Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy dwulatków jakie prezenty planujecie kupić?

Polecane posty

Gość gość

Mam dwuletniego syna. Zastanawiam sie co kupić mu na gwiazdkę. Jakie planujecie kupić prezenty swoim dzieciom lub jakie zabawki sa u was aktualnie hitem? Moje dziecko uwielbia samochody i ciagle by sie nimi bawil , jednak mamy ich juz tyle że wolałabym kupic cos innego. Za klockami nie przepada. Kiedys duzo sie nimi bawil teraz jednak leżą w kącie. Szukam inspiracji wiec podzielicie sie swoimi pomyslami na prezenty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciastolina, puzzle, aparat foto, kuchnia, odkurzacz, traktor, samolot, garaż, farby, kredki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki bruder, lego duplo, warsztat z narzedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA mam córkę i kupię pianino różowe z myszką mini, bębenek ze świnka pepą, ciastolinę - to były sprecyzowane życzenia mojej córki, więc wyjścia nie mam :) Oprócz tego łóżko dla lalki i ubranka. Chciała tez fioletowy przewijak, ale za Boga nie wiem czy takie cudo gdzieś dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje z męzem synkowi BMW elektryczne,na wiosne bedzie sobie jeździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzę nie kupować tylko co chce dziecko, np. tylko samochody...bo to trochę ogranicza rozwoj, jeden typ zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój właśnie skończył 2 lata dostanie kolejny zestaw ciastoliny, sutko sterowane pilotem, konika skoczka, tablicę magnetyczna i na krede, uwielbia sie bawić warsztatem,konikiem na biegunach, klockami, puzzlami i osttanio najbardziej autami z firmy lena ma dużą koparke jeździk i małą śmieciarke http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=lena&search_scope=category-11818&bmatch=seng-v6-p-3-dz-1106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle prezentów dla jednego dziecka :O...no ale dla wielu ludzi prezenty to podstawa, nie wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOILILOL
Mój właśnie nie lubi samochodów ale kocha klocki. Ma ich już kilka pudełek więc chce kupić coś innego. Kupię mu chyba jakąś książeczkę, puzzle (ostatnio widziałam fajny zestaw w sklepie), farby, misia, ciastolinę i jeszcze jedno, coś co będzie "głównym" prezentem od nas ale jeszcze nie wiem co. No i od dziadków jeszcze dostanie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dzieki za wpisy. Moj synek uwielbia puzzle . Moge polecic firmę czuczu. Sa rewelacyjne mamy kilka kompletow. Chyba dam mlodemu jakąś gazetkę z zabawkami ze sklepu i zobaczę na co zwraca uwagę, co mu sie podoba. U nas dodatkowym utrudbieniem jest fakt ze syn mial w listopadzie urodziny i trochę zabawek dostal ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem mama dwulatka I maly jest na etapie samochodow/ciezarowek jak ktos wczesniej napisal firmy BRUDER. Uwielbia tez drewaniane tory/kolejki Thomas & Friends. Dostanie wiec te rzeczy od nas. I pewnie mase innych od rodziny. Ktos napisal o BMW (czy inne Land Rover, Mini Cooper itd), fajna sprawa I tez mialam w planie kupic. Moj maly ma 2,5 roku I jest wysoki jak na swoj wiek. Bylismy w sklepie ogladac te samochody I oczywiscie bardzo mu sie podobaly I byl zainetersowany, ale te z pojednycznym siedzeniem sa jak dla niego za male, bo ma kolana przy brodzie a te z podwojnym zdecydowanie za duze, bo ledwo siega kierownicy, nie mowiac o pedalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko dać dwulatkowi gazetkę z zabawkami i niech reklamy nim rządzą :O, same na siebie bicz kręcicie. A później będziecie zakładać wątki, mój 5 -latek ma wszystko, nie wiem co mu kupić, albo nic mu się nie podoba, chce tablet za 2000 zł...bo do tego to zmierza jak będziecie już dwulatkami zasypywać toną zbędnych prezentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek uwielbia koparki i dostanie taka spora koparke sterowana na pilot, do tego rowerek biegowy lub trzkolowa hulajnoge-tu jeszcze nie podjeclam decyzji, ma 2,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duplo pociąg deluxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie nic nie kręcę. Jestem autorką. Moje dziecko ma duzo zabawek i nie będę tego ukrywac. Dostaje ciagle cos od znajomych i rodziny, jeszcze ostatnio byly jego urodziny. Zabawki szanuje i nie niszczy. Czesc mu chowam i co jakis czas wymieniam zeby sie nie nudzil. Mam prawo zapytac co inne mamy kupują bo nie mam pomyslu a moze ktos mi cos podpowie. Stac mnie wiec mogę kupowac wypasione rzeczy a jak Pani wyzej sie to nie podoba jej sprawa. Swojemu dziecku moze dać kółko i patyk do zabawy jak jej to odpowiada. Dziękuję mamy za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezenty prezenty, ten dzien powinien się nazywać dzień prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 2 i 4 miesiące, ma fazę na literki wiec dostaje abc smartfonik, do nauki alfabetu. Lubi tez zabawki dźwiękowe i wszelkie instrumenty, jego ulubiona zabawka to wesola zagroda chicco - bardzo polecam, super edukacyjna zabawka. Poza tym lubi zabawy kreatywne - ciastoline, kredki, pisaki, farbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jak maly mial 2.5 roku dostal trase Z Wadera i mial super zabawe, nieznisczalne i fajne autka, wgl polecam auta z Wadera te duze np traktor ze spychaczem, mozna na nim siadac, swojego czasu byly w Bedronce duzo tansze niz normalnie, syn ma niezla kolekcje z tej firmy,polskie i bezpieczne, chrzesniakowi na 2 urodziny kupilam domek /farme ze zwierzetami tez z Wadera,super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie przejmuj sie glupimi komentarzami. Moj maly tez ma sporo zabawek, nie wiem czy mozna to ujac w kategorii duzo. I tez szanuje, pozniej oddajemy lub sprzedajemy. Radze pamietac ze to my wychowujemy dziecko a nie dziecko wychowuje nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki karola :-) mnie poprostu wkurzaja komentarze ze jak dziecko ma duzo zabawek to obrazu musi być rozpuszczone i nie wychowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do takich dużych aut to mój ma mini coopera ;) dostal rok temu od dziadków na Gwiazdkę ale tak naprawde wczesniej tylko go wozilismy pilotem a dopiero teraz zaczyna jeździć sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 19.58 a ile ma twoj maly? Bo ja bardzo sie nastawilam na ten prezent I nawet mini cooper byl za duzy, w sensie ten z podwojnym siedzieniem. I chyba odloze plany na urodziny lub przyszla gwiazdke. Nie chce kupowac z pojedynczym bo maly ma quada, I to praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły jak mamusia dziecko zasypuje toną zabawek, to nie ma za dobrze w głowie, a dziecko to dziedziczy, niestety :O Nieważne czy kogoś stać, czy nie. Wiecie co to zdrowy rozsądek? nie czujecie przesady prezenty dla 2-lata za 500 zł, na jedną okazję? :O, x rzeczy, dla mnie to chore i daje się urabiać reklamom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ciebie kwota 500zl to duzo, rozumiem, ale ty sprobuj zrozumiec ze nie dla wszytkich ;) I nie obrazaj nas, bo nie zauwazylam zeby Ciebie tutaj ktos obrazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie że miłość do dziecka można okazać inaczej niż kupowaniem, kupowaniem, kupowaniem? Bo mam wątpliwości, jak was czytam. Wiecie że dziecko może też gdzieś zabrać, fajna wycieczka, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie 500 zł to nie jest dużo, stać nas na dużo więcej...tylko mamy trochę oleju w głowie i wiemy, że zasypywanie dziecka toną plastiku i innych dziadostw, to debilizm totalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, dlatego w zawiazku z tym ze w tygodniu pracuje, wekendy spedzamy na wycieczkach, nigdy nie siedzimy w domu ;) Ameryki wiec nie odkrylas 🖐️ Zreszta jak ktos by zasypywal dziecko zabawkami, to nie komentowala bym bo to nie moja sprawa. Moim zadaniem jest wychowac MOJE dziecko a nie cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karola, to spróbuj wychować, a nie kupować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×