Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
a ile jest a to 10 lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za vochery dla pracowników bo szukałam i nie doczytałam z jakim rabatem? Jestem na urlopie wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.14 Brawo Ty:))) Czy masz podobne odczucia,jak ja a pracuje 5 lat,że z miesiąca na miesiąc jest coraz ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz pracuje ponad 4 i z dnia na dzien mam coraz bardziej dosyc, ale sie boje ze gdzies moze byc gorzej wiec siedze w tym co znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jest coraz gorzej, coraz cięższa praca, coraz więcej wymagają, kiedyś był zwykły impuls, teraz te genialne zestawy, przy których język czasami można połamać. Do wszystkich klientów na sklepie trzeba się klaniac, bo a nóż gdzieś się czai tajemniczy klient. Z roku na rok coraz gorzej, zupełnie inaczej było jak się zatrudniałam, też było ciężko , ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:25 niegdyś też miałam takie podejście jak Ty, ale to co się zaczyna dziać, to już podchodzi pod paranoje. Za te pieniądze które tu mam, spokojnie znajdę inna pracę, przynajmniej w normalnych godzinach, nie siedząc po nocach i wg. Grafik ponoć ma być drukowany na cały miesiąc. Nie wiem jak na innych sklepach , ale u nas mało tego że jest drukowany na tydzień, to co chwila się coś zmienia. Nic nie można zaplanować , bo nie wiadomo czy nie trzeba będzie iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyd za takie pieniądze niech sam sobie pracuje !ja wale ścieme jak tylko mogę i ile tylko mogę ,co on myśli ze idiotki ma przed sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Rok temu jeszcze pracowałam w Rossmannie i muszę napisać ze tak samo byłam bombardowana przez regionalnych profitami,że rzekomo renomowana firma a na to się inni patrzą i tak samo jak wy łykałam ten szlam,aż w końcu balonik pękł i się zwolniłam .Obecnie pracuję w piekarni jako sprzedawca,jestem zatrudniona na pół etatu pracuje od 8-12 z tym ze w pracy muszę być już od 7 i UWAGA tą godzinę mam płaconą i tak samo pracuje jeżeli mam na 12 czyli pracuje do 16 i muszę posprzątać by czysto miała moja koleżanka która przychodzi na ranną zmianę .Pracuje w tym punkcie od 8 miesięcy NIGDY mi się grafik nie zmienił,NIGDY mi nie kazano ciągnąć koszy jedyne co robię to układam puste kosze w magazynku, tak by kierowca który rano przywozi towar mógł szybko i sprawnie je zabrać,wszystkie kosze z pieczywem zanosi nam na zaplecze kierowca!Jeżeli chodzi o klientele to klient wchodzi do naszego punktu i mówi dziendobry wtedy odpowiadamy NIGDY mi się ni9e zdarzyło by mój pracodawca kazał mi wciskać jakieś bułki czy chleb klientowi ,NIGDY!Jeżeli chodzi o zarobki to miałem na początek okres próbny 3 miesiące i zarobiłam 1.200zl na dzień dzisiejszy moje wynagrodzenie wynosi 1.500zl i jestem MEGA ZADOWOLONA ,zero kamer nie czuje się jakbym była w ZOO jak jakieś zwierzę ,traktuję mnie jak pracownika a nie jak jakieś ZWIERZE.Generalnie to wszystko co chciałam napisać a panu rosmanowi dziękuje za taka pracę pocałuj mnie w D-e a niewolników sobie ściągnij z Niemiec ,ja Polka swój honor mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. A na nocki to mezczyzni powinni pracować choćby z tego względu że za taxi firma nie oddaje a godzinę jak wiemy są w cały świat i kierownika i 'górę' nie interesuje czy i jak ktoś dostanie się o'chorych' godzinach do pracy i z powrotem. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. A na nocki to mezczyzni powinni pracować choćby z tego względu że za taxi firma nie oddaje a godzinę jak wiemy są w cały świat i kierownika i 'górę' nie interesuje czy i jak ktoś dostanie się o'chorych' godzinach do pracy i z powrotem. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj   odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. A na nocki to mezczyzni powinni pracować choćby z tego względu że za taxi firma nie oddaje a godzinę jak wiemy są w cały świat i kierownika i 'górę' nie interesuje czy i jak ktoś dostanie się o'chorych' godzinach do pracy i z powrotem. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do :gość wczoraj   odczucia mam takie jak Ty i kolejne rozmówczynie. Tez uważam że jest coraz gorzej w sensie takim że co chwilę dochodzi coś nowego. I to nie chodzi o lenistwo z naszej strony bo jeśli chodzi o moja osobe zawsze byłam pracowita i b.dobrze spełniałam swoje obowiązki i coś extra od siebie ale to wszystko zaczęło juz być psychicznie męczące. Tak jak mówicie....kiedyś się inaczej pracowało a teraz słów brakuje żeby mówić do tyhc ludzi jedno i to samo i bądź jeszcze kreatywna żeby nie wszyscy słyszeli to samo :/ paranoja. Pominę ze obowiązki jak za zastępcę odpowiedzialność taka sama a płaca...daleko hen wstecz. A na nocki to mezczyzni powinni pracować choćby z tego względu że za taxi firma nie oddaje a godzinę jak wiemy są w cały świat i kierownika i 'górę' nie interesuje czy i jak ktoś dostanie się o'chorych' godzinach do pracy i z powrotem. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jednak można zmienić pracę na lepszą ? Jak widać na przykładzie wyżej, można. Ale spokojnie bo to wszystko już zmierza w jednym kierunku... niedługo to już same zdesperowane panienki będą tam pracować, bo człowiek który zna swoją wartość i się szanuje, nie będzie tkwił dłużej w takich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje tylko trudno zrobić ten I krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo panie prezesie . Oprócz pracy związanej z przetowarowaniem magazynów jakby szła wojna , promocją na kolorówkę i nadchodzącymi inwentaryzacjami mamy hejt ze strony klientów w sprawie artykułu 500 + . Czy mamy oczekiwać dalszych atrakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracam niedlugo z macierzynskiego i az sie boje co mnie czeka w pracy po tym co tu opisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiota wymyślił az takie zatowarowanie sklepów, juz ktoras z was napisala jakby wojna szla.... oni jak zawsze mysleli ze nie wiadomo jaki bedzie ruch i pchaja w nas towar, a wychodzi jak zawsze - k...pa. Moze juz czas aby cala szlachta z centrali chociaz jeden dzien przepracowala na sklepie, walczac z kuwetami nadstanow, mowiac smieszne formulki wymyslone do żenujących promocji przykasowych, albo odpowiadajac klientom dlaczego jedna odzywka SH jest w promo, a inna nie. Okazuje sie ze kolejna promocja i kolejna klapa zero organizacji i informacji dla nas. I jeszcze te komentarze klientek ze w superpharm bylo wszystko w promocji a u nas... ale lepiej pisac przeprosiny do klientow za artykuł w Skarbie niz przepraszam dla pracowników za caly ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź wyżej. Promocja niedopracowana przez centrale. Nie wszystkie produkty do pielęgnacji paznokci wchodzą 49% taniej, np odżywa 8w1 po hybrydzie z olejkiem. Klienci nie maja ochoty słuchać długich regułek przy kasie. Często odchodzą w połowie zdania albo przerywają nam zwykle dziękując. Szkoda, że nie można postawić wobleów na kasach z informacją o zniżce przy zakupie 2 produktów. Osoby stojące w kolejce z nudów czytają wszystko wokół i mają czas na zdecydowanie się na dany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak jade na inwentaryzacje do innego sklepu to zwracają mi za paliwo z dojazdu? Może wie ktoś doświadczony w tej materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zwracają, musisz tylko wypisać druczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:57 Super pewnie to Twoja wymarzona praca. Policz może jeszcze ile w Rossmann miałaś tylko wlicz wszystkie premie dodatek na święta, bo szczerze 1500 m-cznie to każdy kasjer zarobi i ma możliwość korzystania np z pozytywnie zakręconych i wyjechać gdzieś. Nie rozumiem po co w ogóle wchodzisz na to forum skoro taka super masz pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 to prezes za buty płaci, nie rób z nas większych dziadów niż jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Teleexpressie Rossmann przepraszał za artykuł w skarbie - brawo wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda z tym Teleexpress-em? Jeszcze troche zamiast Agaty w Skarbie, będzie Krystyna Pawlowicz :-). Teraz strach powiedzieć będzie ze masz inne zdanie niz obecny rzad, sejm i senat. Moze warto przypomniec ze to UE zakazala pobierac podatku od handlu, a nie obecna wladza. Wiec nie trzeba jej sie klaniac. A i gratuluje wyboru telewizji w ktorej byla transmisja oswiadczenia ;-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie że, ross są, oprócz Niemiec, tylko w Polsce, Czechach, Turcji, Albanii i na Węgrzech. Dlaczego? - tania siła robocza, na zachodzie czy na wyspach nie mogliby zapłacić za cały miesiąc pracy 400-500 € i jeszcze kazać się z tego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecka sieć handlowa w negatywny sposób komentuje program polskiego rządu. To może niech skomentują politykę Merkel w sprawie uchodźców. Ps. Na tym programie ross też zarabia, wystarczy popatrzeć na kolejki i pełne koszyki w dniach kiedy płacą 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×