Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja tak czy nie

Polecane posty

Gość gość
Jakby wszyscy mieli ponosić za to odpowiedzialność to z 70 % kobiet siedziało by w więzieniu, i prawie tyle samo lekarzy. Aborcja do 12 tc to żadne morderstwo bo nie jest jeszcze świadoma istota. Ale nie, według Was lepiej urodzić a później niech chodzi głodne i nieszczęśliwe. Bo Wy tak chcecie i koniec. Ale jeszcze trochę i u nas w kraju ten zabieg będzie legalny. Będziecie mogły wykrzyczeć swoje żale w protestach pod gabinetami lekarzy. I nigdy nie zrozumiem, co Was obchodzi wybór obcej Wam kobiety. Choć po tych postach chyba zaczynam rozumieć, Wy musicie po prostu wylać na kogoś ten swój jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie jest w pełni rozwinięty człowiek,ale w wielu przypadkach podczas zabiegu ma główkę rączki ,nóżki i bijące serduszko.Kobiety które takie coś robią nie mają summienia.Gdyby wszyscy ponosili odpowiedziałność część kobiet może uświadomiłaby sobie co to antykoncepcja i oddanie do adopcji,a lekarzom dochody by spadły o 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co wy się tu irytujecie jedna chce rodzić , a druga nie chce więc usuwa TAK . A jak czytacie historię że matka ukisiła 5 dzieci w beczce , kocyk był śliski itp. to nic wam się nie dzieje ja mam dzieci jestem BIEDNĄ matką wielodzietną NA TYM FORUM :) mimo to jestem za aborcją JAKO ŻE TO MNIEJSZE ZŁO NIŻ GWAŁCENIE 6 MIESIĘCZNEJ DZIEWCZYNKI BO URODZIŁA SIĘ W RODZINIE Z DYSFUNKCJĄ UMYSŁOWĄ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Za aborcja bo uwazam ze to mniejsze zlo. Jak dziecko ma wylądować na śmietniku czy być bite to lepiej zeby go wcale nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzady rodne najbardziej niszcza wielokrotne porody,a nie zadna aborcja nietrzymanie moczu,wypadanie macicy,same atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja powinna być karana dożywociem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwniczki aborcji mają ciągle te same argumenty. Nie wolno, bo dzieciątko, bo serduszko, bo nóżki, mordercy! No jak grochem o ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie omieszaj się tymi bzdetami o tym, że aborcja rujnuje narządy rodne, bo zdrowie, urodę i narządy, to najskuteczniej rujnuje donoszona ciążą i poród, więc jak chcesz kogoś zniechęcić, to używaj bardziej sensownych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jednego partnera od 10 lat. Mam z nim córkę i syna. Rok temu usunelam ciążę. Bynajmniej się nie.puszczam, uprawiam małżeński sex. Nie mam ochoty na ciążę, dzieci i tego typu sprawy. Niczego nie żałuję, czuje tylko ulgę. Tak dla legalnej aborcji, a nawet jak jej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwko aborcji.Lepiej oddać dziecko niż mordować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ZA! Każda powinna mieć prawo zadecydować czy chce dziecka czy nie. A urodzić i oddać? Nigdy w życiu, lepiej jak dziecka w ogóle nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dla Ciebie dziecko na pewno wolałoby żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jasne! wolałoby żyć, głodne, bite lub gwałcone w rodzinie zastępczej ! czytałaś o rodzince zastępczej która zamęczyła dzieci? życzysz dzieciom takiego losu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym chodzenie w ciąży i poród, to często.dla kobiety traumatyczne wydarzenia. Dla czego ma się na to godzić jeśli nie chce, a antykoncepcja ja zawiodła. Ja jestem po.dwóch cesarskich cieciach. Poród i ciąża, są poważnym ryzykiem dla mojego.zdrowia. Nie mam.ochoty go podejmować po ty by dać komuś życie. Ja nie męczennik. Ciąża i poród jest dla kobiety dużo większym obciążeniem, zarówno psychiczmym jak i fizycznym, niż aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahaha
jestem za a nawet przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciw aborcji.To morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich zwolenników aborcji proszę o podanie sensownych argumentów,oprócz tego,że kobieta ma prawo decudować o własnym ciele,a płód to nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę żyję Dar życia otrzymałam. O, braciszka z boku poznałam, On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje. Dzięki Ci Mamusiu i kochany Tatusiu. Braciszku patrz, coś się stało, Jakieś światło się tu dostało, Jakieś narzędzie błyszczące. Ałaaa! Jakie kłujące...! Braciszku co oni Ci robią? Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?! Mamusiu! Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają! Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko. Jestem krwią braciszka zbryzgana, Mamusiu moja kochana! Już nie ma nas dwoje - zostałam sama, Jak ja się Mamusiu boję! Pocę się w kolorze krwi! Mamusiu NIE POZWÓL umrzeć mi!!! MAMUSIU! Ten potwór paluszki mi obcina! Już jest kaleką Twoja dziecina. Mamusiu, co ja takiego zrobiłam? Ja tylko się życiem cieszyłam. Mamusiu! Ja jestem miłością Boga do Ciebie, On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy się nie kończy, Nawet po śmierci się sączy. Ratunku Mamo! On urwał mi już kolano. Tatusiu! Ja będę Twoim skarbeczkiem, Będę Twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi Niech nie wyrywa drugiej rączki mi Tatusiu, Mamusiu! Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy! Kochani ja mogę żyć w nędzy, Ale nie pozwólcie, aby mnie zamordowali I życie mi zabrali. Mamusiu, ja jestem jeszcze mała, Ja będę zawsze Cię kochała, W Twojej starości będę promyczkiem słońca, Będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca. Mamusiu! Jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi już! Nawet nie wiem jak Wy wyglądacie I dlaczego mnie nie kochacie? Mamusiu!!! Czy ja umieram dlatego, że Tatuś Cię dręczy? Że Cię nie kocha i męczy? Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała, Ja Twoja córunia mała. Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała, Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała. Mamusiu kochana! Nie pozwól żebym została zmasakrowana! MAMUSIU! On teraz szczypcami oczy mi rozdusi, Nie będę widziała mojej Mamusi, Ale Ty mnie Mamusiu będziesz widziała. Spójrz do śmietnika, tam będę leżała. MAMUSIU! TATUSIU! Dlaczego życie mi daliście I tak okrutnie je odebraliście?! Mamusiu patrz! Twoją córunię w krematorium spalili, Ale duszy jej nie zabili, Ja w Twoim umyśle będę żyła, Będę po nocach Ci się śniła I będę po nocach do Ciebie wołała, Ja Twoja Córunia mała. Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy? Przecież nikt Cię nie ogłuszy. To przecież ja, Twój skarbek kochany, Ten co miał brzuszek rozerwany. Mamusiu, pamiętasz jak się bałam? Jak o pomoc do Ciebie wołałam? A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? Co śmiercią dzieci obdarza? Kto mu dał prawo, by zabił Twoją dziecinę? Twoją niewinną kruszynę, Mamo, czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA? Zapytaj rządzących o nazwiska, Poznaj tych ludzi z bliska; Sprawdź, czy oni też swoje dzieci zabijają, Czy tylko Ciebie w pogardzie moją? MAMUSIU! W naszym kraju mordercy chodzą na wolności, A niewinnym łamie się kości. Ustawy ludobójcze podejmują i Tobą się wcale nie przejmują. Mamusiu moja kochana, Dlaczego cierpisz i jesteś załamana? To przecież ja, Twoja Córunia, Twoja! Mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła... MAMUSIU! W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła I będę za Tobą bardzo tęskniła, Wiedz, że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała! Mamusiu moja Ja nawet teraz jestem Twoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za legalna aborcja na zyczenie i legalnym podwiazaniem jajowodow na zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to morderstwo.Dziecko czy płód jak kto woli w chwili zabiegu odczuwa bół.Wyobraźcie sobie że wsa rozszarpują na strzępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry, ale jak ktoś propaguje takie grafomańskie infantylne wierszyki, to musi być na granicy niedorozwoju umysłowego. kogo ma to wzruszyć? tylko innego półgłówka, bo rozumny człowiek z chociażby średnim wykształceniem i średnim IQ tylko się skrzywi.. Jak chcesz rozsiewać propagandę anty aborcyjną, to napisz/skopiuj coś sensownego, napisanego przez osobę inteligentną, a nie tandetne rymy częstochowskie żałosnych lotów, spłodzone przez kogoś z "polskim" na poziomie 5 klasy podstawówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rączki, główka, serduszko ble ble- ludzki płód bardzo długo wygląda jak płód świni mając juz to serduszko i łapki, ba!- nawet jak płód kury:D- obrończynie życia by nie odróżniły jakby im pokazać poronioną świnkę, a tu takie rozczulanie nad tym serduszkiem jakby to był 8 cud świata. To tylko zarodek i potencjał na człowieka, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem psychologiem i zgłasza się do mnie bardzo dużo młodych dziewczyn,często poniżej 25 roku życia które dokonały zabiegu i teraz tego żałują.Nie mogą przestać myśleć o swoim nienarodzonym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem kobiet które to robią.W polsce jest bardzo wiele par które pragną dziecka,ale nie mogą mieć własnych.Kobiety które dokonują zabiegów mogą zawsze oddać dziecko komuś takiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja powinna byc dla wszystkich,ale dlaczego w Polsce uzywacie aborcje jako antykoncepcje?czy wy nie mozecie sie p*******c bez zachodzenia w ciaze?dlaczego mordujecie urodzone dzieci?dlaczego zkopujecie w ogrodach?dlaczego? I mi tutaj nie wymyslac boga i jakiejs wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
504307862 nr gdzie mozecie poprosic o pomoc. Mi pomogli w 13tc. Mysle ze kazdy ma prawo decydowac o swoim zyciu i przyszlosci a nie stety zyjemy w kraju gdzie ludzi nie maja warunkow pieniedzy na zalozenie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efeffe
I ja jestem za aborcją na życzenie, w przypadku wczesnej ciąży. W późniejszej ciąży niech nawet będzie jak teraz lub podobnie, byle nie z większymi obostrzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtrt
"Nie rozumiem kobiet które to robią.W polsce jest bardzo wiele par które pragną dziecka,ale nie mogą mieć własnych.Kobiety które dokonują zabiegów mogą zawsze oddać dziecko komuś takiemu." Nie rozumiesz, bo jesteś tępa i niewiele wiesz o życiu. W Pl i wszędzie jest też... cała masa pedofilów, sadystów, dorobkiewiczów, którzy chętnie wykorzystają cudze dziecko. Lepiej więc usunąć zarodek, niż skazywać niechciane dziecko na "opiekę" dewiantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×