Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość Dupas
A ty bledny kogo kochasz? Antonio co ma pałe he ty nim jestes zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee jam jest prawdą, końcem i wiecznym pragnieniem. I tako rzekł dając wyraz swej wręcz legendarnej już skromnosci. aaaaa zapomnialem jestem tez skromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dupasku tesknilem. to co dzisiaj znowu latamy po tematach? ylko sie zachowuj prosze :) nie chce nsie wstydzic za ciebie. dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Niech mnie ktoś przytuli :( Brzuszek mnie boli 😭 x Cieszę się, że odnaleźliście swoje dobre humory pomiędzy naszymi cyckami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupas
Ty bladziochu weź się za uczciwą prace siedzisz k***a i bąki zbijasz cwany k*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz dupasku zaczynam zawsze po dziewiątej i w zaleznosci od ilosci zgloszen moge u byc lub nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupas
bledny już siedzisz w budzie oczy mydlić możesz swojemu siostrzeńcowi k*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowie swojego siostrzenca od ciebie aha i dziekuje za glos :) jestem wdzieczny moj ty dopasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź Lubię:-)przytulę, po brzuszku pomasuję:-) Błędny mam prośbę-albo ignoruj te pomarańczowe wpisy, albo prowadźcie te dziecinne przepychanki gdzie indziej. Po co go prowokujesz? Z całą sympatią, ale chyba nikomu nie chce się tego czytać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupas
bledny nędzna kreaturo kto by na ciebie dał głos chyba śnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana czwóreczka :) dziękuję. Ale brzuszka nie wolno teraz dotykać :( Można głaskać po główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki puchaty jakby skóra z białego misia zdarta :D ale w domu :( więc na te 6 godzin bardzo chętnie przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i sie wydalo, gdzie ten misiu ma futerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, że już mi lepiej :) i mogę Ci Koci oddać Twój termofor . Dziękuję za użyczenie. Się wydało i co teraz? :D I tak się już nie da dokleić więc niech chociaż się przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
alez nie masz za co dziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok czwóreczko. Niestety łazi to za mną na kazdy temat - taki to mój cień i jedyne co moge zrobic by go nie bylo to sie nie wpisywac:) ale to twój temat :)zrobie co bede mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Pusz? Jest wiele strasznych doświadczeń, które raczyły Cię ominąć :P :D A futerko nie wiem jak było wyrywane. Nie pytałam. Dali to wzięłam i jest :) x Duszek, nie wprowadziłeś do dyskusji niczego konstruktywnego :D a jedynie dołożyłeś narzekania :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej Rycerz, zapomniałeś już, że to Twój matecznik? :D Nie rób scen ;) Ignoruj to sobie pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D no co ty moja królewno nie dramatyzuje. poza tym sie przywiazalem do tego smroda:P to mój piesek tam gdzie ja tam i on:P musze go wyprowadzac na spacerki i takie tam. a jacys źli ludzie go bili i skrzywdzili gnojka wiec warczy i szczeka ;)ok lece bo dzis mam tak zarypany czas ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To załóż mu kaganiec ;) będzie mniej awanturniczy :D A na pewno cichszy :P Chcesz? ;) to Ci pożyczę knebelek z czerwoną kulką :D No! To Ci pożyczę. Pracuj , pracuj grzecznie, ktoś musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×