Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Hehehe. Rozbestwiłeś się :D Nie wykorzystuj mojej słabości ;) Stronę pociągnęłam tylko ;) A humorek, tak, jest :) Tylko mi tego... elektryzującego brakuje do nirwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem tylko przejście do następnej strony ma mysli, gdziezbym śmiał. Zresztą.... Za mało sie znamy, albo może za duzo, na takie elektryzujace sprawy, a w sumie to cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, już ;) Lubiękiedy się tłumaczysz ale bez przesady :D Tym razem nie masz powodów ;) x Ja Tobie życzę pięknych snów. I uśmiechu. Aaa no i ładnej porannej erekcji i by się nie zmarnowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry:) Dzisiaj rano przeżyłem chwile grozy!! Obudziłem się, idę do lustra, patrzę mam w głowie ogromną dziurę!! przestałem ziewać i dziura zniknęła. i chociaż życzenia nie były do mnie skierowane to u mnie nie zmarnowała się... ;) marzec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nurtuje mnie jedno pytanie: czy porannego lodzika można uznać za podanie śniadania do łóżka??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz trudniej o normalny temat bez zamieszek spolecznych ;) dzien Dobry bardzo lamaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Cieszę się, że wszyscy w formie :D :P Tak, myślę że to mogłoby zostać uznane za formę śniadania. Pod warunkiem, że konsumującej odpowiada. A koto komu? chyba jednak on jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak brutalnie? wino tez pijasz z gwinta, nie zawsze z kieliszka wiec nie marudz :) liczy sie, ze jest :) od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×