Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

nareszcie sie przewróciła strona :D u mnie na dworze lodowisko idę na tramwaj ,odezwę się jak wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Rok sie zbliza a wraz z nim nowe wyzwania. Od soboty zaczynam po 3 letniej przerwie uczyc sie francuskiego. Wymiana za angielski. Uczyc mnie bedzie byla nauczycielka mojej corki. Ciesze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yola, byłam z Tobą, siedziałam w kąciku cichutko. Doła zasypałam pogaduszkami z siostrą. Zaczynam doceniać posiadanie rodzeństwa :). Kochani u nas też zimnuchno ale przynajmniej przewiało smog. I ciągle powtarzam-cudownie że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam,że napisze jak wrócę ale dopiero mi emocje przeszły , oczywiscie nic do przodu bo lekarz orzecznik nie był specjalistą od moich chorób i mam czekać na telefon, kiedy na konsultację mam się zgłosić. Dziękuję wszystkim za duchowe wsparcie :) i życzę spokojnej nocki :) Susan podziwiam za zapal nauki francuskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Ja też Cię podziwiam Susan. Powodzenia. U mnie smutek. Opuszcza nas wieloletni terapeuta. Pewnie już nie będzie nikogo, chociaż pijących przybywa. A miały być dobre zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yolka z tym ZUSem zawsze tak jest jak mają coś przyznać to zwlekają wieki :-(Soniu dobre zmiany są :-) my nie pijemy:-):-):-)przynajmniej na dzień dzisiejszy :-)i program halt bardzo mi pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wiecie, ja sie lubie uczyc, zreszta francuski jest mi bardzo potrzebny, wiec nie ma wyboru. Jola, beznadzieja z tym ZUSem, no ale mam nadzieje, ze w koncu zalatwisz sprawy, trzymam kciuki! Soniu, faktycznie "dobre" zmiany :( Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witam! Mam dzisiaj wielkiego lenia. Za oknem śnieg, niestety nie lubię zimy. Fajnie, że program HALT pomaga . Niezłomna im więcej wiesz tym jest łatwiej. Polecam wykłady na youtube:dr. Woronowicza, Hanny Dodziuk. Potem wyświetlają się następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 121
Życzę wam wszystkiego dobrego ja już nie będę pisać dziękuję wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sonia ,no coż miały być dobre zmiany a nie są i niestety to potwierdzam,zaczyna mnie ta polska coraz bardziej wkurzać i to na maksa ,chodz mi o nowe akcyzy i oc ale dobra nie bede się tu o tym rozpisywać bo szkoda moich nerwów i waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yola nie pisałem troche ale byłem z tobą cały czas,głowa do góry napewno szybko pozałatwiasz wszystkie swoje sprawy,deep jak zawsze z toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Nie odchodź ,ostatnio dużo się tu działo na naszym topku i każdy był zajęty swoimi problemami jak i powrót Susan,mam nadzeje że to zrozumiesz i będziesz z nami dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z uśmiechem na ustach się rozrosło o nowe osoby,więc i też większe natężanie w sprawach ,aby wszystko ogarnąć starajmy się być wspólnotą i patrzyć na innych jak np w przypadku Agatki,bo można to odebrać że czuje sie odrzucona. Wiem że każdy z nas też nie ma czau być tu na bieżąco,ale pamiętajmy o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, ja Ci nie odpowiedzialam na Twoje pytanie o indeks glikemiczny, bo nie mam jednoznacznie wyrobionego zdania. Uwazam, ze jesli odrzucisz cukry, nie bedziesz laczyla, nie bedziesz jadla miedzy posilkami i bedziesz jadla jedzenie nieprzetworzone oraz troche sie poruszasz to schudniesz w sposob naturalny. Nie odchodz, kochana. Z ostatniej chwili, pada snieg! W miescie naprawde mnie to nie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka 121
Bardzo miłe słowa dziękuję rozumiem że jest nas więcej i w sumie każdy ma jakiś problem będę starać się pisać dziękuję jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, własciwie dobry wieczór :) Dziś mialam zwariowany dzień i nie miałam kiedy tu wpaść. Dzwonili z ZUSu,że mam być na 14.10 jutro no i znowu proszę o wsparcie :) Agatka tyle co ja pamiętam z wysokiem indeksem glikemicznym to : biała mąka ,kukurydza ,ryż,ziemiaki ,owoce w puszce , cukier , gotowana marchewka i bób ,kakao i piwsko . Agatka nie uciekaj i tak malo Cię widać :( Spokojnej nocy wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Aagatko właśnie musisz być tu częściej z nami bo my jeszcze Cię nie znamy mówię o nowych teraz :-) Gośćjolka Malinka Wieczorna Was też pozdrawiam serdecznie odezwijcie się co u Was .Yolka dasz jutro rade jestem z Tobą :-)u mnie zima na całego choć jej nie lubię to dziś było całkiem przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Aagatko właśnie musisz być tu częściej z nami bo my jeszcze Cię nie znamy mówię o nowych teraz :-) Gośćjolka Malinka Wieczorna Was też pozdrawiam serdecznie odezwijcie się co u Was .Yolka dasz jutro rade jestem z Tobą :-)u mnie zima na całego choć jej nie lubię to dziś było całkiem przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
... Mi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
... Ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Cześć wszystkim. . Nie piszę dużo bo o czym.. Nie mam się czym pochwalić, a może u mnie jest jeszcze gorzej niż poprzednio. Świeże dziewczyny; tak naprawdę jak udało wam się wyjść z pijaństwa. . Ja czytam i czytam, próbowałam, ale wydaje mi się ze jest jeszcze gorzej. nie piszcie mi o terapii,bo to u mnie nie istnieje. musiałabym iść do szpitala na detox, ale nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
GoścJolka ja też myslam że muszą mnie zamknąć bym przestała pić ale motywacja i dość takiego życia sprawiła że udaje mi się nie pić choć to jeszcze nie triumf i wiem że jeszcze nie osiągnęłam nawet połowy ale zrobiłam pierwsze kroki .A Ty nie musisz pisać o piciu pisz co porabiasz Co Cię wkurza Ci sprawia że się usmiechasz poprostu z nami bądź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a u mnie śniegu już nie ma :( szaro i brudno bleee właśnie imienniczko tu nie chodzi o samo picie ale o życie . Zrozum jedno, niektóre z nas przez bycie tu powstrzymują sie od chlania a to jest pierwszy krok ! Ja osobiście do nich należę :D Ile razy chciałam w biedrze coś kupić... ale nie dziewczyny mogą wytrzymać to ja też ! wiadomo to nie real ale moze to i lepiej ? każdy pisze co chce i nikt mu nie przerywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Wstalam dzisiaj z silnym postanowieniem natychmiastowego powrotu do lozka :D No, mozna sobie pomarzyc. GoscJolka, po prostu bierz to po jednym dniu. I pod zadnym pozorem nie kupuj alko, pod zadnym! A tak w ogole, to pij duzo wody, zjedz cos porzadnego, idz na spacer, a tu pisac mozesz o czym tylko chcesz. Podziwiam Was za walke i ogromnie Wam wspolczuje, ja sie chyba wycofalam na czas z tego interesu, bo nie mialam takich problemow, po prostu przestalam i juz. Co za gadzina z tego alko! Podstepna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola i jeszcze jedno ,może to i dziwne ale uwierzyłam w kaca ! nie wiem jak to wytłumaczyć ale po prostu zaczęłam go nienawidzić i nie chcieć i jak pomyślę o alkoholu to zaraz mi się włącza wizja KACA i to mnie odpycha od zakupu ale co innego jak ktoś stawia z tym jeszcze mam problem :( ale bynajmniej np wczoraj wypiłam z mamą piwo na pół i koniec na tym ,chcica dalszego picia minęła za jakieś pół godziny... i to piwo było całkowicie bez sensu no ale co miałam powiedzieć mamie? no jest ciężko ale zastanów się czy warto w tym bagnie zginąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ja napisalam, ze chce opuscic??? Ja chcialam tylko wrocic do lozka! :) Rosolek wesolo pyrka, za moment pedze do roboty.Buziaki kochani. I pamietajcie, nigdy nie mozna sie poddawac! Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×