Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Samochód nowy czy używany

Polecane posty

Gość BeataNocc
22 godziny temu, Gość Meliska215 napisał:

Generalnie teraz za stosunkowo rozsądne pieniądze bez problemu można kupić ładny używany samochód. Polecam osobiście Toyotę, komfortowo się prowadzi. Warto zajrzeć do Carolina Toyota Włochy

Faktycznie jeżeli chodzi o stolicę to ten serwis Carolina Toyota Włochy jest okej. I fajnie, że tam można kupić też auta nie tylko tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska215

Ja lubię ten salon. Wszystkie auta w domu które mamy tam kupowaliśmy, nie tylko właśnie ze względu na cenę, ale też doradztwo ze strony dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

Nowy to najlepszy wybór, sama w tamtym roku postawiłam na aygo z salonu za niecałe 40 tys. Bagażnik jest trochę mały ale przynajmniej bez problemu jestem w stanie nim parkować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roibsss

Odkąd kupiłem nówkę z salony, nigdy więcej nie pomyślę o zakupie używanego. Nigdy więcej stresu związanego ze stanem technicznym samochodu. Jednak warto dopłacić więcej i mieć komfort psychiczny. Kupowaliśmy od dealera Auto Centrum Golemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKro

Akurat tutaj również jestem zwolennikiem aut nowych szczególnie kupowanych w okresie wyprzedaży roczników. Dlatego sam mogę polecić Wam abyście również odwiedzili ofertę salonu Auto Res Rzeszów w którym znajdziecie ich naprawdę szeroki wybór zarówno aut osobowych jak i większych czyli busów. Do tego maja bardzo doświadczoną obsługę na miejscu także można je dokładnie sprawdzić i też odbyć jazdę próbną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

ja jednak jestem zdania że samochód to zakup na lata i jednak lepiej kupić nowy. Tym bardziej że teraz są wyprzedaże roczników i np. w salonie Carolina Toyota Wola można kupić fajne modele o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk

W salonie peugeota w Łodzi tutaj więcej szczegółów  atgarage.pl masz bardzo duży wybór samochodów nowych jak i używanych. Samochody po bardzo dobrych przeglądach, w świetnym stanie. Kupowałam 2 lata temu samochód u nich który bez awarii służy mi do dnia dzisiejszego także naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepiej zainwestować w nowy samochód, jeżeli ma się taką możliwość. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to wybierzcie się do salonu http://edmark.com.pl/ Znajdziecie tam świetne samochody marki Jeep w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Jak kupować auto to toyotę, nawet używane są mało awaryjne i posłużą lata. Sam mam  rav4 IV 2.o d-4d od nowości i nie miał zadnych poważnych awarii a spala tylko 6,5 litra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Tylko nowy, mam teraz tivoli 1.6 128 KM i dzięki zniżce na kartę dużej rodziny zamiast wersji wyposazenia crystal mogłam pozwolić sobie na amber 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzekkk56

Jeśli o mnie chodzi to ja zdecydowałem się na auto używane ale kupiłem je w salonie Bawaria Motors BMW w Warszawie. Miałem dzięki temu pewność że auto nie ma wad ukrytych, czułem się z tym bezpieczniej. No i mieli fajne auta w ofercie więc polecam jak ktoś szuka tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Nowy to strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg

na nowego nikogo nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Tylko passat w tdi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

niewiele osób może sobie na zakup nowego samochodu, ale mimo to kupno używanego modelu jest ryzykowane... dobry rozwiązaniem jest zakup używanego samochodu w salonie! Na przykład salon Carolina Toyota Włochy w Warszawie daje taką możliwość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil84

Z używanymi autami to wiadomo jak jest ;) Można trafić perełkę albo wywalić pieniądzę w błoto. Co do nowych to za dużego doświadczenia nie mam, swoje pierwsze auto kupiłem w salonie Mercedesa w Emilianowie, więc jeśli jesteś z tych okolic to polecam. Bardzo fajna obsługa no i wiadomo że Mercedes to marka sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simkkk

Niedawno mój mąż kupił RAV4 w salonie Toyoty na Włochach. Polecam tam się wybrać, dobre opinie o nich nie są przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesper

ja kupiłem używany, ale kilkuletni w salonie Autoloco. Cena naprawę bardzo atrakcyjna no i auto utrzymane w bardzo dobrym stanie. Mają tam auta w dobrym stanie, bezwypadkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makus

Ja to wolę  pokontraktowe, kupiłem tak rextona 2.2 DTR, trzyletniego  cena o wiele niższa a auto nadal sprawne i nic się z nim nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terso

ja wolę kupić używane, ale w dobrym stanie z bogatym wyposażeniem. Kilkuletnie auto jest dużo tansze niż nówka, a jak jest zadbane to naprawdę nie ma co się zastanawiać. JA kupiłem swoje w auto loco, mają tam dużo aut w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my zdecydowaliśmy się na nowe

Edytowano przez Teresa61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to czy nowy, czy używany samochód zależy od budżetu. My z mężem kupowaliśmy niedawno do firmy. Znaleźliśmy świetnego brokera  który znalazł dla nas Mercedesa klasy E w bardzo fajnej cenie. Jeśli szukacie nowego auta zerknijcie tutaj https://www.select-automotive.pl/gorace-okazje/   Mają chyba wszystkie marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawido33

Przede wszystkim zależy od budżetu, lecz jak myślisz o używanym to może warto byłoby wziąć pod uwagę auto poleasingowe? Sam kupiłem takie auto od Auto Salonu Hajmig i nie narzekam. Służy mi już 1.5 roku i poza standardową eksploatacją - totalny brak wkładu finansowego z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaragator

Możesz poszukać w Auto-Watkem. To autoryzowany dealer opla w rzeszowie gdzie na miejscu możesz wybierać spośród używanych jak i nowych samochodów dostępnych od ręki. Trudno nie znaleźć czegoś odpowiedniego dla siebie przy takim wyborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszka

tylko nowy - nie kupujesz kota w worku. I ja bym też stawiała na hybrydę bo to przyszłość 🙂 w salonie carolina toyota na woli mają fajne modele hybrydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... prawda jest taka, że każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Wejdź sobie na stronkę o motoryzacji motorytm i tam poczytaj artykuły o zakupie samochodu. Mignęły mi tam takie o tym jak kupować używany samochód oraz nowy. Także poczytaj sobie i podejmij decyzje sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Myślę, że używany z klasy premium powinien zdać egzamin. Ja sam kupowałem w M-Cars mojego merolka i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. No, w każdym razie jeździ jak należy. Tylko jednego właściciela miał wcześniej, a wyglądał jak nówka sztuka. Jeśli chodzi o stan techniczny, to niejeden mógłby pozazdrościć. Dwa lata i smiga jak ta lala 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avineska

Spokojnie można zajrzeć do Carolina Toyota Włochy w Warszawie. To bardzo dobry salon, dobrze wyposażony, z autami nie tylko tej marki. Mój mąż kupił od nich dwa samochody rok temu, które używamy codzinnie do dziś i jazda jest komfortowa, bez kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×