Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wy też macie takie ogromne ilości towaru na magazynie? W weekend inwentaryzacja, magazyn ułożony, nic nie idzie już wcisnąć a dziś kierownik mówił że 20 boksów jeszcze jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mamy , mowimy naewet ze nam chca kręgoslupy zajechac i wymienic na nowy zespol a ze jestesmy nie do zdarcia to tyle slą że kazdy glupi sie domysli ze przez ta ilosc towaru nic sie nie da wyciagnac nawet z magazynu. Balagan od tego sie tylko robi i na nic nie ma czasu innego .layouty znow w czarnej d***e bo zeby mydlo wyciagnac musza dwiev osoby pol godziny przewalac ciezkie kuwety . gdzie bhp ? Gdzie punkt 7 zasad etyki ? Jaki kretyn tak planuje dostawy ? Kto mu za to placi ? Gdybysmy tak nieudolnie wyjkonywaly nasza prace dawno zabrano by nam premie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo. My tez tak mamy a najgorsze ze te rzeczy sie nie sprzedaja . Moze jakis nowy pracownik w centrali się uczy kosztem naszego zdrowia , kolezance wyzej przyznam rację , nikt mądry tego nie wymysla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:42 moja ortografia jest dobra w porównaniu do twojego zachowania żal mi takich osób jak Ty całe życie uzalaja się nad sobą i szukają dziury w całym jakie twoje życie musi byc smutne caly czas uzalasz się jak to zle trafiłaś agresja to aż bije od Ciebie z daleka zamiast korzystać z życia to szukasz do czego by się przycepic hehe zabawna jestes MILEGO DNIA ZLOTKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skąd kochana wiesz jakie są moje marzenia żeby wypowiadać się na ich temat. Ja w swojej pracy czuje się dobrze mam super zespół kierowniczke i atmosferę na sklepie nikt nie ma do czego się przyczepic. Do tego zarobki mam spoko przynajmniej stać mnie na to co chcem do tego starcza mi na przyjemności z dzieckiem i mezem do tego coś sobie odloze lub dla dziecka na przyszłość wplace na lokatę . Tobie widze niezbyt się powodzi bo złość i agresję odreagowujesz na innych :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłacają pieniądze za zatowarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:29 , mam szklaną kulę i czarnego kota. Oni mi powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:22 , masz męża i dziecko , to niesamowite osiągnięcie na skalę światową. Aż dech zapiera . To zapewne dzięki firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcem ? Mistrzynie języka polskiego z rossmanna . Wygralas internety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz kolejna z tym narzekaniem na inw ale jak mozna komus powiedziec ze bedzie do 24 a trzymac do 5 rano. Ludzie maja na nastepny dzien do pracy i chodza jak buraki po sklepie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam żeby firma nas wykozystywała a na inwenturach jest zawsze dużo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kiera pisze na siebie pochwaly do centrali . Czy jest chora psychicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na magazynie to samo. Jak mamy stosować się do zasad bhp przy takiej ilości zalegającego towaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zatowarowanie zawsze po 20stym, jakoś dwudziestego któregoś pieniążki będziesz mieć na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatowarowanie na koniec miesiąca kolo 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny warto się zatrudnić w Olsztynie?zastanawiam się czy aplikować?jak z płaca i atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj po 20 ale jak prowadzący zatowarowanie da ciała to możesz i dwa miesiące czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.39 Jestem waszą klientką i odkąd dowiedziałam się o waszej kafeterii uwielbiam tu wchodzić i się trochę pośmiać,szczególnie jak mam zły dzień i od razu po przeczytaniu tego artykułu przypomniała mi się moja historia sprzed kilku lat .Pewnego słonecznego dnia postanowiłam dokonać u was zakupu kilku rzeczy były tam pampersy chyba no w sumie nie ważne generalnie zapłaciłam ponad 100zł więc kasjerka od razu dokonała ataku ze jako jedna z wybranych klientów zasłużyłam na gratis ponieważ tak dużo płacę,oczywiściue nie zależało mi na tym ale ta oczywiście wyjęła mi spod kasy jakies produkty mówiąc że mogę sobie co chce wybrać cha cha oczywiście klienci za mną patzryli z zazdrością w duszy myśląc ALE SZCZĘSCIARA!CHA CHA .Ale wracając do tematu wybrałam coś tam sobie już dla świętego spokoju a w domu mówię czas to zobaczyć co ten Rossmann mi tam dał?no i cóż widzę ?data ważności do października a napomknę że to był już początek września cha cha ale się uśmiałam !nie zapomnę tego do końca życia!-pozdrawiam dziewczyny jesteście takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za sklep odnośnie tej Pani w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde fajnie jest sie dowiedziec co i jak sie u was dzieje czutac wasze wypowiedzi.... czlowiek czlowiekowi nie jest rowny a powinien byc traktowany na rowni ze wszystkimi pozostalymi... moim zdaniem takie cuda dzieja sie w malych sklepach w malych miejscowosciach . Dobro powraca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawki nie powinny się tak diametralnie różnić ja rozumiem że w Wa-wie żyje się drożej ale np. My jestesmy w małym mieście robimy około 800 tyś miesiecznie nie wyrabiamy z layotami nadstanow mnóstwo klientów też sporo a dla przykładu sklep bliżej większego miasta robi około 200tyś i mają na godz więcej około 2-3złotych layotyporobione czysciutko więc w tym wypadku gdzie tu sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myslalam ze w Rossmannie tylko kobiety w ciazy maja pierwszenstwo. A tu sie okazuje ze i matki z dziecmi. Moze mi ktos powie w jakim maksymalnie wieku moze byc dziecko aby matka miala pierwszenstwo w kolejce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do 40 moze mamusia synka przyprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:48 tak Ross zrobil mi dziecko. Jestes aż tak pusta ze cokolwiek się nie napiszę i tak tego nie zrozumiesz jadem plujesz aż tu czuje żal mi ciebie dziewczyno dzięki bogu ze takiej osoby nie mam w zespole współczuje twojemu zespolowi. Poszukaj błędów nauczycielko bo biedna pomylilas się z powołaniem i trafilas biedaczko do Ross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do2021- to może tak byśmy dały taką tyczkę pod którą by dziecko przechodziło na wejściu i np jak strąci to już nie jest dzieckiem .Ta tyczka może być na wysokości metr dwadzieścia .To by rozwiało wszelkie wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×