Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
Wszystkie oprócz zniewalających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auć. Ale wtedy nic nie robić tylko leżeć i wąchać podłogę? :O Ja lubię się zmęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzisiaj dzisiaj zrobisz tylko to na co Ci pozwolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinbaku? Codziennie czegoś nowego sie tu dowiaduje;) Oczywiście ta perfuma to real fotka? Masz piękne paznokcie, zawsze wyobrażam sobie taka rękę zaciskajaca sie na czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fioletowe serce może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee nie real ;) net :D Nie wrzucam swoich zdjęć do internetu. Prywatnie w sieci nie istnieję. x Dziś chcesz być panem sytuacji? Przecież wiesz, że jestem krnąbrna. Musiałbyś mnie zaraz po wielkim Oooooooooo związać :P Wtedy nie mam siły na walkę i zgadzam się na wszytko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiążę Cię przed,a po wielkim "O" zmyje z Ciebie zapach Diesla i będziesz błagała o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyjesz...? A nie możesz zlizać. Wizja, że mnie tak przenosisz trzymając za linkę założoną na plecach do wanny kojarzy mi się z koszykiem na zakupy :D Aaa i ja nie błagam ;) sama wezmę jeśli będę chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzisiaj zaśnij z marzeniami co Cię spotka w nocy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosz... Chwytam za trzon zamykając go w dłoni. Moje usta zbliżają się do jąder. Czubkiem języka dotykam aksamitnej skóry. Bardzo go pragnę. Pragnę go wylizać. Pokryć cienką warstwą śliny i szaleńczego pragnienia. Wypolerować. Pieszczę jego jądra i obserwuje reakcje. Delektuje się tym jak się rozpływa w rozkoszy. Język pochłania kolejne milimetry a usta wczepiają się chciwie. Raz jedna raz druga kuleczka ogrzewa się w moich ustach. Badam i na nowo uczę się kształtu, zapachu, ciepła, smaku i faktury. Mruczy władczo. Chyba lubikiedy tak przepycham stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorączka sladowa, daje rade. To może raczej stwierdzenie faktu, kobieta po kąpieli w samym szlafroczku pachnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... już się nie nabiorę :) Przypominasz mi tym znikaniem o 22 bajkę o Kopciuszku :) Tylko Ty uciekasz zanim bal się zacznie na dobre. I nawet nie gubisz pantofelka. Ech :) Słodkich. x Tak, pachnie inaczej. Jakaś malina z wanilią czy coś ;) Dodaje centymetrów gdzie? :D i komu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
lubie a ty tez bedac dzieckiem chcialas byc takim panem co podnosi szlaban?? bo jak tak patrze to chyba tak :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksu z bizneswoman nie uprawiałam (nie licząc kilku przygód/podchodów z Czwóreczką i eL :D ). Chodziło mi o raczej o podobieństwo do tej narkotycznej blondi ;) z upodobania do obciągania. Brzydkie słowo ale mi się zrymowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. To dobrze ;) Miłe rzeczy są dobre :D OKi, zwijam się spać. A Ty wiesz... posiedź jeszcze trochę żeby nie było, że razem znowu idziemy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta Puszyściak :D Tym razem widać, że nie wiesz o czym piszesz ;) Znaczy, że nie obciągasz w sensie. Bo to całkiem inaczej idzie ;) Bez rymu. W rytmie. A jak się jeszcze czasem zamarzy i zdarzy taki facef****ng... mmmmmmmmmrrrrrr! Dooobra idę zanim mnie uznacie za niegrzeczną dziewczynkę ;) O pozory dbać trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×