Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość gość
Pewna kto to jest kurtyzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałam się upewnić, że znasz znaczenie słowa, którym min. mnie określiłaś. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani niech pisze dalej spod goscia a ja będę wiedziała kto kim jest. 😴 Myślałam żeś facet Oni z reguły nie pojmują tego pojęcia. Wyjaśniam?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma dobrego konia. Pewnie gdzieś te ćmy znalazł. :-o Może wróci :P Pewna nie używaj słów których inni mogą nie zrozumieć. Tu trzeba prosto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłość-nie ubliżaj jak nie masz powodu i nie ważne czy to facet czy kobieta. Kur/wa nawet ładniej nazwana i tak brzmi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem zwalacie na trolle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po Panie Błędnym jeździć nie musicie. A jak już to z kultura. No, żeby jasność byla. 😴 Idę, bo czas na mnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retyyyyyy wczoraj byl zwariowany dzien :P kazdy kazdego kochał. a mnie nie bylo:( ale, ale widze ze mimo iż mnie nie ma jestem wciąż obecny - temat przewodni to bledny:D :D wy mnie jednak chyba kochacie dupasku no chodź poglaskam po czuprynce, ale wiesz co nie napisales. nie lubie cie przez nastepne 10 min. i zachowuj sie bo oddam do schroniska😠 mroczna ty moja 👄 i jestem pewny ze mam ochote na ...hmmmm 👄 jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaa co do kurtyzan :D szacuneczek dla nich. wogle tak naprawde to masazystki , bo kto powiedzial ze masażysta masuje tylko rękoma i tylko plecy:P toż to jakby nazwac piekarzem tego co piecze chleb a tego co bułki nazwac chujem. no bez sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupas
Hej bledny jaja robisz ze mnie i kpisz matole dziś przy kompie posiedze mam wolne i będe i bruzdził łysolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się podział gwiezdny półgłówek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerzu 👄 o kim ja bym mogła jak nie o Tobie :D Idę się posmęcić po zamczysku, a jak Cię nakryję w komnacie z inną, to... tooo.. :P a nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Sluchaj chcesz z nami pogadac dodaj jakas cyferke i K lub M zebysmy cie rozrozniali od innych i nie wkladali do jednego worka z chamskimi trollami A wracajc do twojego przypadku to policz dokladnie to libido ale nawet jak ci wyjdzie i ze 150 to jestes w normie po prostu twoj facet ma szczescie bo libido nie ma gornej granicy ze cos jest patologia Po prostu oprzez caly swoj cykl dzialj spotanicznie zawsze jak masz ochote naorgazm to uderzaj do swojego faceta nawet jak on nie ma ochoty naorgazm to niech ci go podaruje rkami ustami czy sztucznym k*****m tylko bez wibracji bo sie uwarunkujesz na inny rodzaj stymulacji ktorego jego k***s nie powtorzy i bedzie problem z orgazmem pochwowym Wszystko dokladnie zapisuj jego i twoje orgazmy i bedziesz miala jasnosc jaka jest roznica miedzy wami To sie zmienia z wiekiem facet ma najwysze miedzy 16 a 25 rokiem zycia czasami do 30 zalezy jaki tryb zycia prowadzi poznie spada o oklo 20 % i jak zdrowo sie prowadzi to moze tak prawie do konca zycia kobieta ma szczyt pomiedzy 35 a 45 rokiem zycia W trakcie poczatku zwiazku do 2 lat kobiecie wzrasta kilkukrotnie moja pierwsza tez tak miala wzroslo je prawie 10 krotnie pozniej wraca do stalego zapisanego w genach i wtedy zaczynaja sie problemy. Bo w 80% zwiazkow facet ma przynajmniej 2 krotnie wyzsze od swojej kobiety i to jest przy postawie kobiety dopasuj sie a reszte mam w d***e przyczyna 95% zdrad i rozpadow zwiazkow tak wynika z wielu niezaleznych badan dlatego o tym tyle mowie. Bo jak jeszcze nie ma dzieciakow to pol biedy ale jak sa dzieci to naprade jest wielki syf przy rozwodzie Najwysze libido jakie doczytalem to byla kobieta ktora po kilku sekundach stymulacji miala orgazm i tak 60 razy pod rzad ale eksperyment trwal tylko jeden dzien Wysokie libido nie jest wcale fajne jak sie ludzie zle dobiora uwierz mi. A jak jeszcze np partner wykazuje taka postawe jak moja byla z pierwszego zwiazku gdzie ja 64 ona 8 i dopasuj sie a reszte mam w d***e a ty chcesz byc wierny to naprawde horror Jak sie kochacie i ty dostajesz tyle ile trzeba i i on tez to tylko zyczyc szczescia I tego wam zycze zebyscie seks zawsze traktowali jako wyraz milosci do siebie a nie cel sam w sobie czyli zadnych trojkatow wymian partnerow samotnej masturbacji z wobrazaniem sobie kogos innego czy nawet w trakcie seksu wyobrazanie sobie kogos innego bo i takie wpisy czytalem na tym forum To wszystko niszczy wiez erotyczna najwazniejsza czesc milosci U mezczyzny zniszczenie wiezi erotycznej natychmiast powoduje zanik wiezi emocjonalnej xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> edytowano wczoraj Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie 😭 mój Rycerz tęskni za inną. Idę wyskoczyć z wieży ale najpierw coś zjem, efekt będzie ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ale kocha tylko ciebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Tabasco skacz bedziesz jak Wanda co nie chciala niemca tylko tu jest na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 97 :) nie powstrzymuj mnie, wyskoczę.. no mówię, że wyskoczę, zaraz po tym jak zjem śniadanie, chyba, że na obiad będzie coś pysznego, to przełożę na popołudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny draniu :D ja tu szykowałam chustę, haftowałam całymi dniami żeby w odpowiednim momencie móc krzyknąć "Mój Ci On!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Mam kawę błędnego ale mogę coś ugotować w drodze wyjątku :-D co sobie was panna życzy? Oj zimny My to inaczej będziemy gadać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. :) To ja poproszę.. a zrobisz mi 97 płatki? :-o bo nie wiem gdzie jest miska, Marysia gdzieś wyszła, Tołdi od Rycerza też gdzieś po lochach z fujarą biega. Zimny Draniu a Ty na co masz ochotę? 97 przyrządza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Nooo i co ja mam z tobą zrobić? Ach faceci:-) a zimno mi było. ... płatki? No Dobra ale niema miski jest tylko kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kiepsko, po co jej koc zabrałeś Zimny Draniu? Rozumiem, żeby ogrzać ją w inny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×