Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Bardzo dobry ;) Przynajmniej poranek :P Noo, nawet nawet, w miarę się wyspałam ;) Wychodzę a na dworze puszysto i biało :classic_cool: I nawet jakieś dziecko stojące pod przedszkolem rzucało w przechodniów śnieżkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlapa czyli za ciepło... No ale nie ma się co dziwić. Lemury to raczej ciepłolubne zwierzątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwoite lemury nie wychodzą z łóżka, dopóki temperatura na zewnątrz wynosi mniej niż 15°C 😴 Czyli w tym parszywym klimacie powinny spać tak mniej więcej do Wielkanocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wyspana, rozczochrana i pachnaca jeszcze nocnymi ... aktywnosciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może jeszcze wam podam poduszeczkę albo pierś? :D Przytulić się można i zasnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się zdążyłam uczesać Koci:-P Oj Doktorku, gdyby sam fakt trwania nocy powodował, że byłabym wyspana, to dziś tez bym taka była:-Dno ale skoro tak mówisz...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna ja tam nie wiem ;) moja noc też jakoś przykrótka była. LK, za poduszeczkę podziękuję 🖐️, pierś chętnie, tylko nie mogę obiecać, że prędko na niej zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym momencie zmieszczę 2 osoby. Tylko nie ssijcie za mocno :O i tak nic nie poleci :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie napisałem że z cycka? :P Pokazałbym, ale nie wiem czy wiesz, że jak przez Ciebie poleci to będziesz musiała to posprzątać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiała? Ja nic nie muszę :D Nie napisałeś, że z cycka tylko tak sobie wykoncypowałam. Błędnie :( A tak chciałam zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
nie dosc, ze z checia to jeszcze wlasnym jezykiem wylize? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, to teraz moja wina, ze ta cholerna klawiatura w operze taka powolna :O mnie chodzilo o to pokazywanie i srzatanie pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, że tak ;) To wiele się wyjaśniło :D Ale wiecie co... kreci mnie widok sprzątającego mężczyzny :D Chociaż niektórzy uważają to za niemęskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskie jest sprzątanie np. w samochodzie, w garażu, warsztacie... no ewentualnie w ogrodzie ;) ale już szorowanie łazienki to jakiś nowomodny genderyzm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Poes ale ja się nie zgłaszałem na stanowisko Kocura ;) więc na razie nie widzę powodu żebym miał zmieniać swoje przyzwyczajenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak? :D No to bierz prysznic w ogrodzie :D Koniecznie nagi. A! i nie zapomnij mnie zawołać ;) Ciekawe czy Twoja 2 połowa o tym wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×