Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nowa siłownia!

Polecane posty

Gość gość

hej hej. Dziewczyny powiedzcie mi prosze gdzie szukacie siłowni i fitnessie? gdzie szukacie opinii o zajęciach? Zakladam własnie taki klub i nie wiem gdzie się reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie. Na siłowni zapisywałam się po prostu na trening próbny (czasem był darmowy, czasem kilka zł kosztował) i widziałam, czy odpowiadają mi dostępne hantle, ławki etc., jak wyglądają przebieralnie, czy jest duże obłożenie w godzinach szczytu (starałam się właśnie takie wybierać testowo).Na fitnessy nie chodzę, ale zrobiłabym dokładnie tak samo, więc jedyne co mogę doradzić to właśnie takie testowe zajęcia oferuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za reklamować siłownie możesz na wiele sposobów np Facebook, Twiter lub teraz bardziej popularne Blogi fitness. Polecam znaleźć jakiegoś bloga i np komentować post (blogera) który będzie zawierał reklamę twojej siłowni lub poprosić blogera/blogerke o reklame w poście . Osobiście też tak robiłam ale w innej kategorii i jeste mzadowolona, polecam oby dwie czynności czyli zareklamowanie się w poście i napisanie o proźbę do blogera. Polecam rozwijające się blogi, ponieważ blogerzy zgadzają się na takie oferty ponieważ rozwija to także ich blog. mail do blogerki : wszystkowmojejglowie@gmail.com nie mogę podać jej blogu ponieważ to spam proszę się z nią skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polecam znaleźć jakiegoś bloga i np komentować post (blogera) który będzie zawierał reklamę twojej siłowni" CZyli spamować jak ostatni kreetyn, jak i ty to robisz? :o ŻAŁOSNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloguj siłownię na stronie frespo.pl :) to też jakiś pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne są twoje wypowiedzi, internet to wolna przestrzeń której nie jesteś " Panem " i każdy ma prawo robić to co chce nawet spamować. I jeśli widzisz post który dodała ta dziewczyna nie dotyczy dobrego wychowania o spamowaniu więc daruj sobie, chyba, że uważasz, że zmieniasz świat i daje ci to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, a ja mam prawo ten spam komentować i zgłaszać. Nie podoba ci się, że ktoś cię nazywa po imieniu, spamerski pomiocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! korzystacie z siłowni? a odżywki? co o tym myślicie? ja się właśnie zaczełam suplementować. korzystam ze strony www.g-suplements. pl. mają duży wybór suplementów i nie zbyt wysokie ceny. jak na razie się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolakaaa87
Ja mam swój sprzęt w domu :) Zrobiłam sobie taką małą siłownię, a ostatnio kupiłam do niej wioślarza http://omega-fitness.pl/wioslarze-cat-179.html , ktory na pewno mi pomoże w zgubieniu zbędnych kg :) dodatkowo mam również rowerek stacjonarny. Nie lubię chodzić do siłowni, ponieważ bardzo nie lubię tłoku i dlatego ćwiczę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×