzi się iść na l4 bo dostajesz większą wypłatę dlatego tak wiele dziewczyn jak dowiedzą się że są w ciąży idą jak najszybciej na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy przepis ze grafik na byc wydrukowany do 23 każdego miesiąca na cały przyszły miesiąc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na baczynską mamy dostać vouchery(kazdy pracownik po 5) uprawniający do zakupu 1+1gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:05 idź doczytaj . Dwa 1+1 i trzy 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks nawet nie raczyła ma korkowej umieścić takiej informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dziewczyny cos mówiły, a wiadomo w jakiej formie to bedzie ? Bo jestem na l4 w ciąży i w sumie nie jestem na bieżąco, a juz upatrzyłam 2 rzeczy ktore chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nic nie wiemy o Kaczyńskiej...Ale nawet gdyby nie stać mnie na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks wydrukowala i polozyla pierwszego dnia jak przyszlo w socjalnym ale nie wszystkie damy raczyly przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze mi któraś powiedzieć dokładnie na jakich zasadach to bedzie ? W pracy będę dopiero 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koleżankami można się dogadać jedna bierze jedna rzecz a druga drugą i dzielicie się na pół kwota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce brać z koleżanka, mi sie spodobały 2 rzeczy z czego jedna ciche juz kupcom mamie na święta. Tylko pytanie czy to co chce bedzie dostępne :/ widzę, ze odpowiedzi nie uzyskam na jakich zasadach to bedzie, to muszę poczekać do 30 jak pójdę z kolejnym zwolnieniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie pseudo Kaczyńska czy tam Baczyńska i tak jest droga a te ciuchy bez żadnej rewelacji a torebki beznadziejne to nie wiem czy bym to wzięła za 20zł nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurs na dziury juz sie skończył się ale z jakiej racji ktoś ma nagrody za to brac jak nie bierze udziału w zatykaniu tych dziur.u nas pracują przy tym tylko asystentki więc one powinny laury zbierac.ani kasjerki do tego sie nie przykladają bo mają na to wyj****e tym bardziej kierowniczka i zastępca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódzkie Mazowsze... a jak odzwierciedla się do tych miejsc Kujawsko-pomorskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za nagroda za pilnowanie dzur, kilka starych testerów z nizszej półki, gdzie oryginalny produkt kosztuje niecałe 30 zł, bo przecież z nowych, zamówionych nie wolno pewnie będzie wybrac. Człowiek się stara cały rok a na święta zero upominków, nie to co kiedyś. Brak zniżek pracowniczych, czy głupich bonów na zakupy. Każdy klient myśli, ze dostajemy nie wiadomo ile kosmetyków, mamy znizki, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zniżkę na plecak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×