Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MOHHO sukienki. Warto?

Polecane posty

Gość onanieonassz
Sama dzisiaj trafilam na Mohho i szukałam opinii. Poźniej trafiłam na inne sklepy w których jest o wiele taniej. Jak lubicie przepłacać to można kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są warte swojej ceny. Lepiej zainwestować w inną markę. Szukasz pięknej i seksownej sukienki? Proponuję model w czarnym kolorze z siateczką w okolicach dekoltu! Naprawdę jest wyjątkowa. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę , że dużo opinii zapewne wypisuje konkurencja np. jak wyżej cozacena ( żenujące ) , ja dziś otrzymałam fajny kardigan i wszystko się zgadza . Kolor materiał i wzór dokładnie jak na tych zdjęciach co mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe masz rację oto kilka dzisiejszych wpisów Pani aaaaa4321!! hahaha - " Prawdziwa Klienta "- hahaha (byle się klikało ) 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Bez problemu możesz używać. W szczególności polecam fotelik marki GRACO ponieważ jest najbardziej ułożony w pozycji leżącej dzięki dodatkowej nakładce. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena w niskiej cenie. Polecam gorąco. 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Jest fajne urządzenie, które pomaga robić takie specjalne brzuszki. Dzięki regularnym ćwiczeniom bez problemów doprowadzisz Twój brzuch do stanu przed ciąży. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena w niskiej cenie. Polecam gorąco. 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Ja stosowałam. Byłam z nich bardzo zadowolona i już po drugim podejściu z testami nasz cel został osiągnięty - byłam w upragnionej ciąży. To było piękne. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena w niskiej cenie. Polecam gorąco. 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Powinnaś go od początku hartować. Śmiało możesz jechać. Są bardzo fajne pieluszki, które zakładasz na fotelik, które chronią buzie dziecka przed ostrym powietrzem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena w niskiej cenie. Polecam gorąco. 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Najlepszy według mnie jest wózek Baby Jagger. Bardzo lekki i szybko w złożeniu. To istotne jeżeli mamy w planach wkładać wózek do samochodu. Ma też regulowany stan położenia. Produkt dostępny jest na CoZaCena – w niskiej cenie. Polecam gorąco. 02.12.2016 aaaaa4321 dodał/a post: Ja mogę podać sensowny link do strony z bardzo tanimi ubrankami dla dzieci oraz innymi akcesoriami. Ja mam zdecydowaną większość rzeczy właśnie z tej strony. To porównywarka cenowa .cozacena . Jestem pewna, że strona ta będzie użyteczna dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowała inną z tej strony i była extra ! bierz tym bardziej za za 59 zł tylko jest :) śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zwrocicie mi pieniadze za zwrot tej chinczszyzny mohhery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś otrzymałam sukienkę od nich i jestem bardzo zadowolona , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja dostałam sukienkę 3 dni po dokonaniu przelewu . Sukienka jest jaka miała być. Ja jestem zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sukieneczki mają , polecam mam jedną od nich i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep i ciuszki też ma dobrej jakości właśnie otrzymałam sweterek świąteczny i jest doskonały ( gruby ciepły, jak ze zdjęć ) .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne kiecki , mam jedną na jutrzejszą imprezę :) już niebawem będę potrzebowała następną i zdecydowanie tam wrócę do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow szybki zwrot pieniędzy za nie dopasowany produkt .polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego smierdza te sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep ponownie dostałam świetną sukieneczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona kupnem sukienki z tego sklepu , po za tym doskonały kontakt z sklepem . Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziś otrzymałam od nich sukienkę ( wesele długi weekend majowy ) i jestem mega zaskoczona i zadowolona , sukienka jest super nie wiem dlaczego takie negatywne są wyżej. Warto polecam sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep super sukienkę dostałam w szybkim czasie, doskonały kontakt i bez problemów dogadałam się co do specjalnych warunków dla mnie :) polecam miła obsługa i fajne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep , doskonały kontakt , musiałam dokonac zwrotu i wszytko przebiegło błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści nie warto kupować nic na tej stronie. Odsyłałam sukienkę bo okazała się za krótka. Przesłali mi ją z powrotem twierdząc że jest rozerwana na dekolcie. Wykpili się sianem bo sukienka jest cała, tylko tak sobie o napisali. Z dwojga złego to dobrze, że jej celowo nie uszkodzili. odradzam sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dziś dostałam sukieneczkę jest cudna polecam sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne sukienki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne sukienki maja polecam zamówiłam o nich 3 już i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Masakra. Nie warto. Pozytywne opinie sami sobie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep towar zgodny z opisem jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie otrzymałam sukieczkę i jestem bardzo zadowolona :) polecam tan sklep :) szybka wysyłka i szybka odpowiedz na wszelkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam chińszczyzna jak z ali. a śmierdzi jak.... wgl widać że biedna z nędzą. Strona niby profeska ale obsługa itd szok. A te komentarze to chyba pracownicy za dodatkowy hajs piszą. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy otrzymam zwrot pieniedzy za zwrot sukienki moohho????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep bardzo szybka wysyłka sukieneczka piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×