Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

No tak... wołają na % i nie polewają :D Ładnie :P :D Więc za zdrowie kotek i kocurów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałem czy jest ktoś chętny żeby polać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sheridans'a bardzo chętnie;) a do tego cappuccino z bitą śmietaną i wiórkami czekoladowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh sprytnie :D Likier Ci odpowiada czy muszę znowu oziębić łapki nurkując w nimi w zamrażalniku w poszukiwaniu przeźroczystego trunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię czystą..., ale nie w butelce:) cappuccino mogę zrobić, ale piankę zrobisz Ty ;) a łapki możesz sobie zagrzać gdzie tylko masz ochotę...,bo we mnie jest taki gorąc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci;-)nie fochaj, bo to miały być życzenia niespodzianki. Coś na wzór przyjęcia niespodzianki, kiedy wchodzisz do ciemnego pokoju, włączasz światło i słyszysz gromkie 100 lat:-P jeszcze chwila i to by się wydarzyło, nic nie poradzimy, że Ty taka niecierpliwa jesteś:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie rozkręcaj bo jeszcze się sparzę ;) Gospoś słusznie prawi ale niech już Jej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sobie poszli? :( I mi zostawili tyyyle dobrego? :D Przecież do pracy jutro nie pójdę jak sama się tym zajmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwadrans minął... sam... do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś czas mierzyliśmy? Chyba nie ogarniam. Może faktycznie pora by iść spać. Dobranoc Miśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, to tak jak w zeszlym roku wpadlam z przetluszczonymi wlosami, w przetartych jeansach i troche przepoconej koszulce do aveve, po kolejny worek ziemi i kilka donic a geert mi powiedzial, ze pachne seksem? :P ale dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkojestem
Milutko, cieplutko, na poziomie i znajome twarze widzę. Pozdrawiam wszystkich znanych i nie znanych. (Nieśmiało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dawno mnie tu nie było :) koci czwóreczko puszek sąsiad und moja królewna👄 pozdrrawlaju ja was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, doczytałem do co napisała Czwórka o 17:33 - święte słowa. A tak w ogóle - sprzątanie, zmywanie przez faceta - banalne macie marzenia, albo może ja uważam to za coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery odsłony ironii, ależ nie pod przykryciem....podpisałam się ładnie. Nieśmiało. My to akurat się raczej nie znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za marzenia. :D jakies bez sensu. tak sobie myślę że jakby rybak zlowil zlota rybke i na " jakie jest twoje marzenie" odpowiedzial -chcialbym sprzątać w domu :O bez sensu bajka wogle by była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkojestem:-D faktycznie się nie znamy. To że Twój wpis pojawił się na pomarańczowo i nick kompletnie przeze mnie nie znany zasugerował mi, że jesteś kimś kto tu z nami pisał, ale tym razem się nie zalogował. Jak widać błędnie;-) ale miło że jesteś:-) Gospodarz:-D to nie marzenia. Wiadomo, że to są rzeczy które robi się codziennie, zazwyczaj automatycznie, ale niektórych po prostu się bardzo, ale to bardzo nie lubi. Wtedy miło, kiedy nas ktoś z tym wyręczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×