Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOHHO sukienki. Warto?

Polecane posty

Gość gość
nie polecam zakupow w mohho lepiej w partymoda kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohho to ma ceny z kosmosu chyba prawie 2x drożej wszystko niż w innych sklepach do tego wysyłka 10 dni roboczych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sukieneczki tam mają polecam :) kupowała tam dwie jedną odesłałam na zwrot bo nie dopasowałam do figur , nie było problemu ze zwrotem, a drugą sobie zostawiłam. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze celebrytki coraz częściej się w takich pokazują , fajniutka :) ja bym kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no śliczna ta miętowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wszystko kupicie na sheinside i aliexpress i to o wiele taniej ta sama jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na aliexpress kupowałam parę razy i niestety nie wszystko doszło , po prostu zaginęło albo w ogóle po prostu nie wysłali.Także teraz się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No opinie widzę róże, ale rozumiem także iż to może być celowe działanie konkurencji , a sukieneczki śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zamawiałam na alliexpres i tak jak koleżanka wyżej także nie dotarło do dziś dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńkaa32
Przecież aliexpress zwraca pieniądze w 100% jeśli produkt nie dotrze. Nie kupowałam nigdy w ww. Mohho czy Partymoda ale z tego co widzę to oba te sklepy zamawiają w Chinach, gdzie można samemu zakupić i taniej. Chociażby na Aliexpress. Jakość - bywa ok, bywa i śmierdząco. Jakby ktoś chciał to mogę pomóc w zakupach w Chinach. Będzie tak samo jak w Mohho gdzie ceny są mega duże (rozumiem cła i podatki, ale nie zdzierstwo) bo w Partymoda mają niby tanio ale też można kupić taniej. Nie ma co przepłacać i kupować w tych sklepach :) bo ani szybko ani tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze to ujęłaś ani szybko ani tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką samą z tym ze w kolorze niebieskim na beżowej podszewce :) jest fajna zawsze modna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawianie z alli jest dla cierpliwych , ja czekałam na towar ponad 3 miechy i towar słaby, a tu w tych sklepach zawsze można zwrócić jak coś ci się nie spodoba a tam nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj tez czekasz 3 tygodnie bo tyle sie czeka i na ali, mohho przestańcie wrzucać swoje komentarze i linki bo to żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńkaa32
ale dowaliłaś :) ja zauważyłam jeszcze, że mohho kłamie i oszukuje bo wrzucają zdjęcia "swoich klientek" a tak naprawdę są to zdjęcia z neta, shenside czy innych blogów - to totalne oszustwo według mnie... może wypowie sie ktos ze sklepu mohho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asic1328
hej, ja zamawiałam tą sukienkę https://mohho.pl/pl/p/Sukienka-koronkowa-biala-sexy-elegancka-/4146 i niestety nie polecam. W rzeczywistości sukienka ma niewiele wspólnego z ta ze zdjęcia. Kolor wygląda jak poszarzała biel, sukienka nieładnie się układa, wygląda jak usztywniona i jakby po pierwszym praniu miała się rozsypać. W dodatku mimo wietrzenia strasznie śmierdzi ( plastik, jakiś barwnik? nie wiem, ja niestety zwracam a szkoda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaką asic1328 otrzymałaś sukieneczkę , lecz ja ja też zamówiłam i dostałam taką jak na zdjęciach , kolorek jest kości słoniowej ale dzięki temu jest ona bardzo romantyczna, mi się tam podoba :) każemy co innego się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chce dokonać zakupu za ponad 1000 zł w tym sklepie. Jak wygląda sprawa ze zwortami? Nie ma problemów? Mam nadzieje, ze nie bede musiała nic zwracać - jednak wolę mieć pewność takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwracałam sukienkę ponieważ nie dopasowałam rozmiaru, nie było żadnego problemu ze zwrotem, podesłali mi wzór odstąpienia które musiałam dołączyć do przesyłki i tyle. Po kilu dniach miała pieniądze na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drożyzna to raz, a dwa w Chinach to samo tylko ze taniej :) towar ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , ostrzegam - nie warto. Drogo za taką chińska szmatke zwana sukienka. NIE DAJCIE SIE NABRAC NA LADNE ZDJECIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×