Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jj1984

jakie miałyście najwczesniejsze objawy ciąży?

Polecane posty

Gość jj1984

Jak w temacie. Jakie były Wasze najwcześniejsze objawy ciąży? I w jakim czasie od zapłodnienia zaczęłyście je odczuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czulam sie tak jak by mnie grypa zaczynala rozkladac i bolaly mnie przy tym piersi,bylo to jakis tydzien 2 od zaplodnienia identyczne objawy mialam przy drugiej ciazy,wiec nawet test mi nie byl potrzebny bo wiedzialam instynktownie,ze to, to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak miesiączki w terminie- jedyny objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bolały piersi, dosyć szybko, jakieś 2-3 tygodnie po owulacji. oprócz braku okresu, ale to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczenie i nienaturalna senność oraz wypadanie włosów 2 tygodnie po zajściu w ciążę. Zwalałam to na chorą tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak miesiączki później wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol piersi po bokach bol troche inny niz na misiaczke i duza nerwowosc niestety po pozytywnym tescie okazalo sie ze to ciaza biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111111
sennosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból piersi, już jakieś 1,5 tygodnia od współżycia. Starałam się o ciążę, a zawsze przed okresem bolały mnie piersi, więc nawet powiedziałam do swojego faceta, że chyba nic z tego tym razem nie będzie. Myślałam, że to jak zawsze objaw zbliżającego się okresu. Jednak jak przyszedł dzień, gdy wykonanie testu miało sens (czyli tuż przed spodziewaną miesiączką lub w dniu) to wyszedł pozytywny :-) Ból piersi utrzymywał się jakieś 2-3 kolejne miesiące. Teraz już nie bolą, jestem w 7 miesiącu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
totalne zmęczenie, nie mogłam wejść na 3 piętro :) nigdy taka zmęczona nie byłam, jak w tym pierwszym miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam okres w terminie, miesiączki miałam co 30 dni. ale ta trwała krótko, 3 dni i była skąpa. nie podejrzewałam ciąży, ale czułam się bardzo źle i poszłam do lekarza internisty. miałam podwyższone ciśnienie (skokowe) i temperaturę. gdy kolejna miesiączka nie pojawiła się okazało się, że to drugi miesiąc ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolały mnie piersi po bokach, tak inaczej niż zwykle :) jakieś 7-10 dni po stosunku. Myślałam, że to na okres, a to na dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 4 tygodnia ciazy bylam strasznie zmeczona i bylo mi ciagle slabo. okres mialam nieregularny wiec nawet nie zwrocilam uwagi na to ze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nigdy nie mialam takich typowych objawow ciazowych,a urodzilam 3 dzieci zeby nie powiekszajacy sie brzuch i brak okresu to nawet nie wiedzialabym ze w ciazy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćy
Pierwsxy to sennosc.moglam spac zawsze i wszedzie;)potem dokuczal mi zoladek,jakbym zjadla cos zepsutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj ciąża i urodzenie bachora to jest coś obrzydliwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból piersi i brzucha. senność i zmiana smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres dostalam jak w zegarku ale trwał 2 dni, i od tamtej pory do teraz okropne wzdęcia, wręcz jak przy zatruciu. Ze dwa tyg później bol, ciągnięcie i dretwienie nogi i jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę dni po owu spory ból jajników (utrzymywal się ok 3tyg) i piersi zaczęly bolec po ok tygodniu. Identyczne objawy w obu ciazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje zapisywałam bo był to mój 1 cykl starań więc nie utożsamiałam ich z ciążą tylko poprostu faktem że baczniej obserwuje swoje ciało. No więc 3 dpo(dni po owulacji) miałam mlekotok ! co mnie zaskoczyło i myslałam ze pojawił sie problem z prolaktyną. 7-8dpo czułam smyranie i pieczenie w brzuchu, uczucie wgryzania się. 5 dpo miałam kołatania serca takie że aż się wystraszyłam co się dzieje i uderzenia gorąca! 11dpo ciągnięcie w pachwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam obiawy vo miesiąc tylko ciąży brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dwóch miesiacach nudnosci lecz niewielkie.A do ginekologa poszlismy(bo zawsze maż jest przy badaniu nawet pochwy i wspierał porody,a mamy Prawo do obenosci nawet w szpitalu podczas badań,zabiegów,nawet cesarki ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta) w trzecim miesiacu by potwierdzic ciążę.Raz zbadał pochwę stwierdził ciażę i wiecej do porodu nie pchano łap do pochwy by nie było porodnień czy podszycia!!!A wsparcie meża jest wielkie lepiej Cie traktuje czy przy badaniu czy porodzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 6 tygodniu ciąży i zero objawów, jem normalnie - wszystko to co do tej pory, piersi mnie mało bolą, śluzu mało , jakbym testu nie zrobiła to bym nawet nie wiedziała,ze w ciąży jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Tydzien przed @ dwudniowe plamienie,metaliczny posmak w ustach. 2-3 dni przed @ wieeelkie piersi i duuuuza nerwowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z racji problemow z zajsciem w ciążę bralam zastrzyk na pekniecie pecherzyka i tego dnia musialam sie kochac. 5 dni po stosunku swedzialy (serio) mnie piersi a 10 dni od stosunku bolal kregoslup w lędźwiowy. Tak bylo przy obu ciazach z tym ze 1sza poroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przed terminem miesiaczki wypieki na twarzy, meeega senność i uczucie jakby rozkładała grypa. Blisko terminu miesiączki swędzące piersi i bóle w podbrzuszu jak na okres, ale okresu brak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 2 tyg po stosunku meeeega zmęczenie, duszności, zawroty głowy i bardzo wrażliwe na dotyk piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam żadnych problemów nawet w dniu porodu rano seks i wieczorem rodzilismy z mężem.Towazyszyl przy porodach i zawsze obecny przy badaniu nawet na samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mi śmierdziało, jakieś 2 tygodnie po owulacji i tak było aż do zakończenia 1-go trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol piersi i z dnia na dzien odrzucenie od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×