Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Dobry :) Tylko znowu mnie boli brzuszek. Nosz w cholerę #@$%#! czy jest na sali doktor? :P :D A takie dobre ciasto wczoraj upiekłam... Myślałam, że się Sąsiad skupi i po zapachu trafi ale widzę, foch silny jest w narodzie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się kawał: w pociągu straszny ścisk, słychać czyjeś wołanie "czy jest tu jakiś lekarz?" Przez tłum przepycha się facet, pyta "o co chodzi?" a tamten, znad krzyżówki "choroba gardła, na sześć liter?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magyar
Dobry wieczór :) Winka może? Własny wyrób, nowe hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no... potrzebowałem troszkę czasu dla siebie na ułożenie życia. Tym razem biednie... z owoców dzikiej róży i moich łez. W zapachu jakieś dziwne, ale teraz wypiłem dosłownie szklaneczkę i powiem Ci, że dość ciekawie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez porażkę do sukcesu. Nie udało się przejść wszystkich testów na policję, ale za to poszedłem do roboty i w końcu "otwarłem się" ( :D ) na ludzi i juz nie jestem nieśmiały :). Z dzikiej róży i moich łez bo płakałem jak zbierałem ;-; ( tzn nie dosłownie, ale moooocno się pokłułem....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy tylko zacznie sie sezon robię 3 różne wina- jeno tylko wiśnia, drugie tylko śliwka, trzecie tylko porzeczka. Można przy spuszczaniu mieszać, lub nie.... ale będzie moc :D 90 litrów wina co 6 tygodni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smofik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w ogólnym rozrachunku wyszło na plus :) 90 litrów??? ktoś musi Ci pomóc to teraz wypić Pusz:Dnie wiem co Cię chciało rozjechać, ale chyba musisz być szybszy niż struś pędziwiatr, skoro zdążyłeś uciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, Garnek Puszek, nie rycz ;) złego diabli...? :D Może Ci się polepszyło ostatnio i się czają za rogiem? ;) A i popatrz, fanka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz łapkę wyciąga ;) Chyba do tulenia Ciebie Pusz :D A niby taki hereto :( ;) Z autobusem się przytulić to chyba niezbyt przyjemne jest. Nie było kneblowania Inne seksy mi się marzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko tu, słoneczko tam :D Ty masz wszędzie inny układ planetarny i wiele słońc ;) w każdym :P Ja tam nie wiem, może Puszyściak z profilu ładny ;) x Dobranoc Czwóreczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ketchup trzeba gotować? Mi się zawsze wydawało, że to już jest taki przegotowany nawet. Bo żeby tak nabrudzić to nieświeżym być trzeba :P :) Dobrze, że Cię ten autobus nie przytulił. Doceń :D Jednak masz żyć jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Puszysty normalnie zwariowałam chyba bo mam ochotę Cię za tą gotowość do 👄 z Rycerzem ucałować w łysinkę :D Gorzej jak mu się naprawdę spodoba 💤 Albo ta Twoja jedyna ukochana na mnie się wkurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co jak o co ale akurat o mojej cycki to się martwić nie trzeba :D Jeszcze stoją nie tylko przy zmywaniu podłogi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×