Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Zięć najważniejszy ,to jest w końcu syn ,co prawda nie rodzony ,ale zawsze syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem tylko chwilunie i uciekam spać:-) za drinka dziękuję za późno , wstaje bo 6.Dobranoc wszystkim szczegolnie R jak R.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magda200 Troszeczke oszukujesz z ta abstynencja od kochanka:) Bo kochanka trzymasz na dystans ale pojawil sie R jak R wiec widocznie czegos ci brakuje w twoim zwiazku jak potrzebujesz R jak R ??? Nie oceniam tego ale przemysl to:) Nie mozna za dlugo stac w rozkroku ktoras noge zawsze w koncu stracisz:) Nie chce cie pouczac ale wiesz ze cie lubie i chcialbym zebys byla szczesliwa dlatego to napisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zimny dran Nie znam Twojej histori moglbys w krotkich zolnierskich slowach ja strescic? Masz stala kobiete i kochanke? Jestes kochankiem dla takiej co ma stalego faceta? Nie bede ocenial Wilk mial burzliwa przeszlosc:) Jestem ciekawy ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny...korzysci to bedziesz mial rano jak sie wyspisz:) otworzysz szafe i wyciagniesz 18tke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia 18 sa jak samochody o karoserii Toyota Land Criuser HDJ80 a pod maska silnik od malucha Najlepszymi kochankami sa te pomiedzy 35 a 45 rokiem zycia to sa dojrzale seksualnie kobiety ktore wiedza czego chca co lubia jak sprawic mezczyznie przyjemnosc i ze gra wstepna nie zaczyna sie od loda ale pierwszego spojrzenia ktore zatrzymuje zabieganego mezczyne w miejscu karzac mu pragnac tej kobiety to przychodzi z wiekiem:) Takie sa moje doswiadczenia choc poznalem wyjatki ale potwierdzaja tylko regule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku nie mam kochanki jestem w zwiazku mialem kiedys 2 razy a co bedzie kiedys tego nawet najstarsi gorale nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodsze nie chca na ciebie patrzec dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny Twoja kobieta nigdy ci nie odmawia seksu dostajesz tyle ile potrzebuje i tak jak potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny...juz jest prawie jutro;) Nie wyganiam Cie...to tylko troska:) Rano mi podziekujesz...zapinajac 18tke:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×