Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
pytał ktoś prawnika czy tajemniczy klient to legalna sprawa? bo fotoradary w krzakach i kubłach na śmieci też kiedyś były legalne a nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO nie ma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pko nie mam wypłaty. Moze i dobrze to przynajmniej nie wydam tyle w weekend. Będę jechała na resztkach z lodówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hshaha miło słyszeć jak się jednoczymy :-D częściej mógłby bym 10 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze! mniej wydam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj dzwoniłam do kadrowej i będzie w poniedziałek. Jak nie będzie w poniedziałek to dzwonię i niech wypłacają odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwa macie w umowie 10 to nie fafluncie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kiedyś pracowałam w rosmanie ,dziś mam swoją firmę i z bólem serca czytam o tym jakie pan rossmann ponosi straty,jakich to oszczędności szuka by podreperować swój budżet i by przynajmniej wyjść na swoje .Oczywiście serce mi się kraje z żalu i bólu bo to taki wspaniały człowiek! sobie od ust odejmie a pracownikom da, normalnie ból i smutek czuje,w związku z tym postanowiłam wyjść z propozycją zatrudnienia pana rosmana w mojej firmie,akurat tak się składa ze nie mam nikogo do opróżnienia śmietników w mojej firmie i jestem w stanie pana rosmana zatrudnić u mnie jeżeli oczywiście wyrazi chęć współpracy ze mną .Praca polega na wywózce tych śmieci oraz wyczyszczeniu pojemników śmieciowych .Zdaje sobie sprawę z ciężkiej sytuacji na naszym rynku pracy ,tyle podatków się płaci za pracowników i w ogóle, więc mogę zaproponować umowę zlecenie za 55zł brutto to jest około 44zł na rękę jeżeli się postara to w 12 godz się wyrobi a ze jestem człowiekiem który dba o pracownika i robi różne prezenty swoim pracownikom to proponuje w tych 12 godz PIZZE GRATIS ODE MNIE !także PIZZA ZA DARMO !myślę ze w ten sposób podreperuje swoje finanse, to może niewiele ale zawsze coś POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby dziś była wypłata to zaoszczedzilabym 800 zł a tak tylko 700.Jestem zła,...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahh bym zapomniała,oczywiście PIZZA GRATIS tylko musiałby napisać mi takie oświadczenie ze ma ciężką sytuacje finansową i potrzebuję wsparcia żywnościowego no i oczywiście się podpisac pod ty oświadczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest odpracowanie 4 godzin za darmo DO INWENTARYZACJI ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie na temat degradacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe co wymyślą w sprawie podwyżek w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracowniksklepu
Witam... Piszę bo już puszczają mi nerwy, wiem że nie tylko mi ale innym kobietą pracującym w tej drogerii też!!! To co ostatnio dzieje się we firme staje się nie do zniesienia. Wymagacie od nas pomału rzeczy nie możliwych!!! Nie potrafimy się sklonować!!! Wydajność musi być zrobiona!!! Praca ma perfumeri idealna! Praca kasjera na 1 na wysokim poziomie... Kolejek brak, funkcyjna ma charować za wszystkich, bo wiadomo ze ani kasa 1 ani P nie da rady pomóc, jak jest na kasie 2 sama na nią biega wiecznie, no chyba ze jest możliowość to jest jeszcze jedna osoba, ale co z tego na wasze oczekiwania jest nas za mało, dostawa czasem tak ogromna ze połowa nadstanów, nie każdy sklep ma duży magazyn :] tu zic, dZiury aaaa i promocja.... Szykowana po zamknieciu... Multum półek, standy itp... Wszyysko musi byc idealnie, jakby z rana ciach jakaś kontrola wpadla!!!! No a nie ma wytlumaczenie ze się nie sklonowałas:/!!! Wiecznie źle, wiecznie mało. Dziewczyny niechcą iść zjeść,bo boją się że czasu im braknie!!! Szło by tu pisać a pisać!!!! Może przeczyta to ktoś kto w jakims stopniu przyczynia się do tego :] taka firma, dba o klienta, ok super, a gdzie myśl o pracowniku, który zaraz bedzie miał pseudo wół... Że wam nie wstyd. Dziewczyny dawają z siebie dużo.... Dbają o sklep o wizerunek firmy, a wy tak trakrujecie!! A jak ktořas naprawde na L4 chce isc to już mamy problem,z urlopem tez roznie bywa, swięta nie!!! Kolorówka promocją tez lepiej nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w umowie nie ma 10 tylko jest do 10. a to zasadnicza różnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 O odsetki za ten jeden dzień to ewentualnie możesz złożyć wniosek do sądu a nie zadzwonić do kadr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałyście kiedyś z kiero-facetem? Ja mam już swojego serdecznie dosyć - mądrzy się, a sam nie zna 75% asortymentu. Kolorówka to dla niego czarna magia, najchętniej siedziałby tylko i grafik układał (a potem 100 razy zmieniał). No, ale oczywiście jest mistrzem SOKu, ma wysokie tempo pracy i pełno powodów do dumy... Kurczę jak sklep otwieraliśmy w sierpniu to sądziłam, że będzie dobrze, a teraz żałuję, bo chyba do Promenady się trzeba było próbować przenieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo na Mokotowie z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikogo nie zmusza do pisania o zapomogę na święta:) jeżeli Cię to upokarza- nie pisz.... a że takie mamy przepisy podatkowe, to Ty, która prowadzisz firmę - powinnaś o tym wiedzieć...smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracy jest dużo... to fakt, zawsze można iść do butiku i liczyć na cud, że ktoś coś kupi... a szef nie będzie Cię rozliczał z targetu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do faceta kierownika to sluszne slowa. Niestety, mimo tego facet w naszych drogeriach dostaje odrazu kierownicze stanowisko bedac z zewnatrz. Gdzie sie nie pojdzie to facet szybko staje sie asystentem bez podstawowej nawet wiedzy i awanse sa w tempie ekspresowym tylko ze wzgledu na płeć. Ja na przyklad pracuje 7 lat i pomalu zdobywalam wiedze,umiejetnosci i staralam sie o kolejne awanse ktore zreszta zdobywalam. A z jakim facetem sie nie spotkam ma na wstepie wyzsze stanowisko lub odrazu kierownicze i jesli mam byc szczera nie radzi sobie ani z doradztwem, ani z praca z towarem.... No... z niczym. Ja uwazam ze dzial promocji powinien puknac sie w glowe. Niech przyjdą powiesić 2000 cenek, 100 woblerkow, woblerki nowosci, wyjatkowe produkty ale wpierw naszykują 7 stendow rozbierajac poprzednie. Zdejmą 30 polek ( o dziwo wraz z towarem! tak! na nich jest towar!) i zaloza kolejne wraz z durnymi paseczkami w kilku wymiarach. Niech przyjda zrobic to po zamknieciu przez kilka godzin.... Czy naprawde gora nie widzi ze jest to niewykonalne? Dlaczego tego nie usprawnia? po co tyle elementow promocji co 10 dni? i ta check lista na 7 stron drobnym maczkiem.... przeciez to sie robi coraz bardziej chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gościa z 10.40. Tylko że u mnie bywa i po 10 standów..masakra z ogromem pracy..i właśnie najbardziej wkurza, że za 10 dni na nowo robota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Warszawy - byłyście w sklepie na Szembeka? Zastanawiałam się czy zgłosić się na inwentaryzację, ale ostatecznie się wstrzymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.35 Ależ oczywiście ze nikt nikogo nie zmusza a czy ja pana rosmana zmuszam?ja po prostu staram się dorównać mu jeżeli chodzi o wspaniałomyślność i dobro wobec pracownika Jeżli chodzi o zlecenie to tak jest jak wyżej napisałam jak się pospieszy to w 12 godz się wyrobi a jeżeli nie to w no 17 powinien skończyć swoją prace AHA no widzisz oczywiście po napisaniu oświadczenia PIZZA GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha pizza gratis może go skusi jak niektóre osoby idace na inwentaryzacje co jest bardzo zalosne. Sorry ale jest to maksymalnie nieoplacalna kasa. Sklepy z przygotowaniem kuleja i jeszcze Ci powie ktoś ze zle ponabijane. Z mojej strony nigdy więcej. Raz poszłam na prośbę kogos kogo lubię i mówiono ze trwa 4-5 godzin, okazało się ze ponad 10. Cóż, raz błąd popełniłam bo byłam nowa i choćby skały stały nie pójdę. Tylko swoj sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pracuje w firmie dobre pare lat ale widac że robi sie coraz gorzej ...to musi pęknąc niestety presja presja aż każda z nas w naszym sklepie już ma nerwice przez to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.50 Tak może się skusi,ja mysle że zaoferowałam niezłe wynagrodzenie biorąc pod uwagę fakt ze rocznie zarabiam może 1pr tego co on na rok wiec ?no nikt mi nie może zarzucić jakiegoś skąpstwa! no i oczywiście po napisaniu oświadczenia PIZZA GRATIS ,o pracownika trzeba dbać i dać mu jeść by miał siłę do pracy ,nie prawdaż?po prostu chce by moi pracownicy jak i jego mówili później ze jednak u mnie były także profity PIZZA DARMO itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam na inwentaryzacji ze musiałam kolorowe w szufladach na innym sklepie układać . 12 godzin , dziękuje nigdy więcej nie pójdę do nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×