Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

susana walcze z tym i walczę ale genetycznie mam tak po chłopsku Ci powiem : od pazdziernika parę dni przed Tobą zanim tu przyszłaś :) rzuciłam alko ,mięso i ryby bo już nie miałam siły bólu wytzrymać norma 2-6 z wyniku 9.8 zeszłam na 4.8 dwa tygodnie temu dziś mam znowu 7 a reumatolog no zrobi Pani 8 to wezmę Panią na program biologiczny no załamka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tao tao to ma w składzie w kolejności od największej zawartości: nasiona soi (34%), woda, mąka pszenna, sól - spisane z etykiety Kikkoman skład w kolejności od największej zawartości: woda, ziarno soi, pszenica, sól - spisane z etykiety Po 4 składniki ma każdy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja oczywiście na szarym końcu,no ale pewnie w tym tygodniu tak będzie Dzisiaj mała regeneracja,odpoczynek od ćwiczeń,za to coś wymyślnego zrobię czyli kawałki pierśi z kurczakado tego ryż brązowy z makronem symbio (chyba najbardziej ekologiczny jaki znalazłem)dużżżo warzyw z brokuła na czele i na ostro jak zawsze Gerda łoo 16 dni juz dość tak Suzan jak sie tam mi trzymiesz z fajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda z tymi rybami to trochę błąd że odstawiłaś,wiem że cie pewnie nie przegładam ale ryby to mistrzostwo świata w codziennej diecie ,nie będę pisał czemu bo to chyba każdy tu wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Dziewczyny ale prawie w kazdym posilku mam warzywa to co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, brakuje mi jakos surowek, salatek, swiezych sokow lub koktajli w Twojej diecie. Moze sie czepiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka za mało warzyw już Ci mówiłam przynajmniej 1 danie same świeże warzywa lub sok z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka daj jeszcze więcej warzyw,zamiast 3 gołąbek zjedz dwie a na to miejsce dołóż warzywa,na śniadanie wprowadz np co drugi dzień nabiał np robisz tak jogurt naturalny do tego Otręby owsiane (sante) wysokobiałkowe i jakiś owoc według uznania ja daje kawałki jabłka lub kiwi.Pełnowartościowe śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep, trzymam sie, malo tego, jestem coraz bardziej przekonana, ze zmiana jest na stale! Nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo sie ciesze z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan Zdaje sobie spraw z twojego zadowolenia miałem tak samo ,po miesiącu robimy kolejny krok pomału będziemy odstawiać e papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dzis barszczyk! Juz sie slinie :) No i, Agarka, taki tunczyk z puszki, to raczej swinstwo, lepiej kupic kawalek dorsza czy limandy i sobie upiec lub na parze zrobic, albo w warzywach udusic, mniamus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep mam ze 30 sandaczy i z 15 węgorzy o reszcie nie wspomne złapanych przez męża w zamrażarce przy dnie moczanowej sandacz jako zabroniony zresztą inne ryby też a przy diecie cholesterolowej to Ci powiem ,że mięso i ryby mają taką samą zawartość cholesterolu wow tu jestem obstukana :) ale z sojowym gość mi pomogła i jestem jej wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep! Narazie o zadnym odstawieniu nawet nie mow, a na pewno nie po miesiacu, przerazasz mnie! Moge sie zgodzic na zmniejszenie dawki nikotyny! Narazie to zupelne zaprzestanie palenia jeszcze mi sie nie miesci w glowie, takze nie szarzuj :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co zrobić z suchą cerą i z prosakami małymi nie widocznymi? Takie białe kropeczki pod powieką dolną? Mam 23 lata czy powinnam jakieś kremy stosować czy na razie za młoda jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susana a ja dziś na diecie dużo dużo puryn i rano lece zbadać kwas ,bo jak się nie podniósł to daje spokój z tymi badaniami i programem na dne :( a jeszcze jedno jak idziesz pierwsza ode mnie do biedry to gadaaj co tam ciekawego dla nas jest i jakie owoce i warzywa w promocji a jak ja coś zauważe pierwsza to będę pisać ok? to ide po jarmuż masz już tą sodę z akademii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda acha to teraz rozumiem Susana spokojnie,po miesiącu będziemy ograniczać bardzo stopniowo e papierosa nawet na początku sama nie zauważysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis w Biedrze, jarmuz jest! Ciekawe, czy w kazdej biedrze jest to samo. Akademia mi dzisiaj zrobila wysylke, drugi sklep tez.... takze niedlugo dostane wszystkie swoje "skarby" :) A jak w takim razie uzupelniasz jod, Gerda? A ryby przypadkiem nie maja dobrego cholesterolu? Co prawda moj Tato, ekspert od spraw zdrowotnych, twierdzi, ze z tym cholesterolem to jest kit troche. A tak w ogole to bardzo go doceniam, bo chyba dzieki niemu mam takie dobre zdrowie, cale dziecinstwo zdrowa dieta, codziennie pilam np. piolun, dziurawiec i inne ziolka, jadlam co rano kozieradke, pilam swieze soki, moj Tato ma niezly zakret na tym punkcie (moze nawet za bardzo). No ale, w wieku 75lat jest w pelni sil i chyba nigdy nie byl u lekarza, takze to tez sie liczy. Zapytam go, co powie na te dne, moze cos poradzi. A bralas moze preparaty Joalis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nie znam preparatów Joalis no zapytaj tate z tą dną :) susana z samym cholesterolem to może ściema ale zapytaj tate jak się ma 319 cholesterolu i 588 trójglicerydów heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz susan życie Twoje jak byłaś mała a moje: dziadek był masażem w rzezni i mieszkalismy z dziadkami no to ja od małego mięcho i kiełba a w wieku 17 lat wrzody na żołądku,kamienie w nerkach itd na wyrostek byłam 3 razy na obserwacji i dalej go mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susana ryby też mają cholesterol tak jak w każdym mięsie zawartość cholesterolu jest taka sama – 70-80 mg w 100 g mięsa jak i w 100 g ryb. Argument, że ryby mają mniej cholesterolu, jest nieprawdziwy. Jedzenie ryb zaleca się jednak ze względu na obecność tych dobrych kwasów tłuszczowych a ja dobry cholesterol czyli HDL miałam zawsze w normie :) no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zamiast ryb wciągam spirulinę, chlorelle,wit D3 i olej lniany i siemie i wiesiołek i tak dalej i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszly, przyszly! DZisiaj z tego drugiego sklepu dostalam chlorelle, wit. D i K. No i tak sie zastanawiam, ile tego brac i kiedy, Gerda, usmiecham sie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłem z Biedry ostatnio dość często ta jestem kiedyś wogóle,trochę nakupiłem warzyw moich serków(delikate)heh i pieczywo żytnie ze słonecznikiem bardzo dobre jest polecam a no i brokuły przede wszystkim ,będzie zupa z brokułów na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
hehe Biedrowe ludki u mnie w biedrze nie ma jarmużu i w drugiej biedrze też nie było moze jutro dojedzie ? Jabiorę vitrum D3 2000 jednostek 1 tabletka raz dziennie wit k nie suplementuję a w tej ksiażce co czytam to pisze ,że wit k znajduje się w wiekszosci preparatów witaminowych w dawce 80-100 na dzien i nie przekraczac a gdy jest taka potrzeba to do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerda1966 jak byłam wyregulować brwi to się pytałam czy to są prosaki czy kaszaki i mi powiedziała, że to prosaki ponoć można to usunąć igłą u kosmetyczki albo zabieg laserowy ale może to wrócić... A czy osoba w moim wieku lat 23 powinna jakieś kremy stosować na suchą cerę czy lepiej nie ryzykować, żeby mi zmarszczki za wcześnie nie wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia powiem Ci tak: ja mam 48 lat i nigdy się nie kremowalam cerę zawsze mialam tłustą teraz nie jem mięsa to mam suchą i co Ci mogę pomóc to podpowiedzieć Ci co ja czynię i z czego korzystam więc musisz zacząć od OCM link tu:http://www.kaila.pl/ocm-oil-cleansing-method-czyli-oczyszczanie-skory-olejami-i-remedium-na-pryszcze/ tam kobitka pisze blog dużo sie od niej nauczyłam jak czego nie rozumiesz pisz do niej albo tu do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×