Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kredek

Wybory samorzadowe Kafeterladu;)

Polecane posty

Gość inteligentnablondynka
Prawda jest taka,ze żeby cos osiągnąć ,nawet będąc radnym...trzeba być zrzeszonym. ..Nic w pojedynkę sie nie zdziala. Musimy więc założyć jakaś partię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tematem jest krotka notka o komisji skrotacyjnej chyba;) tak wiec rzetelnosc prawdziwosc I sumiennosc gwarantowana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwość i sumienność ? No to tylko pic na wode ładnie przed wyborami się mówi a co innego się robi dwulicowość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy zostales zgloszony na Burmistrza I masz spory elektorat;) tylko wilk nie glosowal na Ciebie ale damy mu czas do polnocy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kragle I dojrzale jestes na liscie niezaleznych radnych zawsze zaradnych I masz spore szanse do powiatu ;) chyba ze wilk zostanie soltysem SKRu to moze plany Ci pozmieniac lecz na razie pilka w grze a bramek jest dwiescie ;)wiec idziecie leb w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FridZia jako lobby kladzie jak widac nacisk na konkrety wiec nie chcialbym byc na wilka miejscu kiedy przegra bo zobaczy jak sie pedzi mota wilkowi hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
na mnie prosze nie glosowac. co chwila wywalaja mnie za plot i musze pisac przez szwecje ;) wiec kandydat do rzadzenia ze mnie zaden.. chyba nie zalezy wam na wojtowej bez prawa glosu :P ja jeszcze raz glosuje na prezydenta. moim kandydatem niezmiennie jest - doc dr hab WILK prof :) prezydent kawiarni - to brzmi dumnie :classic_cool: ps. juz nawet przez szwecje nie moge pisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoszony Kredku, to ja byłem do usunięcia. Rozumiem Twoje szczere intencje ale ja jestem emigrantem, który postanowił tu zostać, bo... bo mi się tu spodobało, ale zawsze będzie to babskie forume i błagam Cię, rozdepcz mnie, kopnij w jaja, umów się na polanie, wszystko, tylko nie kandydowanie tu do czegokolwiek. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Kriss, bieszczadzki dyktator co jedynie osiągnie, to order uśmiechu od swojej córki, którą w końcu raczył się zaopiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Do północy jeszcze chwila, więc zdązyłabym zagłosować gdyby nie to, że precyzyjnej listy nie ma ;) To w końcu kto na kogo ? Wilk odpada Frii. Przykro mi. Zrobię co chcesz, ale o to mnie nie proś. No to pass. Idę przeczytać kandydatury jeszcze raz :D Przepraszam, ale jako podstarzała gospodyni domowa oglądam Mastercheffa i trudno mi się skupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komisja niby jest ale kto w komisji? Jak nie wiadomo kto to wybory o kant dupy rozbić można :D I pewnie wyjdzie na to, ze każdy co chce robić będzie ;) No i w sumie bardzo dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×