Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Gość gość
Opowiadanie cz. 2 Mówisz mi, że jestem suką. czyżbym uraziła Ciebie tym, że się nie wypiełam jak kazałeś?? Cieszy mnie to, że Twoje spojrzenie takie zimne, nagle zmieniło ton,ten błysk potwierdził tylko, że jednak Jesteś Mój. Boisz się tego prawda? Twój strach mnie podnieca. Wiesz o tym, bezczelnie, chamsko, wpychasz mi dwa palce między moje nogi . Tak bardzo się boisz tego pragnienia,że Twoje palce we mnie są słodko niezdarne. Prowokujesz mnie, zarazem przerażasz. Jednym szarpnięciem wyciągam Twoje mokre palce ze mnie. Patrząc Tobie głęboko w oczy, Przyciągam Twoją dłoń do moich ust....języczkiem zlizując każdy paluszek osobno. Twoje spojrzenie Się zmienia. Tak, myślisz "Jestem Twój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie erotomanki cz.3 Zaskoczyłam Cię , prawda? Czarny biustonosz, koronkowe pończochy, czarne szpilki...czy za wysokie? odpowiednie, dla Ciebie, odpowiednie dla mnie. Tak, nie mam majtek, przecież nigdy ich nie Lubiałeś, zawsze pragnąłeś mnie bez tej koronkowej osłony mojej kobiecości. Staję przed Tobą bezwstydnie, włosy Jak Kasztan...niczym balsam rozlewają się po moim Ciele, patrzę na Ciebie NIE!! nie pogardą..pożądaniem...które mimowolnie doprowadza, że przygryzam k**ewsko czerwone usta...Lubisz to, prawda?? lecz dziś w Nich się nie zatopisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie cz.4 Zapalam cienkiego papierosa, cholernie tego lubisz, wykrzywiasz usta.....ale w Twoich oczach ten sam żar, ognie piekelne. Mówię tylko.." Wypieprz mnie " Boisz się. Wciąż się bosz, a ja?, mało nie zatonę w nektarze namiętności... Układam się na łóżko...."czerwona pościel " myślisz.." zaj**iście pasuje do czarnych pończoch" NIe ruszasz się z miejsca...stoisz, patrzysz, jak Twoja suczka namiętnie zaczyna się dotykać..pieścić...Chcesz Być przy mnie, obok, na mnie... Obserwujesz mnie, Wiesz kochanie jak mnie to k**ewsko kręci...Podejdziesz? pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie cz.5 Podejdziesz? pytam... Nie podchodzisz, zamykasz oczy, siłami woli powstrzymujesz swój samczy popęd. Myślisz, "Nie k**wa!, nie dam się Jej omamić! wytrzymam, Ona jest suką, k**wą!! NIE !. Nie dam się Jej zniewolić!!. Popatrz na mnie (przywołuję Cię do świadomości) NIe chcesz mnie?? Jestem mokra, wilgotna, widzisz to?? Masz mnie w d***e??!! Ok( mówię) i do d**y , jezyk Tobie włoże...... Nie wytrzymujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie cz 6... Nie podchodzisz. Boisz się..niecierpliwym językiem oblizujesz usta. Widzisz mnie przed oczyma. Myślisz " Jesteś Kobieto tak blisko, a tak daleko...ależ bym Cię wypieprzył" Widzisz mnie, Czujesz niemal namacalnie.." Czemu nie podejdziesz kochanie?? pytam szeptem, unosząc biodra w spazmie rozkoszy...Mam zakonczyć sama , to co zaczęłam...??!! (pytam) Zaj**iście lubisz, jak Cię proszę...jak błagam o to, co możesz, co umiesz mi dać...Ale Ty cholerny draniu...wciąż się boisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu to piszesz i na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nowa97
Jeszcze? Kawa smakowała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny każdej kawki stawiasz jak bledny i kredek jak cię czytam to wy jak bracia syjamscy? Przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×