Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość Sonia 1
Ugryźć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boją nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Czyli:więcej tekstu nie ma wpływu. Tylko miejsca mniej zostaje na wpisy do następnego przerzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Witam wszystkich .Sonia zdrówka życzę bo jak by nie było to ono jest u nas najważniejsze .Pozytywna myśl dla mnie na dziś to że nie pije dziś .:-):-):-)powiem Wam że ta pogoda nas przytłacza i to bardzo ponuro zimno brrrrr.Sciskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
każda chwila jest dobra,by zmienić cos w swoim życiu!nie zmarnuj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
"Ruchome schody alkoholizmu jadą tylko w dół, ale możesz z nich zejść w dowolnie wybranym miejscu i momencie jeśli tylko naprawdę tego chcesz. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Majka , GoścJolka opowiem Wam coś co mnie skłoniło by przestać Pić.Wiedzialam już że mam problem i czułam się coraz gorzej coraz więcejj pilam coraz większe wyrzuty sumienia i wiedziałam że jak się nie zatrzymam to będzie tylko gorzej im dłużej zwlekasz tym będzie gorzej a wiecie że musicie przestać pić bo tam czeka na Was tylko cierpienie i śmierć tam nie ma innej drogi tylko ta najgorsza Pozdrawiam Was dziewczyny jesteśmy z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, cokolwiek powiem nie ma znaczenia ale jestem szczęśliwa i glos. Proszę Was, nie odpuszczajcie. WARTO, Cholera kto jak nie Wy... Za. 2 dni, 2 miesiące. Można i tyle na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Niezlomna 16 przestalas pić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo ja ma 16 pierwszy miesiąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Soniu długość postów nie ma znaczenia dlatego pisałam,że najlepiej zamiast pisania - zrobić " . " czyli kropkę :) i tak do skutku aż strona się przewróci to tak dla reszty kobitek bo Ty już o tym wiesz lasko :D ,też mam taką nadzieję ,że na grupie humor Ci wróci... i zdrówka życzę kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłomnej i natce gratuluję z całego serca i musimy dalej tak trzymać!!! ja dziś nic nie kupiłam i nigdzie się nie wybieram bo już jestem w pizamce :) ale jak sobie przypomne ile razy zasuwałam za 10 dwudziestapierwsza do biedry po wino to się zastanawiam ,ze mi się chciało iść ... ciemno,zimno a ja najczęsciej już po jednym leciałam po drugie wino - koszmar 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Fajnie że jesteście trzeźwe ja też nie piję. Ja po tej chorobie nadrabiam zaległości w domu i w pracy. Teraz już o wiele lepiej się czuję. Zarówno psychicznie jak i fizycznie. Prawie dwa miesiące wytrzymałam ale siostra mnie ostatnio załamała stwierdzeniem że alkoholik dopiero po 5 - ciu latach niepicia może się czuć odtrutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Dziękuję dziewczyny!!! Bronia, siostra nie ma racji. Czas odtruwania zależy od stopnia zatrucia. Są tacy co muszą skorzystać z Detoxu/ok. 2 tygodnie /.W warunkach domowych przyjmijmy miesiąc. Poczytaj o tym. Ale alkoholizm to choroba. Można zaleczyć ale wyleczyć nie. Proces leczenia nazywamy trzeźwieniem, czyli stałym dbaniem o rozwój duchowy, emocjonalny itd. Sprawdź sobie bo ja mogę niedokładnie. W początkowym okresie trzeba znać fazy trzeźwienia, mechanizmy uzależnienia, nawrotu choroby itd. Dużo tego. Ja uczę się cały czas. Fajne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu a gdzie czytać o detoksie domowym? masz jakąś stronkę ? bo nic konkretnego znaleść nie mogę :( a u mnie pada śnieg :) i zaraz idę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeźwienie to dość skomplikowany proces i tu się zgodzę z Sonia, siostra racji nie ma u każdego proces wygląda inaczej. Samo nie picie to za mało to dopiero krok do trzeźwego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam pić ale co z tego. No dobrze wiele z tego :) Nie potrzebuję tego g... na żeby poczuć się lepiej. Kochane zakochałam się i nie wiem czy mówić czy nie zobaczę :) Fajnie że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Niezlomna no się chwal jak jesteś szczęśliwa :-)ja się melduję trzeźwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
As

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.. No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlituj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestałam pić ale co z tego. No dobrze wiele z tego :) Nie potrzebuję tego g... na żeby poczuć się lepiej. Kochane zakochałam się i nie wiem czy mówić czy nie zobaczę :) Fajnie że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Cudownie jest się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×