Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jj1984

jakie miałyście najwczesniejsze objawy ciąży?

Polecane posty

Gość gość
mnie wzięło na korniszony. mąż mówi do mnie: jesteś w ciąży, a ja mu na to: no ciekawe, bo to niemożliwe. no i jestem szczęśliwą mamą 4-latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adatoniewypada
śniło mi się, że jestem w ciąży i ze urodzę bliźnięta chłopca i dziewczynkę :) było to dzień po owulacji, bo zapisałam w kalendarzu. i tak się stało :) poza tym mdłości i wymioty, ale to już wiedziałam, że będę mamą bliźniaków :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adatoniewypada wiesz ze mi tez sie snilo ze jestem w ciazy pare dni temu a w dni kiedy robiłam test tzn wczoraj (wyszedł pozytywny :-)) snilo mi sie ze przebieram bobasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol kregoslupa w odcinku blisko kosci ogonowej plus bol piersi i brzucha jak na okres. Ten kregoslup dal mi do myslenia, to wlasciwie bylo takie klucie. No i snila mi sie moja s.p. Babcia, a ona zawsze we snie przynosi nowiny :-). Test pokazal dwie kreski, urodzilam corcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołatania serca 2 tygodnie od owulacji, aż się bałam, co mi się dzieje z sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dni po owulacji zaczelam czuc dosc bolesne klucie podbrzusza, trwalo 5 dni 8-9 dni po owulacji zaczelam byc senna, piersi zaczely bolec duzo bardziej niz normalnie, stracilam apetyt a od miesa kompletnie mnie odrzucilo. 11 dnia po owulacji na tescie piekne 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×