Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Znaczy że nie są ze stali :D Co jest dobre gdy ląduje na nich klaps ale nie jest gdy dostajesz kopa od życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty byś tak chętnie Sis pozwoliła by Lemur łapką mnie po tyłku? No wiesz, myślałam, że bardziej mnie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to Twój taki mały elf? Taki jak od Mikiego? Czy jak olej? x Już mnie lepiej nie klepcie. Wystarczy mi na dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a może pokochasz Czwóreczkę lub Pusza a ja poklepię? Tez będzie kompromis. Tylko dupa inna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej gdy się przejęzyczasz i przepalcowujesz... ;) Idę do łóżka, może mi się coś miłego przyśni. Czego i wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Czuje się jakby mnie walec przejechał. Cholera, nie mógł dłużej pojeździć po brzuszku jak i tak mnie zmasakrował? :D Chyba dziś jest odpowiedni dzień na poranną kawę. Ma ktoś cukier? Wyjątkowo mam łaciatą śmietankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm napisałam post, który jest uznawany za spam. Ciekaw mnie które słowo powitalne może być uznawane za "nieprawidłowe" Dzień dobry:-) A cukier mam brzozowy:-) chętnie Cię poczęstuję Sis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze o ten cukier. Co prawda po kawie pozostało już tylko wspomnienie ale posłodzić nigdy nie zaszkodzi :D Dok, musiałeś być taki niedelikatny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to chyba byłby kiepski pomysł jednak ;) za to ciacho chętnie. I pierwsze i drugie :D Tylko jakoś nie widzę chętnego któremu mogłabym po karmieniu oblizać. Paluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczek nie mam:-(za to 2 jabłka i banana:-) nie ma chętnego? Może się boi, że byś ten paluszek...odgryzła:-P OK Doktorku;-) to zamiast kawy...poczęstuj nas herbatką:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie. Cop mi po takim odgryzionym? Krew się będzie lała. To takie niehumanitarne! Niech już lepiej się coś innego leje :D x Jabłko poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×