Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Dzień dobry:) Miłego dnia kotko:) Miłego dnia życzę wszystkim na tym miłym topiku:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich:) eLKa J. 😘🌻:) Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo szukam Słodko winnej, a nie wiem pod jakim nickiem teraz pisze, jest może tutaj?😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pięknie ;) Zaświeciło dziś dla mnie słońce, uraczyło mnie promieniem i namalowało mi jeszcze szerszy uśmiech :D Taki hooojny gest natury i odcisk jakby mniej boli hehe. Masz rację Koci, za dużo tu już chlapnęłam ;) ale sama powiedz, czy to jest sprawiedliwe, że Ty tyle wiesz a ja nie? :D A teraz wie też Sąsiad :D a ja nadal nic. Ech taki los naiwniary ;) Aczy, Tobie również miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa J. 😘🌻:) Miło się niedziela zaczęła,a jak się zakończyła? eLKa wiem,że nic nie wiem:( może rozjaśnisz mroki niewiedzy:)może chociaż pierwszą literę miasta,co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty taki sasiad i milosnik jestes?? wszyscy wiedza a ty nie?? to pozostan w niewiedzy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem wszyscy... może za późno wszedłem i coś mnie ominęło? nie przyszło ci to do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy nie jestes to widac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry wieczór doobry ;) Poza przygodami komunikacyjnymi. Ale nie ma tego złego bo katastrofy zbliżają ludzi! :D Pusz? :D Piszesz jakbyś Ty wiedział z pierwszej ręki :P Sąsiad, Sąsiad, czytasz nieuważnie :) A ja i tak za dużo gadam :O Powiedz lepiej gdzie Ty mieszkasz a ja Ci powiem jak to daleko ode mnie. Uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Wpadam dzień dobry powiedzieć i wracam do łóżka:-) może jeszcze uda mi się zasnąć. Mam taką nadzieję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Ironio:) to był najmilszy powód do pobudki w środku nocy w całym moim życiu:) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Przed świtem to już teraz chyba wszyscy wstajemy niestety :( Mam nadzieje Czwóreczko, że jednak udało Ci się zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śpiochy? :D Przecież 6:30 to środek nocy :O Za to, pochwale się Wam, gdy mnie nie było moje kwiaty postanowiły zrobić mi niespodziankę i zakwitnąć :) i teraz jest łaaadnie. I mam kawałek wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zescie........ z trzeciej strony wyciagam :P :D niby dobra jestem w te klocki ale bez przesady 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lk coś pijesz,palisz czy wciągasz? wszystko jedno,daj adres swojego dealera kwiaty kwitną w listopadzie....,chyba w Australii jesteś w Australii? Kotka ciągnij,dobrze ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jest duzo kwiatow, ktore w warunkach mieszkaniowych kwitna np: amarylisy, storczyki, grudniowce, gwiazda betlejemska, hiacynty.... mam wymieniac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije, nie pale i nawet nie pie... no nic! Grzeczna taka jestem! Aż nudna :P Zakwitł grudniaczek i hiacynt. Jeden żółty, drugi bladoróżowy. ładnie się komponują w przyjemną melodię. Dzień dobry wszystkim :) Specjalne podziękowania dla Doka za owocną próbę wykopania tematu. Mi nie starczyło na to siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×