Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość gość nowa97
Zrobię :-D masz farta ja nie umiem się gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
To zrobimy tak zjedz z kubka a jak będzie mało robie dokładkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dobry. Tabasko serca mego kwiecie jakze to ? bez cię mnie czegos brakuje, jak yoko ono bez lenona, jak śrubka bez nakrętki, jak niebo bez sloneczka jak wyraz bez błędu czuje sie niepelny gdy nie ma cie przy mnie.:O :Dwpadne na obiad moje ty slodkosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Osz ty oszuscie:-) a co ty byś chciał? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Kochany mam taką słabość ze na mnie można zawsze liczyc:-) bezbłędny ty rycerzu w srebrnej zbroi cóż nie mogę walczyć z takim uczuciem tylko karm moja rybkę czasem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chcialem ten kocyk tylko dla siebie a Ty mi go zabieralas no i nie wiem czy go oddam tak cudownie pachnie. Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
To może się nim podzielimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w kubku poproszę ale podgrzej proszę :) 97 Rycerzu Mój jedyny na nic Twoje słowa, czyny się liczą! Dzisiaj się napracujesz :P Długo będziesz mieczem machać, oj długo :D Zimny tylko pilnuj kocyka, bo jak Marysia wpada w szał to pierze wszystko jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Odczuwasz me braki? Oj to Lubisz mnie troszke:-) no to ide:-D Podgrzane wychuchane wy dmuchane powinno smakowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Sluchaj chcesz z nami pogadac dodaj jakas cyferke i K lub M zebysmy cie rozrozniali od innych i nie wkladali do jednego worka z chamskimi trollami A wracajc do twojego przypadku to policz dokladnie to libido ale nawet jak ci wyjdzie i ze 150 to jestes w normie po prostu twoj facet ma szczescie bo libido nie ma gornej granicy ze cos jest patologia Po prostu oprzez caly swoj cykl dzialj spotanicznie zawsze jak masz ochote naorgazm to uderzaj do swojego faceta nawet jak on nie ma ochoty naorgazm to niech ci go podaruje rkami ustami czy sztucznym k*****m tylko bez wibracji bo sie uwarunkujesz na inny rodzaj stymulacji ktorego jego k***s nie powtorzy i bedzie problem z orgazmem pochwowym Wszystko dokladnie zapisuj jego i twoje orgazmy i bedziesz miala jasnosc jaka jest roznica miedzy wami To sie zmienia z wiekiem facet ma najwysze miedzy 16 a 25 rokiem zycia czasami do 30 zalezy jaki tryb zycia prowadzi poznie spada o oklo 20 % i jak zdrowo sie prowadzi to moze tak prawie do konca zycia kobieta ma szczyt pomiedzy 35 a 45 rokiem zycia W trakcie poczatku zwiazku do 2 lat kobiecie wzrasta kilkukrotnie moja pierwsza tez tak miala wzroslo je prawie 10 krotnie pozniej wraca do stalego zapisanego w genach i wtedy zaczynaja sie problemy. Bo w 80% zwiazkow facet ma przynajmniej 2 krotnie wyzsze od swojej kobiety i to jest przy postawie kobiety dopasuj sie a reszte mam w d***e przyczyna 95% zdrad i rozpadow zwiazkow tak wynika z wielu niezaleznych badan dlatego o tym tyle mowie. Bo jak jeszcze nie ma dzieciakow to pol biedy ale jak sa dzieci to naprade jest wielki syf przy rozwodzie Najwysze libido jakie doczytalem to byla kobieta ktora po kilku sekundach stymulacji miala orgazm i tak 60 razy pod rzad ale eksperyment trwal tylko jeden dzien Wysokie libido nie jest wcale fajne jak sie ludzie zle dobiora uwierz mi. A jak jeszcze np partner wykazuje taka postawe jak moja byla z pierwszego zwiazku gdzie ja 64 ona 8 i dopasuj sie a reszte mam w d***e a ty chcesz byc wierny to naprawde horror Jak sie kochacie i ty dostajesz tyle ile trzeba i i on tez to tylko zyczyc szczescia I tego wam zycze zebyscie seks zawsze traktowali jako wyraz milosci do siebie a nie cel sam w sobie czyli zadnych trojkatow wymian partnerow samotnej masturbacji z wobrazaniem sobie kogos innego czy nawet w trakcie seksu wyobrazanie sobie kogos innego bo i takie wpisy czytalem na tym forum To wszystko niszczy wiez erotyczna najwazniejsza czesc milosci U mezczyzny zniszczenie wiezi erotycznej natychmiast powoduje zanik wiezi emocjonalnej xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> edytowano wczoraj Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Tylko błagam nie tak jak bezbledny ze i jedna i druga a potem jedna drugiej śniadanie robi bo i ja się w końcu zuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 nie rzucaj się, robisz wyśmienite płatki, możesz się okazać niezastąpiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledny to rycerz z krwi i kosci w kazdym zamku inna ksiezniczka ja jestem wierny jednej o cholera wygadalem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
No niestety ale musze przyznać ze jestem niezastąpiona chodź ostatnio nie udało mi się rozruszać dziewczyn.... komu taki wierny jesteś? Masz mój kocyk czyżby mi?czy ten kocyk to tak na zimne wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja naiwnie sądziłam, że Rycerz tylko mnie lubuje :( to wszystko przez ten blond warkocz. Ściąć go! Tzn warkocz :D 97 *****iwa jesteś :P dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
No i ja to zawsze zapytam strony mam w sobie to coś no....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Przepraszam a co ci tam wykopkowalo? :-) on darzy sympatią wszystkich ale tak WIELKA to tylko Ciebie:-) To dobrze ze juz jesteś zimny:-D bo ja o tobie wspominałam ostatnio u wadi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
No to rozumiemy się bez slow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha co za głupia cenzura :D zakazane słowo r/u/c/h/l/i/w/a :D Tak bardzo martwicie się o ten warkocz? :P Rozumiem, że w krótkich włosach mi nie do twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ruchliwa może nie ale na pewno zdrowo pokrecona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
halllo ja tu jestem :D z doskoku bo z doskoku ale jednak:P zimny dran ma kocyk no w sumie zimno mu a ja mam chustke chaftowaną:D brakuje yko kto by zagral mi na flecie tudziesz poszarpal struną:D łooooo masz jakie klimaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×