Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość Wiieczorna
Suzan??? Myślałam że śnie :D Welcome home! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka zaliczona,mega z pogodą trochę kicha ale widoczki i tak były zdjęcia bym dał ale kafeteria raczej tego nie toleruje no cóż trudno Dziewczyny dajcie znać jak koncówka weekendu u was mam nadzjeje że wszytko oki Suzan to co bierzemy sie razem za ćwiczenia,ja po mojej kontuzji powracam do biegania,bo miałem spory zastój ale myślę że damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Witam wszystkich w ten przyjemny wieczór :-)Deep wszystko ok miło że się o nas troszczysz i czuwasz :-)jestem trzeźwa tylko coś troszkę się przeziębiłam milego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłomna
Drodzy, Trochę doła dzisiaj zaliczyłam ale kolejna kreseczka odhaczona a najlepsze w tym wszystkim że ani przez chwilę nie pomyślałam o alkoholu. Natka zmieszaj miód, cytryna i czosnek działają cuda. Deep ja też kocham góry ale ostatnio tak mało czasu mam. Wszystkim wesołych snów i trzymamy się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzisiaj pracuje caly dzien. Milego dnia wszystkim zycze! Deep, no pewnie! Ty biegi, ja orbitek i inne cwiczenia, damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie nie odzywa, to odezwe sie ja. Dzien piekny, wlasnie skonczylam robote i mam wolne, hura! Troche musze sie pokrzatac, chce ugotowac dzieciorom cos pysznego, tylko musze wpasc na to co. Poza tym reszte dnia bede meza rozpieszczac, bo jutro do roboty leci, wiec mu sie nalezy. Wspanialego dnia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac, ze czuje sie tu nieco samotna, moze trzeba rzadziej sprawdzac. W kazdym razie u mnie dobry, produktywny dzien. Wszystkim zycze dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Susan ja troszkę chora jestem więc nawet na ekran nie chce mi się patrzec a jeszcze praca dom wiesz jak to jest :-)dziś piękny słoneczny i ciepły dzień cieszę się każda chwila bez alkoholu :-)kochani piszcie co tam u Was Niezlomna Yolka trzeźwe??? gośćjolka Co u Ciebie mam nadzieję że sobie jakoś radzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeźwa jakżeby inaczej :) Dziewczyny cholera entuzjazm mi nie mija. Dobrze że jesteście i Ty Deep oczywiście też. Miłego i oczywiście bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Jestem Niezlomna jestem to Ciebie ostatnio nie było i się martwilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Jestem Niezlomna jestem to Ciebie ostatnio nie było i się martwilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława
Witajcie kochani. Ja też jestem kolejny dzień trzeźwa ale brakuje mi takiego entuzjazmu jaki miałam po pierwszych dwóch tygodniach niepicia. Dużo mam roboty ostatnio a jutro jeszcze wywiadówka. Nie piję i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco ))) Bronisława To normalne po euforii następują spadki,może być u ciebie już faza muru,uważaj teraz i wychwytuj głody,bo mogą przybierać rożne postacie,bądz przezorna bo mogą nadejść w momencie co nawet się nie będziesz spodziewać,ale wiedz jedno to minie,po miesiącu abstynencji głody przychodzą falami ,ale z podwójną siłą ale i szybko mijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan sie znalazła to teraz Yola zaginęła. :) Yola jak u ciebie daj znać co i jak,życzę dobrego ,trzeźwego dnia pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witam! Wczoraj było ciepło, więc nareszcie skończyłam sprzątać jeden ogród. Siedem worków liści i innych zielonych odpadów. A mokro jak żadnego roku. Czuję się w miarę dobrze. Dziewczyny! Te, które są uzależnione przygotujcie się, że jak miną fale głodu to nastąpią nawroty. Nie ma wtedy chęci na picie/pozornie/, nie myśli się o piciu tylko następują zmiany w nastroju. Bardzo dużą wagę przykładamy aby znać wszystkie mechanizmy. Polecam znaleźć pozycje:nawroty choroby alkoholowej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Modlitwa na dzisiaj : Modlę się, ażebym znalazł w sobie ufność i był dobrej myśli. Modlę się, ażebym nie obawiał się klęsk i niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Mini program HALT: Staraj się nie być : Zbyt głodny, rozgniewany, samotny i zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Każdy z tych stanów może nas tak otumaniać, że stracimy z oczu nasz główny cel. Zaczniemy pogrążać się w rozczulaniu nad sobą, a stąd już tylko jeden krok do kieliszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Halt jest programem, który dobrze zapamiętać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi się kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×